Anasayfa

✅ Doğu Mahallesinde yapılan 18. Madde uygulaması sonucunda cadde ve sokaklar açılmaya başlandı. ✅ Yayla Cami ve odasının bina etrafı, subasmanı, merdivenleri andezit taşı ile kaplandı, tuvaletine kalebodur döşendi. ✅ Yoğun çalışmalarımız ve görüşmelerimiz sonucunda Devlet Su İşleri tarafından yaylamızda Yeni HİS (Hayvan İçme Suyu) Göleti çalışmalarına başlandı. ✅ Devlet Su İşleri tarafından temizlenemeyen Alavı ve Değirmenönü çayı ıslah çalışmalarına başlandı. ✅4 adet çocuk oyun parklarının etrafına 50 cm yüksekliğinde duvar yapılarak çit tel çekildi. ✅ İçmesuyu ishale hattının yenilenmesi sebebiyle bozulan cadde ve sokakların parke tamirat döşenmesi son aşamaya gelmiştir. (yaklaşık 2021 yılında 19.000 m2, 2022 yılında 11.000 m2, 2.100 metre bordür) ✅ Oluk mevkilerinde deforme olan atalarımızdan kalan 5 adet hayvan sulama çeşme ve oluklarının bakımları tamamlandı. ✅ Sulama mevsimi başlamadan ovada bulunan sulama kanallarının tamirat ve onarımları yapıldı.
27.07.2022
Bayramören Kaymakamı Sayın Tuncay KARATAŞ, Gençlik ve Spor İl Müdürü Sayın Sadık AK ve beraberindekiler ilçemizi ve belediyemizi ziyaret etmişlerdir. Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN İlçemizde yaptığımız , yapmayı planladığımız yatırımlarla ilgili bilgi vermiştir. Anlamlı nazik ziyaretleri, hoş sohbeti için değerli Kaymakamımıza ve Müdürümüze teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.
27.07.2022
2021-2022 eğitim ve öğretim yılının sona ermesi ile Şehit Komiser Veysel Çirişlioğlu İlkokulunda karne dağıtımına Kaymakamımız Sayın Abdulkadir IŞIK, Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN, İlçe Jandarma Komutanı Bayram ÇAKMAK, İlçe Emniyet Amiri İlhan KAYAN ve Ilçe Milli Eğitim müdürü Hüseyin KANDAŞ ile katılarak öğrencilerimizin sevincine ortak oldu. Eğitim ve öğretim yılında büyük bir özveriyle çalışan karne heyecanı yaşayan öğrencilerimize, fedakar öğretmenlerimize ve değerli anne babalara keyifli tatiller diliyoruz.
27.07.2022
Korgun Halk Eğitimi Merkezi'nin düzenlemiş olduğu Yıl Sonu Sergisine Kaymakamımız Sayın Abdulkadir IŞIK, Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN, İlçe Jandarma Komutanı Bayram ÇAKMAK, İlçe Emniyet Amiri İlhan KAYAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin KANTAŞ ve daire amirleri ile beraber katıldı. El Sanatları Kursiyerlerinin el emeği, göz nuru ile yaptıklarını yerinde gördük. Serginin yapımında emeği geçenlere katkılarından dolayı teşekkür ederiz.
27.07.2022
Korgun Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencilerimizin ihtiyacı olarak görülen, Belediyemiz tarafından yaptırılan 2 adet masa ve 15 adet kitaplık ile katkıda bulunduğumuz Kütüphanenin açılışına Kaymakamımız Sayın Abdulkadir IŞIK, Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN, İlçe Jandarma Komutanı Bayram ÇAKMAK, İlçe Emniyet Amiri İlhan KAYAN ve Ilçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyın KANDAŞ ile daire amirleri katıldı. Okulumuzun ihtiyacı olan kütüphane öğretmenlerimize ve öğrencilerimize hayırlı olsun.
27.07.2022
Kaymakamımız Sayın Abdulkadir IŞIK, Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN, İlçe Müftü Vekili Halil İbrahim TEKİN, daire amirleri, öğrenci velileri ve halkımızın yoğun katılımıyla Korgun Merkez Halime Hatun 4-6 Yaş Kur'ân Kursunun kapanış programına katıldık. Kur'ân-ı Kerîm tilaveti ile başlayan programda Kaymakamımız ve İlçe Müftü Vekilimiz konuşma gerçekleştirdi. Çocuklarımız Kur'ân-ı Kerîm ve ilahiler okudu. Kaymakamımız ile beraber çocuklarımıza katılım belgesi ve hediye takdiminin ardından program sona erdi. Programda emeği geçen herkese teşekkür eder, büyük bir emek ve sabır ile bu eğitim öğretim dönemini tamamlayan yavrularımızı tebrik ediyoruz.
27.07.2022
Milliyetçi Hareket Partisi Çankırı Kadın, Aile, Çocuk ve Engellilerden Sorumlu İl Başkan yardımcısı Huriye YILMAZ ile komisyon üyelerini Korgunumuzda misafir ettik. Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN, İlçemizde yaptığımız ve yapacağımız çalışmalar hakkında bilgiler vererek, Korgunumuzda görülmesi gereken yerleri gezdirdi ve tanıttı. Anlamlı ve nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.
27.07.2022
Çankırı Tarım Meslek Lisesi öğrencileri tarafından üretilen değişik türlerdeki çiçek fideleri, ilçemizdeki kurumların park ve bahçelerinin donatılması amacıyla belediyemiz tarafından satın alınmış olup üretimde emeği geçen, Tarım Meslek Lisesi Okul Müdürü Emrah OLKAÇ ile tüm öğrenci ve öğretmenlere çok teşekkür ediyoruz.
27.07.2022
Son Başbakanımız, Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkanvekili Sayın Binali YILDIRIM, Valimiz Sayın Abdullah AYAZ, Adalet ve Kalkınma Partisi Grup Başkanvekili ve Çankırı Milletvekilimiz Sayın Muhammed Emin AKBAŞOĞLU, Çankırı Milletvekilimiz Sayın Salim ÇİVİTÇİOĞLU, Çankırı Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanı Abdulkadir ÇELİK , Ilgaz Kaymakamı ve Kaymakam Vekilimiz Sayın Osman Oğuz EKŞİ ilçemizi ziyaret etmişlerdir. İlçemizin proje ile yatırım programlarıyla ilgili bilgiler vererek taleplerimizi ilettik. İlçemizi ilk ziyaret eden Başbakan olarak Sayın Binali YILDIRIM ve beraberindeki heyete anlamlı ve nazik ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar ve başarılar dileriz.
27.07.2022
Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sayın Murat KURUM’u, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Pelin Yılık, Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı ESEN, Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN ve belediye başkanlarıyla birlikte ziyaret ettiler. İlçemizin proje ile yatırım programlarıyla ilgili bilgiler vererek, Korgunumuz ile ilgili taleplerimizi ilettik. İlgi alaka ve samimiyetlerinden dolayı sayın bakanımıza şükranlarımı arz ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.
03.06.2022
 5  ...

 

 

 

 

 İLÇEMİZDEN GÖRÜNTÜLER 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BAŞKANIMIZ
İMAR PLANI


KAMU HİZMET STANDARTLARI

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI AYDINLATMA METNİ
SOKAK HAYVANLARI İHBARI