Anasayfa

İlçemiz halkına daha iyi ve kaliteli hizmet vermek için makine parkımıza kazandırdığımız hizmet araçlarımız için İlçe Müftümüz Mahmut Ay, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Serhat GÖNÜLTAŞ, Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı Hüseyin DEMİRELLİ, meclis üyelerimiz, belediye çalışanlarımız ve halkımızın katılımlarıyla dualar eşliğinde kurban kestik.
26.10.2021
11 Ağustos 2021 tarihinde Kastamonu'nun Bozkurt ilçesinde aşırı yağış nedeniyle Ezine Çayının taşması sonucu meydana gelen sel felaketinden sonra, selzedelere yardım için Belediyemiz adına Kastamonu Bozkurt ilçesinde, mesai mefhumu gözetmeksizin fedakarca vermiş olduğu hizmetler için İş Makinesi Operatörümüz Sefer KARAMAN'a plaket, teşekkür belgesi ve hediye takdim edildi. Belediyemizi Bozkurt ilçesinde en iyi şekilde temsil eden Sefer KARAMAN' a teşekkür eder, özverili ve başarılı çalışmalarının devamını dileriz. Allah'ım böyle felaketleri insanlığa, ülkemize, milletimize bir daha yaşatmasın.
26.10.2021
Mevlid-i Nebi Haftası münasebetiyle İlçe Müftümüz Mahmut AY ve beraberindekiler Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN'ı makamında ziyaret etti. Anlamlı ve nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz. Âlemlere rahmet olarak gönderilen Hz. Peygamberimiz ’in aziz ve yüce hatırası adına düzenlenen Mevlid-i Nebi Haftasının tüm İslam âlemine ve bütün insanlığa hayırlı ve uğurlu olmasını diliyoruz
26.10.2021
Muhtarlar günü sebebiyle; Kaymakamımız Sayın Abdulkadir IŞIK ve Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN ile birlikte mahalle ve köy muhtarlarımızla sabah kahvaltısında bir araya gelerek kıymetli muhtarlarımızın muhtarlar günü kutlandı. Muhtarlarımızın ihtiyaç ve talepleri dinlendi.. Görüş alışverişinde bulunuldu.. Tüm muhtarlarımızın gününü kutluyor, başarı ve kolaylıklar diliyoruz.
26.10.2021
Rahmet elçisi Hz. Peygamberimizin Dünya’ya teşriflerini ifade eden Mevlid Kandili sebebiyle; ilçemizdeki bütün camilerimizin avluları yıkandı, cemaatimizin kullanması için el dezenfektanı ve maskeler camilerimize dağıtıldı, camilerimizin içleri büyük bir titizlikle dezenfekte edilerek gül suyu sıkıldı. Bu vesileyle tüm İslam aleminin Mevlid Kandili mübarek olsun.
18.10.2021
Meydan mevkiinde ki gölün yarım kalan temizliği halkımız ve belediye dayanışma ve işbirliğiyle içerisinde tamamlandı. Hayvancılarımıza hayırlı olsun.
13.10.2021
2019 yılında yapımı tamamlanan Uludağ Mahallesi Söğütlü mevkiindeki Mesire Alanımızda eksik ve hiç yapılamayan; ✅ Elektrik hatlarının yer altından geçirilmesi yetersiz olduğundan tekrar yer altı hattı çekildi. Işıklandırma sistemi tekrar elden geçirildi. ✅ Sulama için kullanılacak yağmurlama sistemi hattı yenilenerek 50 adet fıskiye takıldı. ✅ Bordür tamirleri yapıldı. ✅ Çimlendirme çalışmaları kapsamında 70 kamyon çim toprağı getirilerek çim ekimi yapıldı. Çalışmalarda büyük bir özveri ve gayretle bizlere destek olan ve yardımlarını hiçbir zaman esirgemeyen Çankırı Belediye Başkanımız Sayın İsmail Hakkı ESEN’E ve emeği geçen bütün çalışanlarına çok teşekkür ediyoruz.
13.10.2021
Şehit Komiser Veysel ÇİRİŞLİOĞLU İlköğretim okulumuz öğrencilerince hazırlanan projelerin yer aldığı "TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarına" katılım sağladık. Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN fuarı gezerek öğrencilerden projeleri hakkında bilgiler aldı. Ayrıca, belediyemizin ilköğretim okuluna destekleri sebebiyle Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN'a plaket verildi. Öğrencilerimiz ve kıymetli öğretmenlerimize projelerin hazırlanmasında göstermiş oldukları özverili çalışmaları için teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.
07.10.2021
Şehit Komiser Veysel ÇİRİŞLİOĞLU İlköğretim okulumuza, öğrencilerimizin ihtiyacı olarak görülen, daha önce 5 adet 60 gözlü şahsi malzeme dolaplarına ek olarak 3 adet 36 gözlü şahsi malzeme dolabı ve 1 adet öğretmen dolabı yaptırılmıştır. Okulumuzda eğitim gören öğrencilerimiz hayırlı olsun, güle güle kullansınlar.
07.10.2021
1-7 Ekim Cami ve Din Görevlileri haftası münasebetiyle İlçe Müftümüz Mahmut AY, İlçe Vaizimiz Halil İbrahim TEKİN ve beraberindeki din görevlilerimiz Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN'ı ziyaret etti. Anlamlı ve nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz. Tüm din gönüllüsü hocalarımızın camiler ve din görevlileri haftasını tebrik eder, hayırlara vesile olmasını niyaz eder, vefat etmiş olan hocalarımıza Allah'tan rahmet, hayatta olan hocalarımıza sıhhat ve âfiyet ile hayırlı uzun ömürler dileriz.
04.10.2021
... 13 ...

 

 

 

 

 İLÇEMİZDEN GÖRÜNTÜLER 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BAŞKANIMIZ
İMAR PLANI


KAMU HİZMET STANDARTLARI

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI AYDINLATMA METNİ
SOKAK HAYVANLARI İHBARI