Anasayfa

Mevlid-i Nebi Haftası münasebetiyle İlçe Müftümüz Mahmut AY ve beraberindekiler Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN'ı makamında ziyaret etti. Anlamlı ve nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz. Âlemlere rahmet olarak gönderilen Hz. Peygamberimiz ’in aziz ve yüce hatırası adına düzenlenen Mevlid-i Nebi Haftasının tüm İslam âlemine ve bütün insanlığa hayırlı ve uğurlu olmasını diliyoruz
26.10.2021
Muhtarlar günü sebebiyle; Kaymakamımız Sayın Abdulkadir IŞIK ve Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN ile birlikte mahalle ve köy muhtarlarımızla sabah kahvaltısında bir araya gelerek kıymetli muhtarlarımızın muhtarlar günü kutlandı. Muhtarlarımızın ihtiyaç ve talepleri dinlendi.. Görüş alışverişinde bulunuldu.. Tüm muhtarlarımızın gününü kutluyor, başarı ve kolaylıklar diliyoruz.
26.10.2021
Rahmet elçisi Hz. Peygamberimizin Dünya’ya teşriflerini ifade eden Mevlid Kandili sebebiyle; ilçemizdeki bütün camilerimizin avluları yıkandı, cemaatimizin kullanması için el dezenfektanı ve maskeler camilerimize dağıtıldı, camilerimizin içleri büyük bir titizlikle dezenfekte edilerek gül suyu sıkıldı. Bu vesileyle tüm İslam aleminin Mevlid Kandili mübarek olsun.
18.10.2021
Meydan mevkiinde ki gölün yarım kalan temizliği halkımız ve belediye dayanışma ve işbirliğiyle içerisinde tamamlandı. Hayvancılarımıza hayırlı olsun.
13.10.2021
2019 yılında yapımı tamamlanan Uludağ Mahallesi Söğütlü mevkiindeki Mesire Alanımızda eksik ve hiç yapılamayan; ✅ Elektrik hatlarının yer altından geçirilmesi yetersiz olduğundan tekrar yer altı hattı çekildi. Işıklandırma sistemi tekrar elden geçirildi. ✅ Sulama için kullanılacak yağmurlama sistemi hattı yenilenerek 50 adet fıskiye takıldı. ✅ Bordür tamirleri yapıldı. ✅ Çimlendirme çalışmaları kapsamında 70 kamyon çim toprağı getirilerek çim ekimi yapıldı. Çalışmalarda büyük bir özveri ve gayretle bizlere destek olan ve yardımlarını hiçbir zaman esirgemeyen Çankırı Belediye Başkanımız Sayın İsmail Hakkı ESEN’E ve emeği geçen bütün çalışanlarına çok teşekkür ediyoruz.
13.10.2021
Şehit Komiser Veysel ÇİRİŞLİOĞLU İlköğretim okulumuz öğrencilerince hazırlanan projelerin yer aldığı "TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarına" katılım sağladık. Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN fuarı gezerek öğrencilerden projeleri hakkında bilgiler aldı. Ayrıca, belediyemizin ilköğretim okuluna destekleri sebebiyle Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN'a plaket verildi. Öğrencilerimiz ve kıymetli öğretmenlerimize projelerin hazırlanmasında göstermiş oldukları özverili çalışmaları için teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.
07.10.2021
Şehit Komiser Veysel ÇİRİŞLİOĞLU İlköğretim okulumuza, öğrencilerimizin ihtiyacı olarak görülen, daha önce 5 adet 60 gözlü şahsi malzeme dolaplarına ek olarak 3 adet 36 gözlü şahsi malzeme dolabı ve 1 adet öğretmen dolabı yaptırılmıştır. Okulumuzda eğitim gören öğrencilerimiz hayırlı olsun, güle güle kullansınlar.
07.10.2021
1-7 Ekim Cami ve Din Görevlileri haftası münasebetiyle İlçe Müftümüz Mahmut AY, İlçe Vaizimiz Halil İbrahim TEKİN ve beraberindeki din görevlilerimiz Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN'ı ziyaret etti. Anlamlı ve nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz. Tüm din gönüllüsü hocalarımızın camiler ve din görevlileri haftasını tebrik eder, hayırlara vesile olmasını niyaz eder, vefat etmiş olan hocalarımıza Allah'tan rahmet, hayatta olan hocalarımıza sıhhat ve âfiyet ile hayırlı uzun ömürler dileriz.
04.10.2021
İlçemiz Korgun Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı olarak görev yapmakta iken tayini çıkan Dr.Aslı Burcu ÇEPER'i ağırlayarak ilçemize sunmuş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ettik. Kendisine özellikle pandemi döneminde ilçemize verdiği hizmetlerden dolayı plaket takdim edildi. Bundan sonraki görevinde üstün başarılar dileriz.
30.09.2021
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Korgunumuza hibe edilen çöp kamyonumuzu teslim aldık, hizmete hazırdır. Gönlümüzdeki Korgun'u inşa ederken bize bu yolda desteklerini esirgemeyen Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat KURUM başta olmak üzere, Adalet ve Kalkınma Partisi Grup Başkanvekili ve Çankırı Milletvekilimiz Sayın Muhammed Emin AKBAŞOĞLU' na ve Çankırı Milletvekilimiz Sayın Salim ÇİVİTÇİOĞLU' na şahsım ve Korgun halkı adına çok teşekkür ediyorum. Allah hayırlı hizmetlerde kazasız belasız kullanmayı nasip etsin. Korgunumuza hayırlı olsun.
15.09.2021
 8  ...

 

 

 

 

 İLÇEMİZDEN GÖRÜNTÜLER 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BAŞKANIMIZ
İMAR PLANI


KAMU HİZMET STANDARTLARI

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI AYDINLATMA METNİ
SOKAK HAYVANLARI İHBARI