Anasayfa

Ak Parti Grup Başkanvekili ve Çankırı Milletvekilimiz Sayın Muhammed Emin AKBAŞOĞLU, Çankırı Milletvekilimiz Sayın Salim ÇİVİTÇİOĞLU, Çankırı Ak Parti İl Başkanı Abdulkadir ÇELİK, İl Genel Meclis Başkanı Mustafa ÇIBIK ve beraberindeki heyetle birlikte belediyemizi ziyaret ettiler. Belediyemizce İlçemizde yapılan çalışmalar ve projeler hakkında bilgi verildi. 2021 yılında belediyemizce ilçemize yapılacak yatırımlar ve projelerle ilgili destek isteyerek destek sözü aldık. Anlamlı ve nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.
17.01.2021
İşbir Yatak firmasına üretim partnerliği yapan Ergo Yatak ve OSB Yönetim Kurulu Başkanı Saffet KÖKSAL'a ve OSB Müdürü Harun ŞAHİN'e, İşbir Yatağın ilçemiz organize sanayi bölgesinde yapacağı yatırım kararı ile ilgili verdiği desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.
17.01.2021
Çankırımızın medarı iftiharı Çankırı Sevdalısı Başkanımız Sayın İsmail Hakkı ESEN , Yapraklı Belediye Başkanı Sayın Ömer Güngör ve beraberindekiler belediyemizi ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ederiz.
08.01.2021
2021 yılı Ocak ayı olağan meclis toplantımızı Belediye Düğün Salonumuzda gerçekleştirdik. Alınan kararların hayırlı olması temennisiyle katılım sağlayan tüm Meclis üyelerine teşekkür ediyoruz.
08.01.2021
Yapraklı Kaymakamı Sayın Yavuz ARSLAN belediyemizi ziyaret etti. Nazik ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ederim.
31.12.2020
Çankırı Vali Yardımcımız Sayın Hamdi BOLAT belediyemizi ziyaret etti. Nazik ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ederim.
31.12.2020
Koronavirüs (COVİD-19) tedbirleri kapsamında alınan önlemler doğrultusunda 03.12.2020 tarihinden itibaren Korgun-Çankırı ve Çankırı-Korgun arası otobüs seferleri yeniden düzenlenmiştir.
27.11.2020
İlk defa geçen yıl Kasım ayında halkımıza hesap verme günü olarak düzenlenen yaptıklarımızı ve yapamadıklarımızı değerlendirdiğimiz “Halk Günü” toplantımız, son günlerde daha fazla yayılma eylemi görülen Covid-19 salgınından halkımızı korumak ve hükümetimizle alınan tedbirleri uygulamak amacıyla Nisan ayına ertelenmiştir.
22.11.2020
Ertuğrul Gazi Camii çevre düzenlemesi kapsamında cami etrafına 600 m2 kilit parke döşendi. Belediyemiz ve Cami Derneği tarafından müşterek yapılan parke döşemesi için Cami Dernek Başkanı Osman KARADENİZ ile dernek üyesi Metin ERDOĞMUŞ beylere özverili ve fedakar çalışmalarından dolayı sonsuz teşekkür ederiz.
19.11.2020
Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın himayesinde Tarım ve Orman Bakanlığı ile Orman Genel Müdürlüğü’nün koordinasyonunda başlatılan ‘Geleceğe Nefes’ kampanyası bu yıl da 11 Kasım saat 11.11’de Dikenli Ağaçlandırma Sahasında fidan dikimi yapılmıştır.
11.11.2020
 6  ...

 

 

 

 

 İLÇEMİZDEN GÖRÜNTÜLER 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BAŞKANIMIZ
İMAR PLANI


SOKAK HAYVANLARI İHBARI