Anasayfa

Belediyemiz ve muhtarlarımız ile müşterek yapılan yağmur duası programına, halkımızın yoğun katılımıyla toplu öğle namazı kılınarak, Müftümüz Mahmut AY yağmur duasını yaptı. Başta çok büyük emeği geçen muhtarlarımıza ve emeği geçen, yardımını esirgemeyen herkese teşekkür ederiz. Rabbim dualarımızı kabul eylesin.
03.06.2022
İlçe Kaymakamımız Sayın Abdulkadir IŞIK, Belediye Başkanımız Sayın Hasan Hüseyin KOZAN, İlçe Jandarma Komutanı Bayram ÇAKMAK, Kamu Kurum ve Kuruluş Müdürleri, halkımız ve öğrencilerin katıldığı kutlama programı İlçemiz Gençlik ve Spor Müdürlüğü Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirildi.
20.05.2022
Ovamızdaki bozulan beton sulama kanallarının tamiratı yapıldı.
17.05.2022
Aşağı yayla mevkii ve ova yolları greyder ile açıldı.
17.05.2022
Yayla yolumuzun bozuk olan yerlerine asfalt dökülerek yama yapıldı.
17.05.2022
Belediyemizin çöplük olarak kullandığı tren yolu altındaki alan toprakla kapatılmıştır. Toplanan çöpler Çankırı Çöp Toplam merkezine götürülmektedir. Kapatılan alana ÇÖP, MOLOZ, HAFRİYAT dökmek KESİNLİKLE yasaktır ve cezai işlem uygulanacaktır.
06.05.2022
Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Serhat GÖNÜLTAŞ, Belediye Meclis Üyesi Mustafa KARADENİZ ile birlikte Korgunumuzun değerli büyüklerini bayram ziyaretinde bulunuldu.
05.05.2022
Korgunumuzun medarı iftari İbrahim ÖNER kardeşimizi ziyaret ederek, sohbet ettik. Ramazan ayını kutlayarak hayırlı iftarlar dileklerimizi ilettik.Geçmiş günleri konustuk. Isteklerini sorduk. Güler yüzlü karşıladı ve uğurladı. "Kalpten kalbe bir yol vardır görülmez Gönülden gönüle gider yol gizli gizli..."
05.05.2022
Belediyemiz zabıta birimleri, İlçe Emniyet Müdürlüğü, Toplum Sağlığı Merkezi ve İlçe Tarım Müdürlüğü personellerinden oluşan denetim ekiplerimizce, vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamaması adına, ilçemiz genelinde stok kontrollerini sürdürüyor. Ekibimiz denetimlerine marketlerde etiket ve kasa fiyatlarını da karşılaştırarak, gıda ürünlerin son kullanma tarihleride kontrol edildi. Denetimler ara vermeden devam edecektir.
05.05.2022
Adalet ve Kalkınma Parti Grup Başkanvekili ve Çankırı Milletvekilimiz Sayın Muhammed Emin AKBAŞOĞLU ilçemizi ziyaret ederek vatandaşlarımızla bayramlaştı. İlçemizin proje ile yatırım programlarıyla ilgili Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN ile istişare ederek, ihtiyaçlarımızı ve taleplerimizi ilettik. Grup Başkanvekilimize ziyaretleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyoruz.
05.05.2022
 6  ...

 

 

 

 

 İLÇEMİZDEN GÖRÜNTÜLER 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BAŞKANIMIZ
İMAR PLANI


KAMU HİZMET STANDARTLARI

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI AYDINLATMA METNİ
SOKAK HAYVANLARI İHBARI