Anasayfa

Çankırımızın medarı iftiharı Çankırı Sevdalısı Başkanımız Sayın İsmail Hakkı ESEN , Yapraklı Belediye Başkanı Sayın Ömer Güngör ve beraberindekiler belediyemizi ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ederiz.
08.01.2021
2021 yılı Ocak ayı olağan meclis toplantımızı Belediye Düğün Salonumuzda gerçekleştirdik. Alınan kararların hayırlı olması temennisiyle katılım sağlayan tüm Meclis üyelerine teşekkür ediyoruz.
08.01.2021
Yapraklı Kaymakamı Sayın Yavuz ARSLAN belediyemizi ziyaret etti. Nazik ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ederim.
31.12.2020
Çankırı Vali Yardımcımız Sayın Hamdi BOLAT belediyemizi ziyaret etti. Nazik ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ederim.
31.12.2020
Koronavirüs (COVİD-19) tedbirleri kapsamında alınan önlemler doğrultusunda 03.12.2020 tarihinden itibaren Korgun-Çankırı ve Çankırı-Korgun arası otobüs seferleri yeniden düzenlenmiştir.
27.11.2020
İlk defa geçen yıl Kasım ayında halkımıza hesap verme günü olarak düzenlenen yaptıklarımızı ve yapamadıklarımızı değerlendirdiğimiz “Halk Günü” toplantımız, son günlerde daha fazla yayılma eylemi görülen Covid-19 salgınından halkımızı korumak ve hükümetimizle alınan tedbirleri uygulamak amacıyla Nisan ayına ertelenmiştir.
22.11.2020
Ertuğrul Gazi Camii çevre düzenlemesi kapsamında cami etrafına 600 m2 kilit parke döşendi. Belediyemiz ve Cami Derneği tarafından müşterek yapılan parke döşemesi için Cami Dernek Başkanı Osman KARADENİZ ile dernek üyesi Metin ERDOĞMUŞ beylere özverili ve fedakar çalışmalarından dolayı sonsuz teşekkür ederiz.
19.11.2020
Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın himayesinde Tarım ve Orman Bakanlığı ile Orman Genel Müdürlüğü’nün koordinasyonunda başlatılan ‘Geleceğe Nefes’ kampanyası bu yıl da 11 Kasım saat 11.11’de Dikenli Ağaçlandırma Sahasında fidan dikimi yapılmıştır.
11.11.2020
Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ün ebediyete yolculuğunun 82. Yıldönümü nedeniyle ilçemizde anma programı düzenlendi. Anma programı Kaymakamlık Bahçesinde bulunan Atatürk Anıtı’na çelenklerin sunulmasıyla başladı. Kaymakamlık Makamı çelengini, İlçe Kaymakamımız Sayın Mehmet KILIÇ, Belediye Başkanlığı çelenginin, Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN tarafından Atatürk Anıtı’na sunulmasından sonra, Ulu Önder MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ün ebediyete intikal saati olan 09.05’ te ilçemiz genelinde çalınan sirenler eşliğinde iki dakikalık saygı duruşu ve akabinde İstiklal Marşı okunması ile bayraklar yarıya indirildi. Anma programına İlçe Kaymakamımız Sayın Mehmet KILIÇ, Belediye Başkanı Hasan Hüseyin KOZAN, kamu kurum ve kuruluşlarının daire amirleri, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
11.11.2020
Yapımı tamamlanarak halkımızın hizmetine sunulan Söğütlü mevkiinde ki Mesire Alanımızın içerisine “Mescid” yapım çalışmaları devam ediyor.Talebimize istinaden Desteklerini esirgemeyen Cami Derneği Başkanı Osman KARADENİZ ve dernek üyesi Metin ERDOĞMUŞ beylere özverili ve fedakar çalışmalarından dolayı sonsuz teşekkür ederiz.
09.11.2020
 4  ...

 

 

 

 

 İLÇEMİZDEN GÖRÜNTÜLER 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BAŞKANIMIZ
İMAR PLANI


SOKAK HAYVANLARI İHBARI