Anasayfa

Korgun Kapalı Pazar yeri yıkanarak ve dezenfekte yapılarak ilaçlama yapıldı. Belediye zabıta ekiplerimizce hijyen ve ateş kontrolü yapılarak, pazar giriş ve çıkışlarına sıvı dezenfektan standları yerleştirildi. Pazara gelen vatandaşlarımıza ve satıcılara ücretsiz maske, eldiven ve dezenfektan dağıtıldı. İlçe içerisinde ortak kullanım alanları, cadde sokaklar ve Organize Sanayi Bölgesi titizlikle dezenfekte edildi.
06.07.2020
1975 yılında yapılan zaman zaman revizyona uğrayan, yıllardır cesaret edilip yapılamayan, yaklaşık %60 asbest boru olan, 34,5 km lik içmesuyu şebekesi yenilemesi ve depo yapımına başlanmıştır. Bu projenin gerçekleşmesinde emeği geçenlere siyasilere teşekkür ediyoruz. İLÇEMİZE HAYIRLI UĞURLU OLSUN.
06.07.2020
Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu beyfendinin düzenlediği gençlik ve spor yatırımları protokol töreninde milletvekillerimiz ile beraberdik. İlçemize yapılacak "Futbol Sahası, 2'li Sporcu Soyunma Odası ve 250 Seyircili Portatif Tribün" spor yatırımını kapsayan protokole imzalar atıldı. Yatırımların ilçemize ve ilimize hayırlı olmasını temenni ediyor, emeği geçenlere hemşehrilerim adına çok teşekkür ediyoruz.
06.07.2020
Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Dr. Bekir Pakdemirli ve beraberindeki heyet Belediyemizi ziyaret ederek ilçemizde yapılacak tarımsal projeler ve yatırımlar hakkında görüştük. Nazik ziyaretlerinden dolayı Sayın Dr. Bekir PAKDEMİRLİ Bakanımıza çok teşekkür ediyoruz.
06.07.2020
Cumartesi ve Pazar günleri Yükseköğretim Kurumları (YSK) sınavı olduğundan öğrencilerimizin mağduriyet yaşamamaları için Korgun-Çankırı otobüs seferi sınav saatlerine göre düzenlenmiş olup ; sınava girecek öğrencilerimize başarılar dileriz.
26.06.2020
Gelen talepler üzerine 16.06.2020 tarihinden itibaren; Korgun/ÇANKIRI ve Çankırı/Korgun arası otobüs seferleri yeniden düzenlenmiştir.
15.06.2020
Büyük Mahalle Divrit - Oymaağaç - Söğütlü Kümeevlerini birbirinie bağlayan kadastro yolu ölçümleri yapılarak güzergah belirlendi. Yol yapım çalışmalarına başlandı.
09.06.2020
Sayın Milletvekilimiz Salim ÇİVİTÇİOĞLU, Ak Parti İl Başkanı Abdülkadir ÇELİK, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa ÇIBIK pazar yerini, ilçe merkezimizdeki esnafları ziyaret ederek istek ve talepleri aldılar. Organize Sanayi Bölgesinde inceleme ve sanayiciler görüştüler. Ayrıca Belediyemizi ziyaret etmiştir. Sayın Milletvekilimize ve beraberindekilere anlamlı ziyaretine ve desteğine içtenlikle teşekkür ediyorUZ.
09.06.2020
İlçemizdeki camilerin temizliği, dezenfekte edilmesi ve gülsuyu dökülme işlemleri yapıldı. Camilerimize namaz kılmaya gelen cemaatimize dezenfektan, maske ve eldiven dağıtımı yapıldı.
29.05.2020
29 Mayıs 2020 tarihi itibariyle camilerde cemaatle birlikte Cuma namazı, öğle ve ikindi namazlarının kılınmasına başlanması münasebetiyle Belediyemiz ve İlçe Müftülüğümüz işbirliğiyle şükür kurbanı kesildi. Başkanımızın katılımıyla kurban kesimi yapıldı. Ardından İlçe Müftümüz Mahmut AY dua yaptı. Ülkemizin bu Koronavirüs belasından, böylesine sinsice ilerleyen bir hastalıktan bir an evvel kurtulmasını temenni ediyoruz. Allah kabul etsin.
29.05.2020
 4  ...

 

 

 

 

 İLÇEMİZDEN GÖRÜNTÜLER 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BAŞKANIMIZ
İMAR PLANI


SOKAK HAYVANLARI İHBARI