Anasayfa

Belediyemiz düğün salonunda Kaymakamlık ve Belediyemiz işbirliği ile Baharın Gelişini kutlamak sebebiyle İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Türk Halk Müziği Korosu'nun Şef Hasan Kaan KÜÇÜK'ün yönetiminde sunduğu Bahar Konseri düzenlendi. Düzenlenen konsere Kaymakamımız Sayın Abdulkadir KILIÇ, İl Kültür ve Turizm Şube Müdürümüz Nusret ACAR, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sayın Hasan YILDIZ, Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN, İlçe Jandarma Komutanı Bayram ÇAKMAK, İlçe Emniyet Amir Vekili İlhan KAYAN,Daire amirleri, halkımız ve öğrencilerimiz katıldı.
25.03.2022
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 107. Yıldönümü münasebetiyle ilk olarak Hükümet Konağı önünde bulunan Atatürk Anıtına Kaymakamlık Makamı ve Belediye Başkanlığınca çelenk koyma töreni ile başlandı. Ardından Kaymakamımız Sayın Abdulkadir IŞIK, İlçe Jandarma Komutanı Bayram ÇAKMAK, İlçe Emniyet Amir Vekili İlhan KAYAN, İlçe Müftümüz Mahmut AY, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin KANTAŞ, daire amirlerinin katılımlarıyla Şehit Komiser Veysel ÇİRİŞLİOĞLU'nun mezarlık ziyaretinde Kuran-ı Kerim tilaveti ve dualar okundu.
25.03.2022
Ramazan ayının habercisi, bolluk ve bereketi simgeleyen Berat Kandili münasebetiyle, cemaatimizin kullanması için el dezenfektanı ve maskeler camilerimize dağıtıldı, camilerimizin içleri büyük bir titizlikle dezenfekte edilerek gül suyu sıkıldı. Bu vesileyle dualarımızın kabul olması dileğiyle, tüm İslam aleminin Berat Kandili kutlu olsun.
25.03.2022
Ilgaz Kaymakamımız Sayın Osman Oğuz EKŞİ ve Korgun Kaymakamımız Sayın Abdulkadir IŞIK belediyemizi ziyaret etmişlerdir. Anlamlı, nazik ziyaretleri ve hoş sohbetleri için değerli Kaymakamlarımıza teşekkür ederiz.
25.03.2022
Çankırı İl Sağlık Müdürümüz Sayın Dr. Hüseyin SARIKAYA ve Uzman Necati BÖLÜKBAŞI ilçemizi ve belediyemizi ziyaret etmişlerdir. Anlamlı, nazik ziyaretleri ve hoş sohbetleri için değerli İl Sağlık Müdürümüze ve uzmanımıza teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.
25.03.2022
Korgun Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ve Çankırı Orman İşletme Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen Orman Fidanlık Şefi Mustafa Emre ATCI’nın sunumlarıyla “Orman Yangınları ile Mücadele Yöntemleri Kursu” düzenlenmiş olup; tüm belediye personelimiz eksiksiz katılmıştır.
25.03.2022
İstiklal Marşı’mızın kabulünün 101’inci yıldönümü ve İstiklal Şairimiz Mehmet Akif ERSOY’u Anma Günü programı, bugün saat 13:30’da Belediyemiz Düğün Salonunda gerçekleştirildi. Şehit Komiser Veysel ÇİRİŞLİOĞLU ortaokulu tarafından organize edilen programa İlçe Kaymakamımız Sayın Abdulkadir IŞIK, İlçe Jandarma Komutanı Bayram ÇAKMAK, İlçe Emniyet Amir Vekili İlhan KAYAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin KANTAŞ, daire amirleri, öğrenciler,veliler ve vatandaşlar katıldı.
25.03.2022
Belediyemiz zabıta birimleri, İlçe Emniyet Müdürlüğü, Toplum Sağlığı Merkezi ve İlçe Tarım Müdürlüğü personellerinden oluşan denetim ekiplerimizce, vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamaması adına, ilçemiz genelinde stok kontrollerini sürdürüyor. Ekibimiz denetimlerine marketlerde etiket ve kasa fiyatlarını da karşılaştırarak, gıda ürünlerin son kullanma tarihleride kontrol edildi. Denetimler ara vermeden devam edecektir.
25.03.2022
Emekleri ve fedakarlıkları ile insanlığın umudu olan, sevginin ve özverinin simgesi ve bunları hiçbir karşılık beklemeden veren, doğumdan ölüme kadar, hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz bizi biz yapan başta şehit ve gazi anneleri ve eşleri değerli kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyoruz. Bugünün anısına İlçemiz kadınlarının iş yerlerini ziyarette bulunarak karanfil takdim edilmiştir. Sadece bugün değil, her gün Kadınlar Günü...
25.03.2022
2022 yılı Mart ayı Olağan Meclis Toplantısını meclis üyelerimizin katılımlarıyla gerçekleştirdik. Söz verdiğimiz gibi Mart ayı Olağan Meclis toplantısında görüşerek; Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli Beyefendinin talimatlarıyla içmesuyu fiyatlarında % 7 değil %10 oranında indirim yaptık. Halkımıza hayırlı olsun. Toplantıda aldığımız kararların ilçemize ve halkımıza hayırlı olmasını diliyor, katılım sağlayan tüm Meclis üyelerine teşekkür ediyorum.
04.03.2022
 6  ...

 

 

 

 

 İLÇEMİZDEN GÖRÜNTÜLER 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BAŞKANIMIZ
İMAR PLANI


KAMU HİZMET STANDARTLARI

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI AYDINLATMA METNİ
SOKAK HAYVANLARI İHBARI