Anasayfa

Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN, 46. Yapraklı Yağlı Güreş Festivalinin 2. Gününde düzenlenen konser programına katıldı. Programda emeği geçen ve katkısı olan başta Yapraklı Belediye Başkanımız Sayın Ömer GÜNGÖR olmak üzere tüm Yapraklı halkına teşekkür ederiz.
28.07.2022
Çankırı Belediye Başkanımız İsmail Hakkı ESEN'e makamında 22-23 Temmuz tarihlerinde yapacağımız festivalimizin davetiyesini takdim ederek davetimizi gerçekleştirdik. Göreve geldiğimiz günden itibaren üretken ve sosyal belediyecilik anlayışıyla desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen her zaman yanımızda olan değerli başkanımıza teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.
28.07.2022
1993-1995 yılları arasında ilçemizde kaymakam olarak görev yapmış olan ve halen Kocaeli Valimiz Sayın Seddar YAVUZ' u makamında ziyaret ederek festivalimize davet ettik. Korgunumuzu ve Organize sanayimizi sordu. İlçemiz hakkında sohbet ettik. Korgunlulara selam gönderdi. İlgi, alaka ve sıcak samimiyetlerinden dolayı sayın valimize şükranlarımızı arz ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.
28.07.2022
Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN, Ildızım Köyü Kalkındırma Vakfında, Korgun Dernekler Birliğinin programladığı İlçemize bağlı Köy Dernek Başkanlarının ve yönetim kurulu üyelerinin katılımlarıyla gerçekleştirilen toplantıda ilk defa düzenleyeceğimiz festivale derneklerimizi davet etti. Katılımlarından dolayı dernek başkanlarımıza ayrıca programı düzenleyen Korgun Dernekler Birliği Başkanı İsmail KILIÇARSLAN'a göstermiş oldukları ilgi alaka ve misafirperverlikleri için teşekkür ediyoruz.
28.07.2022
Hemşerilerimizin hep yapılmasını istediği ve özlemle beklediği, ilk defa gerçekleştirilecek olan 1. Korgun Festivali 22-23 Temmuz tarihlerinde yapılacaktır. Hemşerilerimiz davetlidir.
28.07.2022
✅ Doğu Mahallesinde yapılan 18. Madde uygulaması sonucunda cadde ve sokaklar açılmaya başlandı. ✅ Yayla Cami ve odasının bina etrafı, subasmanı, merdivenleri andezit taşı ile kaplandı, tuvaletine kalebodur döşendi. ✅ Yoğun çalışmalarımız ve görüşmelerimiz sonucunda Devlet Su İşleri tarafından yaylamızda Yeni HİS (Hayvan İçme Suyu) Göleti çalışmalarına başlandı. ✅ Devlet Su İşleri tarafından temizlenemeyen Alavı ve Değirmenönü çayı ıslah çalışmalarına başlandı. ✅4 adet çocuk oyun parklarının etrafına 50 cm yüksekliğinde duvar yapılarak çit tel çekildi. ✅ İçmesuyu ishale hattının yenilenmesi sebebiyle bozulan cadde ve sokakların parke tamirat döşenmesi son aşamaya gelmiştir. (yaklaşık 2021 yılında 19.000 m2, 2022 yılında 11.000 m2, 2.100 metre bordür) ✅ Oluk mevkilerinde deforme olan atalarımızdan kalan 5 adet hayvan sulama çeşme ve oluklarının bakımları tamamlandı. ✅ Sulama mevsimi başlamadan ovada bulunan sulama kanallarının tamirat ve onarımları yapıldı.
27.07.2022
Bayramören Kaymakamı Sayın Tuncay KARATAŞ, Gençlik ve Spor İl Müdürü Sayın Sadık AK ve beraberindekiler ilçemizi ve belediyemizi ziyaret etmişlerdir. Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN İlçemizde yaptığımız , yapmayı planladığımız yatırımlarla ilgili bilgi vermiştir. Anlamlı nazik ziyaretleri, hoş sohbeti için değerli Kaymakamımıza ve Müdürümüze teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.
27.07.2022
2021-2022 eğitim ve öğretim yılının sona ermesi ile Şehit Komiser Veysel Çirişlioğlu İlkokulunda karne dağıtımına Kaymakamımız Sayın Abdulkadir IŞIK, Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN, İlçe Jandarma Komutanı Bayram ÇAKMAK, İlçe Emniyet Amiri İlhan KAYAN ve Ilçe Milli Eğitim müdürü Hüseyin KANDAŞ ile katılarak öğrencilerimizin sevincine ortak oldu. Eğitim ve öğretim yılında büyük bir özveriyle çalışan karne heyecanı yaşayan öğrencilerimize, fedakar öğretmenlerimize ve değerli anne babalara keyifli tatiller diliyoruz.
27.07.2022
Korgun Halk Eğitimi Merkezi'nin düzenlemiş olduğu Yıl Sonu Sergisine Kaymakamımız Sayın Abdulkadir IŞIK, Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN, İlçe Jandarma Komutanı Bayram ÇAKMAK, İlçe Emniyet Amiri İlhan KAYAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin KANTAŞ ve daire amirleri ile beraber katıldı. El Sanatları Kursiyerlerinin el emeği, göz nuru ile yaptıklarını yerinde gördük. Serginin yapımında emeği geçenlere katkılarından dolayı teşekkür ederiz.
27.07.2022
Korgun Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencilerimizin ihtiyacı olarak görülen, Belediyemiz tarafından yaptırılan 2 adet masa ve 15 adet kitaplık ile katkıda bulunduğumuz Kütüphanenin açılışına Kaymakamımız Sayın Abdulkadir IŞIK, Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN, İlçe Jandarma Komutanı Bayram ÇAKMAK, İlçe Emniyet Amiri İlhan KAYAN ve Ilçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyın KANDAŞ ile daire amirleri katıldı. Okulumuzun ihtiyacı olan kütüphane öğretmenlerimize ve öğrencilerimize hayırlı olsun.
27.07.2022
 4  ...

 

 

 

 

 İLÇEMİZDEN GÖRÜNTÜLER 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BAŞKANIMIZ
İMAR PLANI


KAMU HİZMET STANDARTLARI

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI AYDINLATMA METNİ
SOKAK HAYVANLARI İHBARI