Anasayfa

Her Cuma günü olduğu gibi pazar yeri yıkanarak, dezenfekte edilerek ilaçlama yapıldı ; satıcıların ve vatandaşlarımızın kullanımına hazır hale getirildi. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama töreni için Kaymakamlık ve İlkokul önleri yıkanarak dezenfekte edildi. Esnaflarımızın dükkanları, ilçe emniyet amirliği, sağlık ocağı, otobüs durakları titizlikle dezenfekte edildi.
01.11.2021
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 98’inci yıldönümü kutlama etkinlikleri, Kaymakamlık bahçesinde bulunan Atatürk Anıtına çelenk sunma töreni ile başladı. Kutlama Programı İlçe Kaymakamımız Sayın Abdulkadir IŞIK, İlçe Jandarma Komutan V. Mehmet YILANCI, İlçe Emniyet Amiri Orhan YILMAZ, kurum amirleri, öğretmenler, öğrenciler ve halkımızın katılımıyla 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları ilçemiz Şehit Komiser Veysel ÇİRİŞLİOĞLU İlkokulu bahçesinde kutlandı.
01.11.2021
2021 yılı itibariyle kendi istekleriyle emekli olan personellerimizden Şaban KOÇAK ve Hamdi YILDIZ'a plaket ve hediye takdim ettik. Vermiş oldukları hizmetlerden dolayı şahsım, belediyemiz çalışanları ve halkımız adına teşekkür ediyor, bundan sonraki hayatlarında sağlık, huzur ve mutluluklar diliyoruz.
26.10.2021
İlçemiz halkına daha iyi ve kaliteli hizmet vermek için makine parkımıza kazandırdığımız hizmet araçlarımız için İlçe Müftümüz Mahmut Ay, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Serhat GÖNÜLTAŞ, Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı Hüseyin DEMİRELLİ, meclis üyelerimiz, belediye çalışanlarımız ve halkımızın katılımlarıyla dualar eşliğinde kurban kestik.
26.10.2021
11 Ağustos 2021 tarihinde Kastamonu'nun Bozkurt ilçesinde aşırı yağış nedeniyle Ezine Çayının taşması sonucu meydana gelen sel felaketinden sonra, selzedelere yardım için Belediyemiz adına Kastamonu Bozkurt ilçesinde, mesai mefhumu gözetmeksizin fedakarca vermiş olduğu hizmetler için İş Makinesi Operatörümüz Sefer KARAMAN'a plaket, teşekkür belgesi ve hediye takdim edildi. Belediyemizi Bozkurt ilçesinde en iyi şekilde temsil eden Sefer KARAMAN' a teşekkür eder, özverili ve başarılı çalışmalarının devamını dileriz. Allah'ım böyle felaketleri insanlığa, ülkemize, milletimize bir daha yaşatmasın.
26.10.2021
Mevlid-i Nebi Haftası münasebetiyle İlçe Müftümüz Mahmut AY ve beraberindekiler Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN'ı makamında ziyaret etti. Anlamlı ve nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz. Âlemlere rahmet olarak gönderilen Hz. Peygamberimiz ’in aziz ve yüce hatırası adına düzenlenen Mevlid-i Nebi Haftasının tüm İslam âlemine ve bütün insanlığa hayırlı ve uğurlu olmasını diliyoruz
26.10.2021
Muhtarlar günü sebebiyle; Kaymakamımız Sayın Abdulkadir IŞIK ve Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN ile birlikte mahalle ve köy muhtarlarımızla sabah kahvaltısında bir araya gelerek kıymetli muhtarlarımızın muhtarlar günü kutlandı. Muhtarlarımızın ihtiyaç ve talepleri dinlendi.. Görüş alışverişinde bulunuldu.. Tüm muhtarlarımızın gününü kutluyor, başarı ve kolaylıklar diliyoruz.
26.10.2021
Rahmet elçisi Hz. Peygamberimizin Dünya’ya teşriflerini ifade eden Mevlid Kandili sebebiyle; ilçemizdeki bütün camilerimizin avluları yıkandı, cemaatimizin kullanması için el dezenfektanı ve maskeler camilerimize dağıtıldı, camilerimizin içleri büyük bir titizlikle dezenfekte edilerek gül suyu sıkıldı. Bu vesileyle tüm İslam aleminin Mevlid Kandili mübarek olsun.
18.10.2021
Meydan mevkiinde ki gölün yarım kalan temizliği halkımız ve belediye dayanışma ve işbirliğiyle içerisinde tamamlandı. Hayvancılarımıza hayırlı olsun.
13.10.2021
2019 yılında yapımı tamamlanan Uludağ Mahallesi Söğütlü mevkiindeki Mesire Alanımızda eksik ve hiç yapılamayan; ✅ Elektrik hatlarının yer altından geçirilmesi yetersiz olduğundan tekrar yer altı hattı çekildi. Işıklandırma sistemi tekrar elden geçirildi. ✅ Sulama için kullanılacak yağmurlama sistemi hattı yenilenerek 50 adet fıskiye takıldı. ✅ Bordür tamirleri yapıldı. ✅ Çimlendirme çalışmaları kapsamında 70 kamyon çim toprağı getirilerek çim ekimi yapıldı. Çalışmalarda büyük bir özveri ve gayretle bizlere destek olan ve yardımlarını hiçbir zaman esirgemeyen Çankırı Belediye Başkanımız Sayın İsmail Hakkı ESEN’E ve emeği geçen bütün çalışanlarına çok teşekkür ediyoruz.
13.10.2021
... 12 ...

 

 

 

 

 İLÇEMİZDEN GÖRÜNTÜLER 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BAŞKANIMIZ
İMAR PLANI


KAMU HİZMET STANDARTLARI

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI AYDINLATMA METNİ
SOKAK HAYVANLARI İHBARI