Anasayfa

HERŞEY SEVDAMIZ KORGUNUMUZ İÇİN... Az konuşup kararlılıkla hizmete devam ederek, Makina Parkına kazandırdığımız aracımızı Allah hayırlı hizmetlerde kullanmayı nasip etsin. Korgunumuza hayırlı olsun.
30.07.2021
ÇALIŞMALARIMIZA HIZ VERMEDEN DEVAM EDİYORUZ. Belediyemiz tarafından yayla camimizin etrafına panel demir kapı yapılarak; tel örgü ile çevrildi.
20.07.2021
Kamu Binaları, Kapalı Pazar Yeri, Özel Halk Otobüsü, Pazar Servisi, Otobüs Durakları, Bütün Camiler, Çocuk Oyun Parkları, Mezarlık, Esnaflarımızın dükkanları, Mesire Alanı büyük bir titizlikle dezenfekte edildi. Bütün Camilere gül suyu sıkılarak, maske dağıtıldı. Pazaryerinde zabıtalarımızla birlikte her hafta olduğu gibi tarafımızca denetimler taviz vermeden aralıksız devam ediyoruz. Tedbiri elden bırakmıyoruz.
19.07.2021
Aziz milletimizin ve kahraman güvenlik güçlerimizin hain darbe girişimi karşısında gösterdiği onurlu duruşun ve demokrasi zaferinin beşinci yıl dönümü tüm yurtta olduğu gibi ilçemizde de coşkuyla kutlandı. 15 Temmuz gecesi şehit olan başta Ömer HALİSDEMİR olmak üzere 251 şehidimizi ve ülke savunmasında bu zamana kadar hayatlarını feda etmiş tüm şehitlerimizi rahmetle ve minnetle anıyoruz. Gazilerimize sağlıklı yaşamlar diliyoruz.
18.07.2021
Çankırı-Kastamonu devlet karayolunun alt kısmından Ilıcakaşına ulaşımı sağlayan altgeçit salt asfalt yapılmıştır. Halkımıza hayırlı olsun.
13.07.2021
Hemşehrimiz Milliyetçi Hareket Partisi Aile, Kadın ve Engellilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sayın Dr. Pelin YILIK, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Sayın Ahmet KURT, Çankırı Belediye Başkanı Sayın İsmail Hakkı ESEN, Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kollar Başkanı Huriye YILMAZ ve beraberinde ki heyet belediyemizi ziyaret ettiler. Belediyemizce İlçemizde yapılan çalışmalar ve projeler hakkında bilgi verildi. 2021 yılında belediyemizce ilçemize yapılacak yatırımlar ve projelerle ilgili destek isteyerek destek sözü aldık. Genel Başkan Yardımcımız Sayın Dr. Pelin YILIK ilçe halkımızı ve esnaflarımızı ziyaret etti. Anlamlı ve nazik ziyaretlerinden dolayı Sayın Genel Başkan Yardımcımıza teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.
11.07.2021
Ovamızı ikiye bölen Öz Çayı adıyla bilenen dere eski köprüden Alavı köprüsüne kadar, Alavı Köprüsünden Değirmenönü deresi toplam yaklaşık 6 km Devlet Su İşleri 52. Şube Müdürlüğü ile müşterek temizliği yapılmıştır.
06.07.2021
İlçemize yeni kaymakam atanmasından dolayı; görevden ayrılacak Kaymakamımız Sayın İbrahim İŞLEYEN belediyemize veda ziyaretinde bulundu. Belediye Başkanımız Sayın Hasan Hüseyin KOZAN ve halkımızla vedalaşan kaymakamımıza nazik ziyaretinden ve ilçemize yapmış olduğu güzel hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki görevinde de başarılar diliyoruz.
25.06.2021
Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN ve Korgun Organize Sanayi Bölgesi Yönetimi, Karatekin Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Harun ÇİFTÇİ ’yi makamında ziyaret ederek hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Sayın Rektörümüze göstermiş olduğu misafirperverlikten dolayı teşekkür eder, çalışmalarında kolaylıklar ve başarılar dileriz.
03.06.2021
Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil KARAİSMAİLOĞLU belediyemizi ziyaret etti. Belediyemize yapmış oldukları bu nazik ve anlamlı ziyarette ilçemizin proje ile yatırım programlarıyla ilgili bilgiler verdik. İhtiyaçlarımızı ve taleplerimizi ilettik. Olumlu cevaplar aldık. Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil KARAİSMAİLOĞLU ve beraberindeki heyete nazik ziyaretleri için teşekkür eder, çalışmalarında kolaylıklar, başarılar dileriz.
27.05.2021
... 10 ...

 

 

 

 

 İLÇEMİZDEN GÖRÜNTÜLER 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BAŞKANIMIZ
İMAR PLANI


KAMU HİZMET STANDARTLARI

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI AYDINLATMA METNİ
SOKAK HAYVANLARI İHBARI