Anasayfa

✅ Tüm cadde ve sokaklarımız, cami avluları, mezarlığın içerisindeki yollar süpürülüyor, tazyikli suyla yıkanıyor. ✅ Mezarlığın içerisindeki bütün ağaçların budaması yapıldı. ✅Mezarlık ziyaretinde ağaç dikmek isteyen vatandaşlarımız için mezarlığın girişine 250 adet çam fidanı bırakıldı. ✅ Mezarlığın düzenlenmesi kapsamında parselasyon çalışması yapılan alanda parseller belirginleştirilerek kireçleri döküldü, plakaları yenilendi. Mezarlığın çevre düzenlemesi devam ediyor. Üretken belediyeciliğin verdiği anlayış ve gayret ile halkımıza hizmet etmek için 7/24 teyakkuzdayız.
05.05.2022
Çankırı Belediyesinden 5 adet kamelya, 20 adet bank temin edilerek ilçemizin uygun yerlerine yerleştirilmiştir. Kamelya ve banklar için Çankırı Belediye Başkanımız Sayın İsmail Hakkı ESEN'e çok teşekkür ederiz.
27.04.2022
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Covid-19 salgını nedeniyle iki yıllık aradan sonra tekrar eski günlerdeki gibi büyük bir coşkuyla kutlandı. Halkımızın yoğun ilgisine mazhar olan, bir o kadarda anlamlı ve güzel düzenlenen programda öğrenciler tarafından şiirler okundu, halk oyunları gösterileri ve koro gösterileri büyük beğeni ile izlendi.
25.04.2022
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle; Öğrencilerimizin ihtiyacı olarak görülen Korgun Çok Programlı Anadolu Lisesine Kütüphanede kullanılmak üzere 2 adet masa ve 15 adet kitaplık ile Şehit Komiser Veysel ÇİRİŞLİOĞLU İlköğretim okulumuza 12 gözlü 6 adet şahsi malzeme saklama dolabı belediyemizce yaptırılmıştır. Böylece; göreve geldiğimiz günden itibaren İlköğretim okulumuzun ihtiyacı olan toplamda 70 gözlü 11 adet şahsi malzeme dolabı yaptırılarak eksiklikleri giderilmiştir. Okulumuzda eğitim gören öğrencilerimiz güle güle kullansınlar. Hayırlı olsun.
25.04.2022
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN Belediye Başkanlığı görevini Melike İlayda GEZEN'e , Belediye Başkan yardımcılığı görevlerini Ebrar KAYMAK ve Özge AKTUĞ'A devretti. Başkanlarımıza sorular sorarak yapacakları icraatları konuştuk. Öğrencilerimize çeşitli hediyeler vererek hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra temsili makam devretme programı sona erdi. Geleceğimizin teminatı tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyoruz. Gönlümüzdeki koltuk bir gün değil, daima sizindir çocuklar.
25.04.2022
Belediyemiz olarak 2019 yılında başlattığımız Halk-Belediye işbirliği ile ihtiyaç sahiplerine "İFTAR YEMEĞİ" programını bu yılda evlere dağıtım ve iftar çadırımızda olmak üzere iki farklı şekilde icra ediyoruz. Ramazan ayı boyunca devam edecek olan bu organizasyonun tam giderleri siz değerli halkımız tarafından karşılanmış olup 22.04.2022 tarihinden itibaren iftar programı için maddi yardım kabul edilmeyecektir. Bu organizasyonun tertip edilmesinde bizlere çok büyük destek sağlayan; sanayicilerimiz, esnaflarımız ve ilçe merkezi ile birlikte bizlere ilçe dışından da yardım gönderen değerli halkımıza teşekkür ederiz.
25.04.2022
Buğay Köyü Muhtarı Yaşar BAŞ'ın daveti üzerine Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Serhat GÖNÜLTAŞ, İl Genel Meclis Üyesi Mustafa ÖZTÜRK, belediye meclis üyelerimizden Cevdet KAYMAK, Mustafa KARADENİZ, Ahmet KARADAYI ve Mali Hizmetler Müdürü Hüseyin UYSAN ile beraber katılarak hemşerilerimizle iftar açıldı.
25.04.2022
Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Prof. Dr. Vahit KİRİŞÇİ’yi Adalet ve Kalkınma Partisi Grup Başkanvekili Sayın Muhammet Emin AKBAŞOĞLU, Milletvekilimiz Sayın Salim ÇİVİTÇİOĞLU ve Belediye Başkanları ile birlikte ziyaret ederek, İlçemizde yapılması planlanan yatırımları Bakanımıza sözlü ve yazılı takdim etme fırsatı bulduk. Sayın Bakanımıza ve kıymetli Milletvekillerimize desteklerinden dolayı sonsuz teşekkür ederiz.
25.04.2022
Karatekin Köyü Muhtarlığı ile Karatekin Köyü Güzelleştirme ve Yardımlaşma Derneği'nin düzenlediği iftar programına, davet üzerine Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Serhat GÖNÜLTAŞ ve İl Genel Meclis Üyesi Mustafa ÖZTÜRK ile beraber katılarak hemşerilerimizle iftar açıldı.
25.04.2022
Özlemle beklenen TEİAŞ Tarafından yaptırılan Özer Elektrik firmasının yüklenicisi olduğu 154 KV OSB Trafo İndirme Merkezi yapımına başlandı. Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN sabah ilk mesaisine trafo sahasında başlayarak, Proje Koordinatörü Mustafa ER'i ziyaret etti. Trafo Merkezi tamamlandığında Organize Sanayi Bölgemizde ve ilçe merkezimizde elektrik kesintisi olmayacaktır. Hayırlı uğurlu olsun.
25.04.2022
 7  ...

 

 

 

 

 İLÇEMİZDEN GÖRÜNTÜLER 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BAŞKANIMIZ
İMAR PLANI


KAMU HİZMET STANDARTLARI

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI AYDINLATMA METNİ
SOKAK HAYVANLARI İHBARI