Anasayfa

Covid-19 salgını dolayısıyla, İçişleri Bakanlığımız tarafından 81 il valiliğine gönderilen "DİNAMİK DENETİM SÜRECİ" genelgesi kapsamında, ilçe Kaymakamımız Sayın İbrahim İŞLEYEN, İlçe Jandarma Komutanı Bayram ÇAKMAK, İlçe Emniyet Amiri Orhan YILMAZ, Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Dr. Aslı Burcu ÇEPER ve diğer görevliler ile birlikte ilçe ve pazar esnafımızı denetledik. Pazar yeri, resmi kurumlar, otobüsler vb. yerleri dezenfekte ettik. Vatandaşlarımızı maske, sosyal mesafe ve hijyen konusunda bilgilendirdik.
02.04.2021
Covid-19 tedbirleri kapsamında basın toplantısı ve taleplerin sorulduğu 2. Halk Günü programımızı Belediye Düğün Salonunda gerçekleştirdik. Katılımlarından dolayı Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanımıza, il Genel Meclis üyelerimize Belediye Meclis üyelerimize, Siyasi Parti Temsilcilerine, katılın sağlayan köy Muhtarlarımıza değerli basın mensuplarına, kamu çalışanlarına, vatandaşlarımıza günümüzde yalnız bırakmadıkları için teşekkür ederiz. Sesimize ses gücümüze güç oldular.
02.04.2021
İçişleri Bakan Yardımcımız Sayın İsmail Çataklı'ya makamında nezaket ziyaretinde bulunduk. İlçemize yaptığımız ve yapılacak yatırımlar hakkında bilgi vererek değerlendirmelerde bulundum. Fikir ve önerilerini bizlere iletti. Misafirperverliği için kendilerine şükranlarımızı sunar, teşekkür ederiz.
26.03.2021
Hemsehrimiz Funda SUFAN'a yeni kurmuş olduğu işyerinde Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN ve Milliyetçi Hareket Partisi Korgun İlçe Başkanı Serhat GÖNÜLTAŞ ile hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Ankara Batıkent 'te Korgunlu Hemsehrimiz Funda Sufan 'ın ( Osman Zeynep Sufan 'ın kızı, İsmail Sufan'ın Yegeni) Organik Ürünler ve Toptan Gıda işinde bol ve bereketli kazançlar dileriz.
19.03.2021
AK Parti Grup Başkanvekili ve Çankırı Milletvekilimiz Sayın Muhammet Emin AKBAŞOĞLU nu Milletvekili Özlük İşlemleri Başkan Yardımcımız Sayın İsmail SUFAN, İlçe Başkanımız Sayın Serhat Kürşat GÖNÜLTAŞ ile beraber Gazi Mecliste ziyaret ederek, ilçemiz hakkında çeşitli konularda istişarelerde bulunduk. Göstermiş olduğu ilgi ve alakaya teşekkür ediyoruz. Çalışmalarında başarılar diliyoruz.
19.03.2021
Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı (TÜRKAV) Çankırı İl Başkanlığı tarafından bu sene 10’uncusu düzenlenen Geleneksel İstiklal Marşı Güzel okuma yarışması ödül törenine katıldık. Ödül alan pırıl pırıl çocuklarımızı, gençlerimizi ve ailelerini tebrik ederiz.
18.03.2021
12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü münasebetiyle Kaymakamımız Sayın İbrahim İŞLEYEN, İlçe Jandarma Komutanı Bayram ÇAKMAK, İlçe Emniyet Amiri Orhan YILMAZ, daire amirleri ve kamu görevlileri tarafından Belediye anons sisteminden çalınan istiklal marşına eşlik edildi.
12.03.2021
Kaymakamımız Sayın İbrahim İŞLEYEN ve Belediye Başkanımız Hasan hüseyin KOZAN pazaryerinde covid-19 sebebiyle maske, mesafe ve hijyen denetimi yaparak pazarcılarımız ve vatandaşlarımıza Covid-19 tedbirleri kapsamında alınan tedbirlere uyulmasını istedik.
12.03.2021
Covid-19 tedbirleri kapsamında; yüz yüze eğitime ara verilmişti. Kısıtlamaların kaldırılması ile yüz yüze eğitime tekrar başlanması sebebiyle okullarımızı ziyarette bulunarak, hayırlı olması dileklerimizi ilettik. Ayrıca öğrencilerimizin sağlığı için maske ve dezenfektan dağıtımı yapıldı.
12.03.2021
8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle ilçemizde ki çalışan kadınlarımıza karanfil dağıttık Belediyemiz her zaman olduğu gibi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde de kadınları unutmadı. Tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyoruz. Kadınlar sadece bir gün değil her gün başımızın tacıdır. Ayrıca 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebeti ile Belediyemizde çalışan kadın personellerimiz idari izinli sayılmıştır.
09.03.2021
 4  ...

 

 

 

 

 İLÇEMİZDEN GÖRÜNTÜLER 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BAŞKANIMIZ
İMAR PLANI


SOKAK HAYVANLARI İHBARI