Anasayfa

Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN, İlçe Jandarma Komutanı Bayram ÇAKMAK, İlçe Emniyet Amir V. Taner YILDIZ ve diğer birim amirlerinin katıldığı denetimde marketler, lokantalar, kafe, manav, kahvehane, kuaför, kasap ve ekmek fırını denetlendi. Denetimlerde vatandaşlara pandemi sürecinde alınması gereken tedbirlerin kararlılıkla sürdürülmesi hakkında uyarılarda bulunuldu.
11.08.2020
Hem işçi kardeşlerimizi hemde Belediyemizi düşünerek yapılan Toplu İş Sözleşmesini Belediye-İş Sendikası Çorum Şube Başkanı Mehmet ŞEN ve Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN imzaladı. Sözleşmenin her iki tarafa da hayırlı uğurlu olması temennisinde bulunuyoruz.
29.07.2020
Kurban Bayramı nedeniyle, Belediyemizce TOKİ ve diğer yerleşim yerlerine yapılan şehiriçi otobüs seferlerimiz, 31.07.2020 - 03.08.2020 tarihleri arasında aşağıda olduğu gibi yeniden düzenlenmiştir. Halkımıza duyrulur.
29.07.2020
Valimiz Sayın Abdullah AYAZ, İlçemizde gezi ve incelemelerde bulunarak, ilçe hakkında brifing aldı. Belediyemizi, Sevgi Evlerini , Farika Fabrikasını, Alpsarı Göletini ve Karatekin Köyünde ikamet eden Şehit Er Latif AŞIKMUSLU’nun ailesini de ziyaret etti. Anlamlı ve nazik ziyaretleri için Sayın Abdullah AYAZ valimize teşekkür ederiz.
11.07.2020
Temmuz ayı Olağan meclis toplantısı Coronavirüs tedbirleri kapsamında Belediyemiz Düğün Salonunda sosyal mesafe kurallarına uygun bir şekilde gerçekleştirildi. Alınan kararların Ülkemize,Milletimize, İlçemize ve halkımıza hayırlı olmasını dileriz.
06.07.2020
Korgun Kapalı Pazar yeri yıkanarak ve dezenfekte yapılarak ilaçlama yapıldı. Belediye zabıta ekiplerimizce hijyen ve ateş kontrolü yapılarak, pazar giriş ve çıkışlarına sıvı dezenfektan standları yerleştirildi. Pazara gelen vatandaşlarımıza ve satıcılara ücretsiz maske, eldiven ve dezenfektan dağıtıldı. İlçe içerisinde ortak kullanım alanları, cadde sokaklar ve Organize Sanayi Bölgesi titizlikle dezenfekte edildi.
06.07.2020
1975 yılında yapılan zaman zaman revizyona uğrayan, yıllardır cesaret edilip yapılamayan, yaklaşık %60 asbest boru olan, 34,5 km lik içmesuyu şebekesi yenilemesi ve depo yapımına başlanmıştır. Bu projenin gerçekleşmesinde emeği geçenlere siyasilere teşekkür ediyoruz. İLÇEMİZE HAYIRLI UĞURLU OLSUN.
06.07.2020
Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu beyfendinin düzenlediği gençlik ve spor yatırımları protokol töreninde milletvekillerimiz ile beraberdik. İlçemize yapılacak "Futbol Sahası, 2'li Sporcu Soyunma Odası ve 250 Seyircili Portatif Tribün" spor yatırımını kapsayan protokole imzalar atıldı. Yatırımların ilçemize ve ilimize hayırlı olmasını temenni ediyor, emeği geçenlere hemşehrilerim adına çok teşekkür ediyoruz.
06.07.2020
Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Dr. Bekir Pakdemirli ve beraberindeki heyet Belediyemizi ziyaret ederek ilçemizde yapılacak tarımsal projeler ve yatırımlar hakkında görüştük. Nazik ziyaretlerinden dolayı Sayın Dr. Bekir PAKDEMİRLİ Bakanımıza çok teşekkür ediyoruz.
06.07.2020
Cumartesi ve Pazar günleri Yükseköğretim Kurumları (YSK) sınavı olduğundan öğrencilerimizin mağduriyet yaşamamaları için Korgun-Çankırı otobüs seferi sınav saatlerine göre düzenlenmiş olup ; sınava girecek öğrencilerimize başarılar dileriz.
26.06.2020
... 13 ...

 

 

 

 

 İLÇEMİZDEN GÖRÜNTÜLER 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BAŞKANIMIZ
İMAR PLANI


SOKAK HAYVANLARI İHBARI