Anasayfa

Gençliğimizi Türk sporuna teşvik etmek, halkımız ile gençlerimizin sporla meşgul olmaları, kötü alışkanlıklardan kötü ortamlardan uzak durmaları amacıyla ve Yeşil Korgun Belediye Spor Kulübümüzün resmi müsabakalarını oynayabileceği, yapım işi ihalesini gerçekleştirdiğimiz ilçemizde ki toprak futbol sahasının sentetik futbol sahasına dönüştürülmesi için yüklenici firmayla sözleşme imzalanmıştır.
08.10.2020
2020-2021 Eğitim-Öğretim yılının başlaması münasebetiyle ilçemizdeki eğitim kurumlarını ziyaret ederek; başarılar diledik. Öğrencilerimize, velilerimize, öğretmenlerimize yeni eğitim dönemi hayırlı olsun. En kısa sürede, sağlıklı günlere tekrar kavuşmayı, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizin sağlıklı bir şekilde eğitim öğretime devam etmelerini diliyoruz.
24.09.2020
Valimiz Sayın Abdullah AYAZ, ilçemize bağlı Ildızım Köyü sınırları içerisinde ki Demirçevre Göleti ve ilçe merkezin de bulunan; Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Gürmak Çelik Anonim Şirketin de incelemelerde bulundu.
24.09.2020
Koronavirüs hastalığından (covid-19)Geleceğimizin teminatı Çocuklarımızın sağlığı için ilçemizdeki okullara dezenfektan standı dağıttık.
23.09.2020
Çankırımızın medarı iftiharı Çankırı Sevdalısı Başkanımız Sn. İsmail Hakkı ESEN Beye ilçemiz için yaptığımız işlerde her zaman yanımızda olmasından desteğinden ve yardımlarından dolayı plaket takdim ettik. Desteklerini bizlerden esirgemeyen Başkanımıza sonsuz teşekkür ederiz.
18.09.2020
Her Cuma günü olduğu gibi pazar yeri yıkanarak,dezenfekte yapılarak ilaçlama yapıldı ;satıcılara ve vatandaşlarımızın kullanımına hazır hale getirildi. Pazar giriş ve çıkışlarına sıvı dezenfektan standları yerleştirdi. Pazara gelen vatandaşlarımıza ve satıcılara ücretsiz maske,eldiven ve dezenfektan dağıtıldı. İlçe içerisinde ortak kullanım alanları titizlikle dezenfekte edildi. İlçemiz cadde sokakları OSB dezenfekte edilerek koronavirüse karşı ilçemizin dört bir yanında hijyen seferberliğimiz devam etmektedir.
18.09.2020
Yaylamızın ulaşımını sağlayan bugüne kadar yapılamayan stabilize yolun asfaltlama işi tamamlanmış olup, ulaşıma açılmıştır. Yayla yolumuzu asfaltlamamızda ki amacımız üretici olan hayvancılığı teşvik etmektir. Yayla yolunun asfaltlama yapımında Çankırımızın medarı iftiharı Çankırı Sevdalısı Başkanımız Sn. İsmail Hakkı ESEN beye, özverili ve gayretle çalışan ekibine, ayrıca katkısı olan kurumlara sonsuz teşekkür ediyoruz. İlçemize ve yaylacılarımıza hayırlı olsun.
18.09.2020
İlçemiz Kaymakamlığına vekaleten görevlendirilen Sayın Kaymakamımız Mehmet KILIÇ'ı makamında ziyaret ettik. Sayın Kaymakamımıza misafirperverliği için teşekkür ediyor, yeni görevinde ve çalışmalarında kolaylıklar diliyoruz.
17.09.2020
Sanayi caddesinin sıcak asfalt yapımı tamamlanmıştır. Halkımıza ve sanayicimize hayırlı olsun. Asfalt yapımını üstlenen Çankırımızın medarı iftiharı Çankırı Sevdalısı Başkanımız Sn. İsmail Hakkı ESEN beye, Başkan Yardımcısı İhsan BOSTAN'a, Fen İşleri Müdürü Serdar BAHÇECİ'ye özveri ve gayretle çalışan ekibine ve personelimize sonsuz teşekkür ediyoruz.
17.09.2020
Öğrencilerimizin güvenliğini sağlamak amacıyla okul önüne yaya geçitleri çizildi.
17.09.2020
... 12 ...

 

 

 

 

 İLÇEMİZDEN GÖRÜNTÜLER 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BAŞKANIMIZ
İMAR PLANI


SOKAK HAYVANLARI İHBARI