Anasayfa

Köylerimizde düzenlenen festivallerin sonuncusu olan Çukurören Köyü Kalkınma ve Yardımlaşma Derneği'nin düzenlemiş olduğu "16. Koru Şenliklerine" Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Serhat GÖNÜLTAŞ ile beraber katılım sağladı. Nazik davetlerinden dolayı Dernek Başkanı İsmail GÜVENÇ'e, Muhtarımız Mustafa SEZER'e, Şenlik Ağası Eyüp ÜNAL'a ve programda emeği geçen, katkısı olan herkese teşekkür ederiz.
28.07.2022
Maruf Köyü Kültür ve Yardımlaşma Derneği'nin düzenlemiş olduğu "Geleneksel 31. Kültür ve Sanat Festivaline" Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Sayın Ahmet KURT, Korgun Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN, İlçe Başkanı Serhat GÖNÜLTAŞ ve Belediye Meclis Üyelerimiz Salim ÖZEN, Mustafa KARADENİZ, Mustafa AYDENİZ ile beraber katılım sağladık. Nazik davetlerinden dolayı Dernek Başkanı Mustafa ÖZDEMİR'e, Muhtarımız İlhami ERCAN'a, Festival Ağası Ersin YILDIRIM'a ve programda emeği geçen, katkısı olan herkese teşekkür ederiz.
28.07.2022
Buğay Köyü Sosyal Yardımlaşma Derneği'nin düzenlemiş olduğu "Geleneksel 19. Dut ve Kültür Festivaline" Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Sayın Ahmet KURT, Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN, İlçe Başkanı Serhat GÖNÜLTAŞ ve Belediye Meclis Üyelerimiz Salim ÖZEN, Mustafa KARADENİZ, Mustafa AYDENİZ ile beraber katılım sağladık. Nazik davetlerinden dolayı Dernek Başkanı Selahattin AKTAŞ'a, Muhtarımız Yaşar BAŞ'a, Hanım Ağa Mine BAŞ'a ve programda emeği geçen, katkısı olan herkese teşekkür ederiz.
28.07.2022
Karatekin Köyü 10. Çimen Şenliği Festivaline, Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Serhat GÖNÜLTAŞ ve Belediye Meclis Üyesi Salim ÖZEN ile beraber katılım sağladı. Nazik davetlerinden dolayı Dernek Başkanı İsmail DEMİRALAY'a, Muhtarımız İsmail YERLİ'ye, Çimen şenlik ağası İrfan DEMİRALAY'a ve programda emeği geçen, katkısı olan herkese teşekkür ederiz.
28.07.2022
Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN, Pandemi nedeniyle uzun süredir yapılamayan Dikenli Köyü Kalkındırma Derneğinin düzenlemiş olduğu "Dikenli Köyü Birlik ve Beraberlik Gecesine" katıldık. Nazik davetlerinden dolayı Yönetim Kurulu Başkanı Doğan ERDOĞAN'a ve programda emeği geçen, katkısı olan herkese teşekkür ederiz.
28.07.2022
Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN, 46. Yapraklı Yağlı Güreş Festivalinin 2. Gününde düzenlenen konser programına katıldı. Programda emeği geçen ve katkısı olan başta Yapraklı Belediye Başkanımız Sayın Ömer GÜNGÖR olmak üzere tüm Yapraklı halkına teşekkür ederiz.
28.07.2022
Çankırı Belediye Başkanımız İsmail Hakkı ESEN'e makamında 22-23 Temmuz tarihlerinde yapacağımız festivalimizin davetiyesini takdim ederek davetimizi gerçekleştirdik. Göreve geldiğimiz günden itibaren üretken ve sosyal belediyecilik anlayışıyla desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen her zaman yanımızda olan değerli başkanımıza teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.
28.07.2022
1993-1995 yılları arasında ilçemizde kaymakam olarak görev yapmış olan ve halen Kocaeli Valimiz Sayın Seddar YAVUZ' u makamında ziyaret ederek festivalimize davet ettik. Korgunumuzu ve Organize sanayimizi sordu. İlçemiz hakkında sohbet ettik. Korgunlulara selam gönderdi. İlgi, alaka ve sıcak samimiyetlerinden dolayı sayın valimize şükranlarımızı arz ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.
28.07.2022
Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN, Ildızım Köyü Kalkındırma Vakfında, Korgun Dernekler Birliğinin programladığı İlçemize bağlı Köy Dernek Başkanlarının ve yönetim kurulu üyelerinin katılımlarıyla gerçekleştirilen toplantıda ilk defa düzenleyeceğimiz festivale derneklerimizi davet etti. Katılımlarından dolayı dernek başkanlarımıza ayrıca programı düzenleyen Korgun Dernekler Birliği Başkanı İsmail KILIÇARSLAN'a göstermiş oldukları ilgi alaka ve misafirperverlikleri için teşekkür ediyoruz.
28.07.2022
Hemşerilerimizin hep yapılmasını istediği ve özlemle beklediği, ilk defa gerçekleştirilecek olan 1. Korgun Festivali 22-23 Temmuz tarihlerinde yapılacaktır. Hemşerilerimiz davetlidir.
28.07.2022
 4  ...

 

 

 

 

 İLÇEMİZDEN GÖRÜNTÜLER 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BAŞKANIMIZ
İMAR PLANI


KAMU HİZMET STANDARTLARI

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI AYDINLATMA METNİ
SOKAK HAYVANLARI İHBARI