Anasayfa

Muhtarlar toplantısına katılmak üzere ilçemize gelen Valimiz Sayın Abdullah AYAZ; ilk olarak Kaymakamımız Sayın Abdulkadir IŞIK'ı ziyaret etti. Valimiz Kaymakamlık ziyaretinden sonra ilçemizde düzenlenen 2022 yılının ilk muhtarlar toplantısına katılarak çeşitli konularda açıklamalarda bulundu ve muhtarların sorularını cevaplandırdı. İlçemizde düzenlenen muhtarlar toplantısına Valimiz Sayın Abdullah AYAZ, Vali Yardımcısı Hamdi BOLAT, İlçe Kaymakamımız Abdulkadir IŞIK, Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa ÇIBIK, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hasan YILDIZ, İl Genel Meclisi Üyeleri, daire amirleri ile ilçemize bağlı mahalle ve köy muhtarları katıldı. Valimiz Sayın Abdullah AYAZ Muhtarlar toplantısından sonra Kaymakamımız Sayın Abdulkadir IŞIK ile birlikte belediyemizi ziyaret etti.
14.02.2022
Özlemle beklediğimiz kar geldi, bereket geldi. Yüzlerimiz güldü. Her tanesine sonsuz şükürler olsun. Kar yağışlarının ilk günlerinden itibaren vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamaması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Araçlarımız ve personelimiz gece ve gündüz çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bir yandan tuzlama çalışması yapılırken, bir yandan da kar kürüme çalışması yapılmaktadır.
14.02.2022
Hayırsever bir vatandaşımızın katkılarıyla temin edilen kırtasiye malzemeleri Şehit Komiser Veysel ÇİRİŞLİOĞLU İlkokulu öğrencilere dağıtılmak üzere okul müdürü Ozan Önder ÖZDEMİR ve beraberindekilere teslim edildi. Duyarlı vatandaşların bu anlamlı katkısı, sevgili öğrencilerimizi sevindirdiği kadar, bizleri de sevindirmekte. Hayırsever vatandaşımızın yardımları için teşekkür ederiz.
21.01.2022
Çankırı İstanbul Dernekler Federasyonunun düzenlemiş olduğu Ahi Yaren Gecesine Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN, İl Genel Meclis Üyesi Mustafa ÖZTÜRK, Belediye Meclis Üyemiz Mustafa KARADENİZ katıldı. Hem Çankırılı hemşerilerimizle buluştuk hem de bu kadim geleneği ustalarından öğrenme fırsatı bulduk. Bu güzel organizasyonda emeği geçen başta ÇANDEF Genel Başkanı Zeynettin AYDIN’a, Yönetim Kurulu Üyelerine ve tüm hemşerilerimize teşekkür ediyoruz.
21.01.2022
Bu yıl düzenlenecek olan Enerji Verimliliği Haftası etkinlikleri kapsamında aşağıdaki bağlantılarda yer almakta olan video ve görsellerin 10-16 Ocak 2022 Enerji Verimliliği Haftası boyunca tüm vatandaşlarımıza haftanın önemi açısından duyurulur.
14.01.2022
Türk Yerel Hizmet Sendikası ile Belediyemiz arasındaki sosyal denge sözleşmesi imzaladık. İmzalanan protokolün kurumumuz ve personelimiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum.
14.01.2022
Her ay düzenlenen, Köylerimizi ekonomik ve sosyal açıdan güçlendirme çalışmaları bu ayda ilçemizde gerçekleşmiştir. Belediye Başkanlığımızın ev sahipliği yaptığı programa Valimiz Sayın Abdullah AYAZ, Kaymakamımız Sayın Abdulkadir IŞIK, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa ÇIBIK ve İl Genel Meclisi Üyeleri katıldı. Katılımları ile onurlandıran Sayın Valimiz Abdullah AYAZ'a, Kaymakamımız Sayın Abdulkadir IŞIK'a, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa ÇIBIK ve İl Genel Meclisi Üyelerine çok teşekkür ederiz.
14.01.2022
Üretken belediyecilik anlayışı ile; Akıllı belediyecilik ve sürdürülebilir çevre adına, israfın önlenmesi, kaynakların daha verimli kullanılması, atık oluşumunun engellenmesi veya minimize edilmesi, atığın oluşması durumunda ise kaynağında ayrı toplanması ve geri kazanımının sağlanması amacıyla yürütülen Sıfır Atık Projesi kapsamında ilçe merkezinde belirlenen beş ayrı noktaya Mobil Atık Getirme Merkezi konuldu.
14.01.2022
Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN, İŞBİR Yatak Fabrika Müdürü Hasan Basri BUDAK'a hayırlı olsun ziyaretinde bulunmuştu. İŞBİR Yatak Fabrika Müdürü Hasan Basri BUDAK ve İŞBİR Yatak Fabrika yetkilisi Soner TEKİN, Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN’ı makamında iade-i ziyarette bulundu.
05.01.2022
Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN, Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Fehmi BÖLÜKBAŞI’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Yeni görevinde başarılar diler, güler yüzlü, samimi ve hoş sohbetleri için kendilerine teşekkür ediyoruz.
05.01.2022
... 10 ...

 

 

 

 

 İLÇEMİZDEN GÖRÜNTÜLER 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BAŞKANIMIZ
İMAR PLANI


KAMU HİZMET STANDARTLARI

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI AYDINLATMA METNİ
SOKAK HAYVANLARI İHBARI