Anasayfa

Türk Yerel Hizmet Sendikası ile Belediyemiz arasındaki sosyal denge sözleşmesi imzaladık. İmzalanan protokolün kurumumuz ve personelimiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum.
14.01.2022
Her ay düzenlenen, Köylerimizi ekonomik ve sosyal açıdan güçlendirme çalışmaları bu ayda ilçemizde gerçekleşmiştir. Belediye Başkanlığımızın ev sahipliği yaptığı programa Valimiz Sayın Abdullah AYAZ, Kaymakamımız Sayın Abdulkadir IŞIK, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa ÇIBIK ve İl Genel Meclisi Üyeleri katıldı. Katılımları ile onurlandıran Sayın Valimiz Abdullah AYAZ'a, Kaymakamımız Sayın Abdulkadir IŞIK'a, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa ÇIBIK ve İl Genel Meclisi Üyelerine çok teşekkür ederiz.
14.01.2022
Üretken belediyecilik anlayışı ile; Akıllı belediyecilik ve sürdürülebilir çevre adına, israfın önlenmesi, kaynakların daha verimli kullanılması, atık oluşumunun engellenmesi veya minimize edilmesi, atığın oluşması durumunda ise kaynağında ayrı toplanması ve geri kazanımının sağlanması amacıyla yürütülen Sıfır Atık Projesi kapsamında ilçe merkezinde belirlenen beş ayrı noktaya Mobil Atık Getirme Merkezi konuldu.
14.01.2022
Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN, İŞBİR Yatak Fabrika Müdürü Hasan Basri BUDAK'a hayırlı olsun ziyaretinde bulunmuştu. İŞBİR Yatak Fabrika Müdürü Hasan Basri BUDAK ve İŞBİR Yatak Fabrika yetkilisi Soner TEKİN, Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN’ı makamında iade-i ziyarette bulundu.
05.01.2022
Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN, Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Fehmi BÖLÜKBAŞI’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Yeni görevinde başarılar diler, güler yüzlü, samimi ve hoş sohbetleri için kendilerine teşekkür ediyoruz.
05.01.2022
Esliğin ve Alpsarı göletlerinin vanalarının tamirat ve bakımları yapıldı.
05.01.2022
Doğu Mahallesinde bulunan Yunus DENİZ çocuk oyun parkına ihata duvarı yapıldı.
05.01.2022
Divrit mevkiinde ve Buğay yolu üzerinde bulunan Divrit Çeşmesinin drenajı yapıldı. 80 metrelik su borusu döşenerek çeşmenin yeniden akması sağlandı.
05.01.2022
Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN Korgun Çok Programlı Anadolu Lisesi 12.Sınıf öğrencilerimize yönelik kariyer günleri program davetine katılarak; öğrencilerin sorduğu sorular üzerine mesleğin güzelliklerini, inceliklerini, iş hayatındaki deneyimleri paylaşarak fikir sahibi olmalarını sağladı. Gençlerimizin de enerjisi ve karşılıklı sohbetiyle olumlu ve verimli çok güzel bir gün geçirirken, kıymetli öğretmenlerimiz ve pırıl pırıl genç kardeşlerimize teşekkür ediyoruz.
31.12.2021
Kıymetli vekilimiz Sayın Salim ÇİVİTÇİOĞLU'na belediyemize yapmış olduğu anlamlı ziyaretlerinde ilçemizdeki yapılan çalışmalarla ilgili bilgiler sunuldu. Yapılacak proje ve yatırımlara destek istedik. "Ne gerekiyorsa destek devam edecek" ifadesi ile söz verdi. Sayın Milletvekilimiz Salim ÇİVİTÇİOĞLU, Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanı Sayın Abdulkadir ÇELİK, İl Genel Meclis Başkanı Mustafa ÇIBIK ve Ilçe Başkanı Hüseyin DEMİRELLİ beraberindeki heyet Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Harun ŞAHİN ile birlikte Organize Sanayi Bölgemizdeki, fabrikalarını ziyaret ederek sanayicilerimizle istihdam, üretim konularında bilgiler alınarak, istek ve talepleri dinlendi.
30.12.2021
... 10 ...

 

 

 

 

 İLÇEMİZDEN GÖRÜNTÜLER 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BAŞKANIMIZ
İMAR PLANI


KAMU HİZMET STANDARTLARI

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI AYDINLATMA METNİ
SOKAK HAYVANLARI İHBARI