Anasayfa

Öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin sağlığı bizim için çok önemli. İlçemizde ki bütün okulları özenle dezenfekte ettik. Yeni eğitim öğretim yılında tüm öğrencilerimize başarılar diliyoruz.
04.03.2021
Koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında hükümetimizce yeni alınan kararlar doğrultusunda 03.03.2021 tarihinden itibaren Korgun-Çankırı ve Çankırı-Korgun arası otobüs seferleri aşağıda olduğu gibi yeniden düzenlenmiştir.
02.03.2021
Ak Parti Çankırı İl Başkanı Sayın Abdulkadir ÇELİK’e Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN ve Milliyetçi Hareket Partisi Korgun İlçe Başkanı Serhat GÖNÜLTAŞ ile hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Misafirperverliği için teşekkür ediyor, yeni görevinde ve çalışmalarında kolaylıklar diliyoruz.
15.02.2021
“SAĞLIK İÇİN HEPİMİZ İÇİN” mottosu ile İçişleri Bakanlığımızın talimatları doğrultusunda “Covid-19 Tedbirleri Kapsamında 13-14 Şubat 2021 tarihinde İlçemizin yaşam alanları, market ve esnaflarımız denetlenmiştir.
15.02.2021
İlçemizdeki görevine başlayan Kaymakamımız Sayın İbrahim İŞLEYEN'i makamında Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN, Müftümüz Mahmut AY ve vaizimizle birkikte ziyaret edildi. Sayın Kaymakamımıza misafirperverliği için teşekkür ediyor, yeni görevinde ve çalışmalarında kolaylıklar diliyoruz.
15.02.2021
Her hafta Cuma günleri olduğu gibi Koronavirüs'e karşı ilçemizin dört bir yanında hijyen seferberliğimiz devam ediyor. Kamu Binaları, Kapalı Pazar Yeri, Çocuk oyun parkları, Mezarlık büyük bir titizlikle dezenfekte edildi. Pazaryerinde zabıtalarımızla birlikte her hafta olduğu gibi tarafımızca denetimler taviz vermeden aralıksız devam ediyoruz.
15.02.2021
Kıymetli hemşerilerim; geleceğimiz nesillere, gelişmiş şehirlerimizdeki imkânları sunmak, sorunları çözülmüş temiz ve yaşanabilir Korgun emanet etmek için, talebimizi değerlendirerek ikametgâhları dışarda olanların gayretleri ile ilçemiz nüfusu 2301 kişiden 2538 kişiye yükselmiştir. Gayretli ve özverili çalışmalarda bizlerden desteğini esirgemeyen hemşerilerimize teşekkür eder, Sağlıklı ve mutlu günler dileriz.
05.02.2021
Pandemi döneminde öğrencilerimizin başarısı için de çalışmalarınız devam ediyor. Belediyemiz - Tekuzem işbirliği ile ilçemizde ikamet eden, nüfusumuza kayıtlı,ilçemizde okuyan 9-10-11 -12. Sınıf ve YKS sınavına hazırlanan öğrencilerimize ücretsiz Online video dersler hediye ediyoruz. Öğrencilerimize başarılar diliyoruz. Bizlerden desteğini esirgemeyen Tekuzem Genel Müdürü Serdar Turan beyefendiye de öğrencilerimiz ve şahsım adına teşekkür ederim. Yararlanmak isteyen öğrencilerimiz belediyemize başvuruda bulunabilirler.
01.02.2021
Kar yağışının başlamasıyla birlikte vatandaşlarımızın olumsuz hava koşullarından zarar görmemesi için Belediyemiz ekiplerince cadde ve sokak yollarında kar kürüme ve tuzlama çalışmalarımız yapılmaktadır.
17.01.2021
Çankırı Milletvekilimiz Sayın Salim ÇİVİTÇİOĞLU ile Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sayın Sadık AK ilçemizi ziyaret ederek yapımı devam eden Sentetik Çim Yüzeyli Futbol Sahamızı ve halı sahamızın yenilenmesi çalışmalarını yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgiler verdik. Nazik ziyaretinden dolayı çok teşekkür ederiz.
17.01.2021
 5  ...

 

 

 

 

 İLÇEMİZDEN GÖRÜNTÜLER 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BAŞKANIMIZ
İMAR PLANI


SOKAK HAYVANLARI İHBARI