Anasayfa

İçişleri Bakanlığı Emekli Şube Müdürü Mustafa DÖNMEZ ve Sayıştay Emekli Daire Başkanı Abdurrahman ACAR hocalarının vermiş olduğu eğitime Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN ve Mali Hizmetler Müdürümüz Hüseyin UYSAN katıldı.
01.03.2022
Kaymakamlık binasındaki Şehitler Köşemiz Pirinç bariyer direkler ile çevrildi. Yapılan bu çalışmada yardımları olan hayırseverlerimize teşekkür ederiz.
01.03.2022
Tarım ve Orman Bakanlığının ilgili kuruluşu olan Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu 14 Ocak 2022 tarihinde On Birinci Başvuru Çağrı İlanına çıkmış bulunmaktadır. Başvuru kabulüne ilişkin bu çağrı, IPARD Programı 2014-2020 dönemi kapsamında yatırım yapmak isteyen işletmeler tarafından destek almak üzere yapılacak başvurular ile ilgilidir.
15.02.2022
İlçe Kaymakamımız Sayın Abdulkadir IŞIK; beraberin de Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin KANTAŞ ile birlikte İlçemiz Çok Programlı Anadolu Lisesi ve Şehit Komiser Veysel ÇİRİŞLİOĞLU Ortaokulunu ziyaret etti. Okullarda incelemelerde bulunan Kaymakamımız Sayın Abdulkadir IŞIK ve Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN; okulların mevcut durumu ve ihtiyaçları konusunda bilgiler aldı ve ikinci dönem eğitim ve öğretiminin başlamasıyla öğrenci ve öğretmenlerimize başarılar diledi.
14.02.2022
Hizmet anlayışımız yoğun kar yağışı nedeniyle yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanlarımızı da unutmayarak sokak hayvanları ve kuşların ulaşabileceği yerlere mama ile yem dağıtıldı.
14.02.2022
Muhtarlar toplantısına katılmak üzere ilçemize gelen Valimiz Sayın Abdullah AYAZ; ilk olarak Kaymakamımız Sayın Abdulkadir IŞIK'ı ziyaret etti. Valimiz Kaymakamlık ziyaretinden sonra ilçemizde düzenlenen 2022 yılının ilk muhtarlar toplantısına katılarak çeşitli konularda açıklamalarda bulundu ve muhtarların sorularını cevaplandırdı. İlçemizde düzenlenen muhtarlar toplantısına Valimiz Sayın Abdullah AYAZ, Vali Yardımcısı Hamdi BOLAT, İlçe Kaymakamımız Abdulkadir IŞIK, Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa ÇIBIK, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hasan YILDIZ, İl Genel Meclisi Üyeleri, daire amirleri ile ilçemize bağlı mahalle ve köy muhtarları katıldı. Valimiz Sayın Abdullah AYAZ Muhtarlar toplantısından sonra Kaymakamımız Sayın Abdulkadir IŞIK ile birlikte belediyemizi ziyaret etti.
14.02.2022
Özlemle beklediğimiz kar geldi, bereket geldi. Yüzlerimiz güldü. Her tanesine sonsuz şükürler olsun. Kar yağışlarının ilk günlerinden itibaren vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamaması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Araçlarımız ve personelimiz gece ve gündüz çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bir yandan tuzlama çalışması yapılırken, bir yandan da kar kürüme çalışması yapılmaktadır.
14.02.2022
Hayırsever bir vatandaşımızın katkılarıyla temin edilen kırtasiye malzemeleri Şehit Komiser Veysel ÇİRİŞLİOĞLU İlkokulu öğrencilere dağıtılmak üzere okul müdürü Ozan Önder ÖZDEMİR ve beraberindekilere teslim edildi. Duyarlı vatandaşların bu anlamlı katkısı, sevgili öğrencilerimizi sevindirdiği kadar, bizleri de sevindirmekte. Hayırsever vatandaşımızın yardımları için teşekkür ederiz.
21.01.2022
Çankırı İstanbul Dernekler Federasyonunun düzenlemiş olduğu Ahi Yaren Gecesine Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN, İl Genel Meclis Üyesi Mustafa ÖZTÜRK, Belediye Meclis Üyemiz Mustafa KARADENİZ katıldı. Hem Çankırılı hemşerilerimizle buluştuk hem de bu kadim geleneği ustalarından öğrenme fırsatı bulduk. Bu güzel organizasyonda emeği geçen başta ÇANDEF Genel Başkanı Zeynettin AYDIN’a, Yönetim Kurulu Üyelerine ve tüm hemşerilerimize teşekkür ediyoruz.
21.01.2022
Bu yıl düzenlenecek olan Enerji Verimliliği Haftası etkinlikleri kapsamında aşağıdaki bağlantılarda yer almakta olan video ve görsellerin 10-16 Ocak 2022 Enerji Verimliliği Haftası boyunca tüm vatandaşlarımıza haftanın önemi açısından duyurulur.
14.01.2022
 9  ...

 

 

 

 

 İLÇEMİZDEN GÖRÜNTÜLER 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BAŞKANIMIZ
İMAR PLANI


KAMU HİZMET STANDARTLARI

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI AYDINLATMA METNİ
SOKAK HAYVANLARI İHBARI