Anasayfa

Fatih Cami çevre düzenlemesine başlandı. Cami bahçesinin etrafına ihata duvarı yapım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.
17.11.2019
İlk defa düzenlenen; yaptığımız, yapamadıklarımızı değerlendirdiğimiz ve halkımızın görüşlerini aldığımız Halk Günü Toplantısını gerçekleştirdik. Katılımlarından dolayı Sayın Kaymakamımız Göksel YÜKSEL'e, İl Genel Meclis Üyelerimize, MHP İl Başkanımıza, Belediye Meclis üyelerimize, Siyasi Parti Temsilcilerine, daire amirlerine kamu çalışanlarına, mahalle-köy muhtarlarımıza ve vatandaşlarımıza sonsuz teşekkür ediyoruz.
15.11.2019
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan In Başlatmış Olduğu "Geleceğe Nefes" Kampanyası Kapsamında İlçemiz Mezarlığına 11 Kasım 2019 Tarihinde 1000 Adet Karaçam 1000 Adet Sedir 500 Adet Servi Ağacı Dikimi Gerçekleştirilmiştir. Fidan Dikimine İlçe Kaymakamımız Sayın Göksel Yüksel, Resmi Daire Müdürleri Ve Çalışanları,Şehit Komiser Veysel Çirişlioğlu İlkokulu, Korgun Çok Proğramlı Anadolu Lisesi İdareci Ve Öğrencileri, Çankırı Yıldıztepe Koleji Müdürü Serkan Öcal Hocamız Ve Öğrencileri, Korgun Halkımız Ve Belediye Personelimiz Katılmışlardır.
14.11.2019
Cumhuriyetimizin kurucusu, bağımsızlığımızın mimarı, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü aramızdan ayrılışının 81. yıl dönümünde saygı ile andık. Anma Programına Sayın Kaymakamımız Göksel YÜKSEL, Daire Amirleri, Kamu Kurum ve kuruluşları çalışanları, Öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlarımız katıldı.
14.11.2019
Korgun Müftülüğü tarafından Belediye Düğün Salonunda düzenlenen MEVLİD-İ NEBİ haftası programına katıldık.
14.11.2019
İlçe merkezimizde ki eski duraklarımız yenilenmiş olup; ihtiyaç duyulan bölgelere de yeni duraklar monte edilmiştir. Bir adedinin sponsoru Ünal Era Yatırım Holdinge, 1 adetinin bir kısmına destek olan Korgun Keskin inşaata bu süreçte desteklerini esirgemeyen A.Kadir URSAVAŞ beye de teşekkür ediyoruz. 4 adet otobüs durağı ilçemize hayırlı olsun.
07.11.2019
İlçemiz Uludağ Mahallesi Kızılenli mevkiinde, İmar Kanununa göre 18. madde (parselasyon) uygulaması yapılmış olup; tescil işlemlerinin bitmesiyle tapular Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğünde dağıtılmaya başlanmıştır.
05.11.2019
Sayın Kaymakamımız Göksel YÜKSEL'in de katılımlarıyla Kasım ayı Olağan Meclis toplantımızda tarihi bir karar olarak gördüğümüz, Barış Pınar Harekatına destek bildirisi kararı alındı.
01.11.2019
Girişimlerimiz neticesinde Şehit Komiser Veysel ÇİRİŞLİOĞLU’nun Korgun İlkokuluna isminin verilmesinde, İl Milli Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Sevgin kalbimizde, ismin gelecek nesiller sayesinde sonsuza dek yaşayacak. Şehidimizin ruhu şad olsun…
01.11.2019
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama programı 28 Ekim Pazartesi günü Kaymakamlık önünde, Atatürk Anıtı'na çelenklerin konulması, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Günün anlam ve önemini belirten konuşmalar yapıldıktan sonra Kaymakamlık Makamında Sayın Kaymakamımız Göksel YÜKSEL ve Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN tebrikleri kabul etti. 29 Ekim Salı günü Korgun İlkokulu bahçesinde düzenlenen etkinliklerle 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkuyla kutlandı.
29.10.2019
... 10 ...

 

 

 

 

 İLÇEMİZDEN GÖRÜNTÜLER 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BAŞKANIMIZ
İMAR PLANI


SOKAK HAYVANLARI İHBARI