Anasayfa

Meydan mevkiinde ki gölün ve yaylamızda bulunan Ahlatlı gölün temizlikleri halkımız ve belediye dayanışma ve işbirliğiyle yapıldı.hayırlı olsun
09.11.2020
Kurak geçen yıllarda dolmaması sebebiyle yaylacılarımız ve belediyemiz işbirliğiyle yaylamızdaki Kurucagöl’ün bent tutulma çalışmaları tamamlanmıştır. Yaylacılarımıza hayırlı olsun.
08.11.2020
Hayvancılarımızın talebi üzerine yaylamız mantarlık mevkiine yeni göl yapılması halkımız ve belediyemiz dayanışma ve işbirliğiyle özverili bir şekilde çalışılarak tamamlanmıştır. Hayvancılarımıza hayırlı olsun.
08.11.2020
Türk Ocakları Çankırı Şube Başkanlığınca, Fikri Demirok Hatıra Ormanı fidan dikim törenine katılıdık. Törende Valimiz Abdullah AYAZ Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı ESEN, Korgun Kaymakam V. Mehmet KILIÇ, Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN daire amirleri ve vatandaşlar katıldı. Yapılan duanın ardından protokol üyelerince fidanların toprakla buluşturulmasından sonra program sona erdi.
06.11.2020
Valimiz Abdullah AYAZ’ın Başkanlığında, İl, İlçe ve Belde Belediye Başkanlarıyla COVİD-19 Değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.
30.10.2020
Cumhuriyetimizin kuruluşunun 97. Yılı kutlamaları İlçemiz Kaymakamlık bahçesinde başladı. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama programına; Kaymakamımız Sayın Mehmet KILIÇ, Belediye Başkanı Hasan Hüseyin KOZAN, İlçe Jandarma Komutanı Bayram ÇAKMAK, İl Genel Meclis Üyesi Mustafa ÖZTÜRK, kamu kurum temsilcileri, gazilerimiz, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
30.10.2020
Kaymakamlık bahçesinde düzenlenen Çelenk Sunma Törenine Kaymakamımız Sayın Mehmet KILIÇ, Belediye Başkanı Hasan Hüseyin KOZAN, İlçe Jandarma Komutanı Bayram ÇAKMAK ve daire amirleri katıldı.
30.10.2020
Mevlîd-i Nebî haftası münâsebetiyle Korgun İlçe Müftümüz Mahmut AY ile beraberindeki din görevlileri Belediyemizi ziyaret ettiler. Ziyaretlerinden dolayı teşekkür eder; İslam aleminin Mevlid kandilini kutlarız.
30.10.2020
İlçe Jandarma Komutanlığı ve yerleşim yerleri ile Kurşunlu Caddesi bağlantı yolu sıcak asfalt yapılarak hizmete açılmıştır. Hayırlı olsun. Asfalt yapımında katkısı olan kişi ve kurumlara sonsuz teşekkür ediyoruz.
08.10.2020
Gençliğimizi Türk sporuna teşvik etmek, halkımız ile gençlerimizin sporla meşgul olmaları, kötü alışkanlıklardan kötü ortamlardan uzak durmaları amacıyla ve Yeşil Korgun Belediye Spor Kulübümüzün resmi müsabakalarını oynayabileceği, yapım işi ihalesini gerçekleştirdiğimiz ilçemizde ki toprak futbol sahasının sentetik futbol sahasına dönüştürülmesi için yüklenici firmayla sözleşme imzalanmıştır.
08.10.2020
 5  ...

 

 

 

 

 İLÇEMİZDEN GÖRÜNTÜLER 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BAŞKANIMIZ
İMAR PLANI


SOKAK HAYVANLARI İHBARI