Anasayfa

Belediyemizin çöplük olarak kullandığı tren yolu altındaki alan toprakla kapatılmıştır. Toplanan çöpler Çankırı Çöp Toplam merkezine götürülmektedir. Kapatılan alana ÇÖP, MOLOZ, HAFRİYAT dökmek KESİNLİKLE yasaktır ve cezai işlem uygulanacaktır.
06.05.2022
Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Serhat GÖNÜLTAŞ, Belediye Meclis Üyesi Mustafa KARADENİZ ile birlikte Korgunumuzun değerli büyüklerini bayram ziyaretinde bulunuldu.
05.05.2022
Korgunumuzun medarı iftari İbrahim ÖNER kardeşimizi ziyaret ederek, sohbet ettik. Ramazan ayını kutlayarak hayırlı iftarlar dileklerimizi ilettik.Geçmiş günleri konustuk. Isteklerini sorduk. Güler yüzlü karşıladı ve uğurladı. "Kalpten kalbe bir yol vardır görülmez Gönülden gönüle gider yol gizli gizli..."
05.05.2022
Belediyemiz zabıta birimleri, İlçe Emniyet Müdürlüğü, Toplum Sağlığı Merkezi ve İlçe Tarım Müdürlüğü personellerinden oluşan denetim ekiplerimizce, vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamaması adına, ilçemiz genelinde stok kontrollerini sürdürüyor. Ekibimiz denetimlerine marketlerde etiket ve kasa fiyatlarını da karşılaştırarak, gıda ürünlerin son kullanma tarihleride kontrol edildi. Denetimler ara vermeden devam edecektir.
05.05.2022
Adalet ve Kalkınma Parti Grup Başkanvekili ve Çankırı Milletvekilimiz Sayın Muhammed Emin AKBAŞOĞLU ilçemizi ziyaret ederek vatandaşlarımızla bayramlaştı. İlçemizin proje ile yatırım programlarıyla ilgili Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN ile istişare ederek, ihtiyaçlarımızı ve taleplerimizi ilettik. Grup Başkanvekilimize ziyaretleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyoruz.
05.05.2022
✅ Tüm cadde ve sokaklarımız, cami avluları, mezarlığın içerisindeki yollar süpürülüyor, tazyikli suyla yıkanıyor. ✅ Mezarlığın içerisindeki bütün ağaçların budaması yapıldı. ✅Mezarlık ziyaretinde ağaç dikmek isteyen vatandaşlarımız için mezarlığın girişine 250 adet çam fidanı bırakıldı. ✅ Mezarlığın düzenlenmesi kapsamında parselasyon çalışması yapılan alanda parseller belirginleştirilerek kireçleri döküldü, plakaları yenilendi. Mezarlığın çevre düzenlemesi devam ediyor. Üretken belediyeciliğin verdiği anlayış ve gayret ile halkımıza hizmet etmek için 7/24 teyakkuzdayız.
05.05.2022
Çankırı Belediyesinden 5 adet kamelya, 20 adet bank temin edilerek ilçemizin uygun yerlerine yerleştirilmiştir. Kamelya ve banklar için Çankırı Belediye Başkanımız Sayın İsmail Hakkı ESEN'e çok teşekkür ederiz.
27.04.2022
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Covid-19 salgını nedeniyle iki yıllık aradan sonra tekrar eski günlerdeki gibi büyük bir coşkuyla kutlandı. Halkımızın yoğun ilgisine mazhar olan, bir o kadarda anlamlı ve güzel düzenlenen programda öğrenciler tarafından şiirler okundu, halk oyunları gösterileri ve koro gösterileri büyük beğeni ile izlendi.
25.04.2022
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle; Öğrencilerimizin ihtiyacı olarak görülen Korgun Çok Programlı Anadolu Lisesine Kütüphanede kullanılmak üzere 2 adet masa ve 15 adet kitaplık ile Şehit Komiser Veysel ÇİRİŞLİOĞLU İlköğretim okulumuza 12 gözlü 6 adet şahsi malzeme saklama dolabı belediyemizce yaptırılmıştır. Böylece; göreve geldiğimiz günden itibaren İlköğretim okulumuzun ihtiyacı olan toplamda 70 gözlü 11 adet şahsi malzeme dolabı yaptırılarak eksiklikleri giderilmiştir. Okulumuzda eğitim gören öğrencilerimiz güle güle kullansınlar. Hayırlı olsun.
25.04.2022
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN Belediye Başkanlığı görevini Melike İlayda GEZEN'e , Belediye Başkan yardımcılığı görevlerini Ebrar KAYMAK ve Özge AKTUĞ'A devretti. Başkanlarımıza sorular sorarak yapacakları icraatları konuştuk. Öğrencilerimize çeşitli hediyeler vererek hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra temsili makam devretme programı sona erdi. Geleceğimizin teminatı tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyoruz. Gönlümüzdeki koltuk bir gün değil, daima sizindir çocuklar.
25.04.2022
 6  ...

 

 

 

 

 İLÇEMİZDEN GÖRÜNTÜLER 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BAŞKANIMIZ
İMAR PLANI


KAMU HİZMET STANDARTLARI

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI AYDINLATMA METNİ
SOKAK HAYVANLARI İHBARI