Anasayfa

İstiklal Marşı’mızın kabulünün 101’inci yıldönümü ve İstiklal Şairimiz Mehmet Akif ERSOY’u Anma Günü programı, bugün saat 13:30’da Belediyemiz Düğün Salonunda gerçekleştirildi. Şehit Komiser Veysel ÇİRİŞLİOĞLU ortaokulu tarafından organize edilen programa İlçe Kaymakamımız Sayın Abdulkadir IŞIK, İlçe Jandarma Komutanı Bayram ÇAKMAK, İlçe Emniyet Amir Vekili İlhan KAYAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin KANTAŞ, daire amirleri, öğrenciler,veliler ve vatandaşlar katıldı.
25.03.2022
Belediyemiz zabıta birimleri, İlçe Emniyet Müdürlüğü, Toplum Sağlığı Merkezi ve İlçe Tarım Müdürlüğü personellerinden oluşan denetim ekiplerimizce, vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamaması adına, ilçemiz genelinde stok kontrollerini sürdürüyor. Ekibimiz denetimlerine marketlerde etiket ve kasa fiyatlarını da karşılaştırarak, gıda ürünlerin son kullanma tarihleride kontrol edildi. Denetimler ara vermeden devam edecektir.
25.03.2022
Emekleri ve fedakarlıkları ile insanlığın umudu olan, sevginin ve özverinin simgesi ve bunları hiçbir karşılık beklemeden veren, doğumdan ölüme kadar, hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz bizi biz yapan başta şehit ve gazi anneleri ve eşleri değerli kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyoruz. Bugünün anısına İlçemiz kadınlarının iş yerlerini ziyarette bulunarak karanfil takdim edilmiştir. Sadece bugün değil, her gün Kadınlar Günü...
25.03.2022
2022 yılı Mart ayı Olağan Meclis Toplantısını meclis üyelerimizin katılımlarıyla gerçekleştirdik. Söz verdiğimiz gibi Mart ayı Olağan Meclis toplantısında görüşerek; Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli Beyefendinin talimatlarıyla içmesuyu fiyatlarında % 7 değil %10 oranında indirim yaptık. Halkımıza hayırlı olsun. Toplantıda aldığımız kararların ilçemize ve halkımıza hayırlı olmasını diliyor, katılım sağlayan tüm Meclis üyelerine teşekkür ediyorum.
04.03.2022
Çankırı Milletvekilimiz Sayın Salim ÇİVİTÇİOĞLU ve İlçe Belediye Başkanları ile birlikte, DSİ Genel Müdürü Sayın Kaya YILDIZ ve DSİ 5. Bölge Müdürü Sayın Murat ALP'i ziyaret ederek ilçemiz ile alakalı taleplerimizi ilettik. Taleplerimizin karşılık bulduğu, anlamlı ve verimli kazanılmış toplantı olmuştur. Değerli milletvekilimize, DSİ Genel Müdürümüz ile DSİ 5. Bölge Müdürümüze göstermiş oldukları ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederiz.
02.03.2022
İçişleri Bakanlığı Emekli Şube Müdürü Mustafa DÖNMEZ ve Sayıştay Emekli Daire Başkanı Abdurrahman ACAR hocalarının vermiş olduğu eğitime Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN ve Mali Hizmetler Müdürümüz Hüseyin UYSAN katıldı.
01.03.2022
Kaymakamlık binasındaki Şehitler Köşemiz Pirinç bariyer direkler ile çevrildi. Yapılan bu çalışmada yardımları olan hayırseverlerimize teşekkür ederiz.
01.03.2022
Tarım ve Orman Bakanlığının ilgili kuruluşu olan Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu 14 Ocak 2022 tarihinde On Birinci Başvuru Çağrı İlanına çıkmış bulunmaktadır. Başvuru kabulüne ilişkin bu çağrı, IPARD Programı 2014-2020 dönemi kapsamında yatırım yapmak isteyen işletmeler tarafından destek almak üzere yapılacak başvurular ile ilgilidir.
15.02.2022
İlçe Kaymakamımız Sayın Abdulkadir IŞIK; beraberin de Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin KANTAŞ ile birlikte İlçemiz Çok Programlı Anadolu Lisesi ve Şehit Komiser Veysel ÇİRİŞLİOĞLU Ortaokulunu ziyaret etti. Okullarda incelemelerde bulunan Kaymakamımız Sayın Abdulkadir IŞIK ve Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN; okulların mevcut durumu ve ihtiyaçları konusunda bilgiler aldı ve ikinci dönem eğitim ve öğretiminin başlamasıyla öğrenci ve öğretmenlerimize başarılar diledi.
14.02.2022
Hizmet anlayışımız yoğun kar yağışı nedeniyle yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanlarımızı da unutmayarak sokak hayvanları ve kuşların ulaşabileceği yerlere mama ile yem dağıtıldı.
14.02.2022
 9  ...

 

 

 

 

 İLÇEMİZDEN GÖRÜNTÜLER 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BAŞKANIMIZ
İMAR PLANI


KAMU HİZMET STANDARTLARI

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI AYDINLATMA METNİ
SOKAK HAYVANLARI İHBARI