Anasayfa

Son Başbakanımız, Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkanvekili Sayın Binali YILDIRIM, Valimiz Sayın Abdullah AYAZ, Adalet ve Kalkınma Partisi Grup Başkanvekili ve Çankırı Milletvekilimiz Sayın Muhammed Emin AKBAŞOĞLU, Çankırı Milletvekilimiz Sayın Salim ÇİVİTÇİOĞLU, Çankırı Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanı Abdulkadir ÇELİK , Ilgaz Kaymakamı ve Kaymakam Vekilimiz Sayın Osman Oğuz EKŞİ ilçemizi ziyaret etmişlerdir. İlçemizin proje ile yatırım programlarıyla ilgili bilgiler vererek taleplerimizi ilettik. İlçemizi ilk ziyaret eden Başbakan olarak Sayın Binali YILDIRIM ve beraberindeki heyete anlamlı ve nazik ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar ve başarılar dileriz.
27.07.2022
Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sayın Murat KURUM’u, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Pelin Yılık, Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı ESEN, Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN ve belediye başkanlarıyla birlikte ziyaret ettiler. İlçemizin proje ile yatırım programlarıyla ilgili bilgiler vererek, Korgunumuz ile ilgili taleplerimizi ilettik. İlgi alaka ve samimiyetlerinden dolayı sayın bakanımıza şükranlarımı arz ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.
03.06.2022
Belediyemiz ve muhtarlarımız ile müşterek yapılan yağmur duası programına, halkımızın yoğun katılımıyla toplu öğle namazı kılınarak, Müftümüz Mahmut AY yağmur duasını yaptı. Başta çok büyük emeği geçen muhtarlarımıza ve emeği geçen, yardımını esirgemeyen herkese teşekkür ederiz. Rabbim dualarımızı kabul eylesin.
03.06.2022
İlçe Kaymakamımız Sayın Abdulkadir IŞIK, Belediye Başkanımız Sayın Hasan Hüseyin KOZAN, İlçe Jandarma Komutanı Bayram ÇAKMAK, Kamu Kurum ve Kuruluş Müdürleri, halkımız ve öğrencilerin katıldığı kutlama programı İlçemiz Gençlik ve Spor Müdürlüğü Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirildi.
20.05.2022
Ovamızdaki bozulan beton sulama kanallarının tamiratı yapıldı.
17.05.2022
Aşağı yayla mevkii ve ova yolları greyder ile açıldı.
17.05.2022
Yayla yolumuzun bozuk olan yerlerine asfalt dökülerek yama yapıldı.
17.05.2022
Belediyemizin çöplük olarak kullandığı tren yolu altındaki alan toprakla kapatılmıştır. Toplanan çöpler Çankırı Çöp Toplam merkezine götürülmektedir. Kapatılan alana ÇÖP, MOLOZ, HAFRİYAT dökmek KESİNLİKLE yasaktır ve cezai işlem uygulanacaktır.
06.05.2022
Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Serhat GÖNÜLTAŞ, Belediye Meclis Üyesi Mustafa KARADENİZ ile birlikte Korgunumuzun değerli büyüklerini bayram ziyaretinde bulunuldu.
05.05.2022
Korgunumuzun medarı iftari İbrahim ÖNER kardeşimizi ziyaret ederek, sohbet ettik. Ramazan ayını kutlayarak hayırlı iftarlar dileklerimizi ilettik.Geçmiş günleri konustuk. Isteklerini sorduk. Güler yüzlü karşıladı ve uğurladı. "Kalpten kalbe bir yol vardır görülmez Gönülden gönüle gider yol gizli gizli..."
05.05.2022
 5  ...

 

 

 

 

 İLÇEMİZDEN GÖRÜNTÜLER 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BAŞKANIMIZ
İMAR PLANI


KAMU HİZMET STANDARTLARI

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI AYDINLATMA METNİ
SOKAK HAYVANLARI İHBARI