Anasayfa

Şehit Komiser Veysel ÇİRİŞLİOĞLU İlköğretim okulumuz öğrencilerince hazırlanan projelerin yer aldığı "TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarına" katılım sağladık. Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN fuarı gezerek öğrencilerden projeleri hakkında bilgiler aldı. Ayrıca, belediyemizin ilköğretim okuluna destekleri sebebiyle Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN'a plaket verildi. Öğrencilerimiz ve kıymetli öğretmenlerimize projelerin hazırlanmasında göstermiş oldukları özverili çalışmaları için teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.
07.10.2021
Şehit Komiser Veysel ÇİRİŞLİOĞLU İlköğretim okulumuza, öğrencilerimizin ihtiyacı olarak görülen, daha önce 5 adet 60 gözlü şahsi malzeme dolaplarına ek olarak 3 adet 36 gözlü şahsi malzeme dolabı ve 1 adet öğretmen dolabı yaptırılmıştır. Okulumuzda eğitim gören öğrencilerimiz hayırlı olsun, güle güle kullansınlar.
07.10.2021
1-7 Ekim Cami ve Din Görevlileri haftası münasebetiyle İlçe Müftümüz Mahmut AY, İlçe Vaizimiz Halil İbrahim TEKİN ve beraberindeki din görevlilerimiz Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN'ı ziyaret etti. Anlamlı ve nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz. Tüm din gönüllüsü hocalarımızın camiler ve din görevlileri haftasını tebrik eder, hayırlara vesile olmasını niyaz eder, vefat etmiş olan hocalarımıza Allah'tan rahmet, hayatta olan hocalarımıza sıhhat ve âfiyet ile hayırlı uzun ömürler dileriz.
04.10.2021
İlçemiz Korgun Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı olarak görev yapmakta iken tayini çıkan Dr.Aslı Burcu ÇEPER'i ağırlayarak ilçemize sunmuş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ettik. Kendisine özellikle pandemi döneminde ilçemize verdiği hizmetlerden dolayı plaket takdim edildi. Bundan sonraki görevinde üstün başarılar dileriz.
30.09.2021
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Korgunumuza hibe edilen çöp kamyonumuzu teslim aldık, hizmete hazırdır. Gönlümüzdeki Korgun'u inşa ederken bize bu yolda desteklerini esirgemeyen Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat KURUM başta olmak üzere, Adalet ve Kalkınma Partisi Grup Başkanvekili ve Çankırı Milletvekilimiz Sayın Muhammed Emin AKBAŞOĞLU' na ve Çankırı Milletvekilimiz Sayın Salim ÇİVİTÇİOĞLU' na şahsım ve Korgun halkı adına çok teşekkür ediyorum. Allah hayırlı hizmetlerde kazasız belasız kullanmayı nasip etsin. Korgunumuza hayırlı olsun.
15.09.2021
2021-2022 Eğitim-Öğretim yılının başlaması münasebetiyle ilçemizdeki eğitim kurumlarımızı ziyaret ederek; başarılar diledik. Öğrencilerimize, velilerimize, öğretmenlerimize yeni eğitim-öğretim dönemi hayırlı olsun. En kısa sürede, sağlıklı günlere tekrar kavuşmayı, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizin sağlıklı bir şekilde eğitim öğretime devam etmelerini diliyoruz.
07.09.2021
2021-2022 eğitim ve öğretim yılı öncesi okullarda temizlik seferberliği başlattık. Bütün okullarımızın bahçeleri basınçlı su ile yıkandı. Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını nedeniyle yaklaşık 1,5 yıldan beri çoğunlukla kapalı olan okulların açılacak olması nedeniyle okul bahçelerinde oluşan toz, toprak tazyikli su ile yıkanarak temizlendi.
07.09.2021
Sentetik Futbol Sahası çalışmaları kapsamında soyunma odalarının temeli atıldı. 480 kişilik tribün yapılacak stadımızın çevresine çevre duvarı yapılamasına başlanacaktır.
06.09.2021
İçmesuyu yenileme çalışmaları kapsamında; su depolarının pencere, cam, fayans, karo, sıva çalışmaları, boyama gibi işlemleri tüm hızıyla devam ediyor. Abone bağlantıları yakın zamanda gerçekleşecektir.
06.09.2021
İlçemizde 30 Ağustos Zafer Bayramının 99. yılı kutlamaları, Hükümet Konağı önündeki Atatürk Anıtı’na İlçe Kaymakamımız Sayın Abdulkadir IŞIK ve Belediye Başkanımız Sayın Hasan Hüseyin KOZAN tarafından çelenklerin sunulmasının ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunması ile başladı. Günün anlam ve önemini belirten konuşma; İlçe Jandarma Komutanımız Bayram ÇAKMAK tarafından yapıldı. Törene Kaymakamımız Sayın Abdulkadir IŞIK, Belediye Başkanımız Sayın Hasan Hüseyin KOZAN, İlçe Jandarma Komutanı Bayram ÇAKMAK, daire ve kurum amirleriyle vatandaşlar katıldı.
30.08.2021
... 13 ...

 

 

 

 

 İLÇEMİZDEN GÖRÜNTÜLER 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BAŞKANIMIZ
İMAR PLANI


KAMU HİZMET STANDARTLARI

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI AYDINLATMA METNİ
SOKAK HAYVANLARI İHBARI