Anasayfa

Belediye Başkanımız Sayın Hasan Hüseyin KOZAN, Kocaeli Derince Belediye Başkanı Sayın Zeki AYGÜN'ü makamında ziyaret etti. İlçemizde yaptığımız ve yapmayı planladığımız yatırımlar ve güncel konular üzerine sohbet edildi. Sayın Başkanımıza Misafirperverlikleri, ilgi alaka ve hoş sohbetleri için teşekkür eder, çalışmalarında kolaylıklar ve başarılar dileriz.
08.12.2021
24 Kasım Öğretmenler Günü; İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin KANTAŞ tarafından Kaymakamlıkta bulunan Atatürk anıtına çelenk sunma töreni ile başladı. Çelenk sunma töreninin ardından, Belediye Düğün Salonundaki programa; Kaymakamımız Sayın Abdulkadir IŞIK, Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin KANTAŞ, daire amirleri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlarımız katıldı. Kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödüller verildi. Öğretmenler günü dolasıyla Belediye Başkanlığımız tarafından Çankırı Koç Otelde organize edilen yemek programına Kaymakamımız Sayın Abdulkadir IŞIK, Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin KANTAŞ ve kıymetli öğretmenlerimiz eşleriyle beraber katılım sağladılar. Davetimize icabet ettikleri için teşekkür eder, eğitim öğretim çalışmalarında başarılar dileriz.
29.11.2021
Koronavirüs (Covid-19) tedbirlerinden sonra hayatın normale dönmesiyle birlikte vatandaşlarımızın ulaşım sıkıntıları yaşamamaları için ek seferler koyularak 22.11.2021 tarihi itibariyle Korgun-Çankırı ve Çankırı-Korgun arası otobüs seferleri aşağıda olduğu gibi düzenlenmiştir.
21.11.2021
Okulların açılmasıyla birlikte vatandaşlarımızın ulaşım sıkıntısı yaşamamaları için 22.11.2021 tarihinden geçerli olmak üzere ilçemizdeki "Şehir İçi Servis" saatleri yeniden düzenlenmiştir.
21.11.2021
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın himayelerinde, Tarım ve Orman Bakanlığının koordinasyonunda başlatılan ‘Geleceğe Nefes’ kampanyası kapsamında 11 Kasım saat:11.11’de 81 il ve 922 ilçede başlatılan ağaçlandırma seferberliği kapsamında; Kaymakamımız Sayın Abdulkadir IŞIK, Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN, İlçe Jandarma Komutanı Bayram ÇAKMAK, İlçe Emniyet Amir Vekili Orhan YILMAZ, daire amirleri, ilçemizde görev yapan öğretmenler ve eğitim gören çok sayıda öğrencinin ve vatandaşlarımızın katılımıyla İlçemiz Dikenli Köyü Ağaçlandırma ve Erozyon kontrol sahasına 252 adet karaçam fidanı dikimi gerçekleştirilmiştir. Çankırı Orman İşletme Şefi Mustafa Emre ATÇI ve ekibine fidan yerlerinin açılmasındaki emekleri için teşekkür ediyoruz. Fidanlarımız toprağa hayat, canlılara nefes olacak. 🌳 🌲🌲🌳🌳
12.11.2021
Anma Programına Kaymakamımız Sayın Abdulkadir IŞIK, Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN, İlçe Jandarma Komutanı Bayram ÇAKMAK, İlçe Emniyet Amiri Orhan YILMAZ, Daire Amirleri, Kamu Kurum ve kuruluşları çalışanları, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlarımız katıldı. Cumhuriyetimizin kurucusu, bağımsızlığımızın mimarı, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü aramızdan ayrılışının 83. yıl dönümü münasebeti ile yapılan anma programı bugün saat 09:00’da Hükümet Konağı önündeki Atatürk anıtına çelenk konulması ile başladı. Saat 09:05’de 2 dakikalık saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşımızın okunması ile Hükümet Konağı önündeki program son buldu. 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü nedeni ile Belediye Düğün Salonunda başlayan programda günün anlam ve önemini belirten konuşmalar, skeç, oratoryo, şiirler okunması ve çeşitli etkinlikler düzenlenerek program sona erdi.
12.11.2021
İlçemize bağlı Buğay köyünde Mustafa KIZILKAYA'ya ait evde gece saatlerinde yangın çıkmıştır. 04:04 saatinde gelen ihbar üzerine 04:10 saatinde ekiplerimiz yangın yerine sevk edilmiş ve ilk müdahale yapılmış olup; Çankırı İtfaiyesinden de destek ekibi gelmiştir. Yangın kontrol altına alınmış, soğutma çalışmaları devam etmektedir. Herhangi bir can kaybı yaşanmamış olması en büyük tesellimizdir. Değerli hemşehrimiz Mustafa KIZILKAYA'ya, ailesine ve köy halkına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.
12.11.2021
Belediye Başkanımız Sayın Hasan Hüseyin KOZAN ve Milletvekilleri Hizmetleri Başkan Yardımcısı İsmail SUFAN ile birlikte Gazi Mecliste Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul Milletvekili Sayın Arzu ERDEM'i ziyaret etmişlerdir. Göstermiş oldukları ilgi, alaka ve misafirperverlikleri için değerli vekilimize teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.
03.11.2021
Belediye Başkanımız Sayın Hasan Hüseyin KOZAN İstanbul Çankırı Dernekleri Federasyonu tarafından Yalova'da düzenlenen Çalıştaya katıldı. Çalıştaya davetleri ve misafirperverlikleri için İstanbul Çankırı Dernekleri Federasyonu yönetim kuruluna teşekkür eder, çalışmalarında kolaylıklar dilerim.
01.11.2021
Her Cuma günü olduğu gibi pazar yeri yıkanarak, dezenfekte edilerek ilaçlama yapıldı ; satıcıların ve vatandaşlarımızın kullanımına hazır hale getirildi. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama töreni için Kaymakamlık ve İlkokul önleri yıkanarak dezenfekte edildi. Esnaflarımızın dükkanları, ilçe emniyet amirliği, sağlık ocağı, otobüs durakları titizlikle dezenfekte edildi.
01.11.2021
... 10 ...

 

 

 

 

 İLÇEMİZDEN GÖRÜNTÜLER 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BAŞKANIMIZ
İMAR PLANI


KAMU HİZMET STANDARTLARI

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI AYDINLATMA METNİ
SOKAK HAYVANLARI İHBARI