Anasayfa

Ertuğrul Gazi Camii çevre düzenlemesi kapsamında cami etrafına 600 m2 kilit parke döşendi. Belediyemiz ve Cami Derneği tarafından müşterek yapılan parke döşemesi için Cami Dernek Başkanı Osman KARADENİZ ile dernek üyesi Metin ERDOĞMUŞ beylere özverili ve fedakar çalışmalarından dolayı sonsuz teşekkür ederiz.
19.11.2020
Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın himayesinde Tarım ve Orman Bakanlığı ile Orman Genel Müdürlüğü’nün koordinasyonunda başlatılan ‘Geleceğe Nefes’ kampanyası bu yıl da 11 Kasım saat 11.11’de Dikenli Ağaçlandırma Sahasında fidan dikimi yapılmıştır.
11.11.2020
Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ün ebediyete yolculuğunun 82. Yıldönümü nedeniyle ilçemizde anma programı düzenlendi. Anma programı Kaymakamlık Bahçesinde bulunan Atatürk Anıtı’na çelenklerin sunulmasıyla başladı. Kaymakamlık Makamı çelengini, İlçe Kaymakamımız Sayın Mehmet KILIÇ, Belediye Başkanlığı çelenginin, Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN tarafından Atatürk Anıtı’na sunulmasından sonra, Ulu Önder MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ün ebediyete intikal saati olan 09.05’ te ilçemiz genelinde çalınan sirenler eşliğinde iki dakikalık saygı duruşu ve akabinde İstiklal Marşı okunması ile bayraklar yarıya indirildi. Anma programına İlçe Kaymakamımız Sayın Mehmet KILIÇ, Belediye Başkanı Hasan Hüseyin KOZAN, kamu kurum ve kuruluşlarının daire amirleri, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
11.11.2020
Yapımı tamamlanarak halkımızın hizmetine sunulan Söğütlü mevkiinde ki Mesire Alanımızın içerisine “Mescid” yapım çalışmaları devam ediyor.Talebimize istinaden Desteklerini esirgemeyen Cami Derneği Başkanı Osman KARADENİZ ve dernek üyesi Metin ERDOĞMUŞ beylere özverili ve fedakar çalışmalarından dolayı sonsuz teşekkür ederiz.
09.11.2020
Meydan mevkiinde ki gölün ve yaylamızda bulunan Ahlatlı gölün temizlikleri halkımız ve belediye dayanışma ve işbirliğiyle yapıldı.hayırlı olsun
09.11.2020
Kurak geçen yıllarda dolmaması sebebiyle yaylacılarımız ve belediyemiz işbirliğiyle yaylamızdaki Kurucagöl’ün bent tutulma çalışmaları tamamlanmıştır. Yaylacılarımıza hayırlı olsun.
08.11.2020
Hayvancılarımızın talebi üzerine yaylamız mantarlık mevkiine yeni göl yapılması halkımız ve belediyemiz dayanışma ve işbirliğiyle özverili bir şekilde çalışılarak tamamlanmıştır. Hayvancılarımıza hayırlı olsun.
08.11.2020
Türk Ocakları Çankırı Şube Başkanlığınca, Fikri Demirok Hatıra Ormanı fidan dikim törenine katılıdık. Törende Valimiz Abdullah AYAZ Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı ESEN, Korgun Kaymakam V. Mehmet KILIÇ, Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN daire amirleri ve vatandaşlar katıldı. Yapılan duanın ardından protokol üyelerince fidanların toprakla buluşturulmasından sonra program sona erdi.
06.11.2020
Valimiz Abdullah AYAZ’ın Başkanlığında, İl, İlçe ve Belde Belediye Başkanlarıyla COVİD-19 Değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.
30.10.2020
Cumhuriyetimizin kuruluşunun 97. Yılı kutlamaları İlçemiz Kaymakamlık bahçesinde başladı. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama programına; Kaymakamımız Sayın Mehmet KILIÇ, Belediye Başkanı Hasan Hüseyin KOZAN, İlçe Jandarma Komutanı Bayram ÇAKMAK, İl Genel Meclis Üyesi Mustafa ÖZTÜRK, kamu kurum temsilcileri, gazilerimiz, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
30.10.2020
 9  ...

 

 

 

 

 İLÇEMİZDEN GÖRÜNTÜLER 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BAŞKANIMIZ
İMAR PLANI


SOKAK HAYVANLARI İHBARI