Anasayfa

Yapımı tamamlanarak halkımızın hizmetine sunulan Söğütlü mevkiinde ki Mesire Alanımızın içerisine “Mescid” yapım çalışmaları devam ediyor.Talebimize istinaden Desteklerini esirgemeyen Cami Derneği Başkanı Osman KARADENİZ ve dernek üyesi Metin ERDOĞMUŞ beylere özverili ve fedakar çalışmalarından dolayı sonsuz teşekkür ederiz.
09.11.2020
Meydan mevkiinde ki gölün ve yaylamızda bulunan Ahlatlı gölün temizlikleri halkımız ve belediye dayanışma ve işbirliğiyle yapıldı.hayırlı olsun
09.11.2020
Kurak geçen yıllarda dolmaması sebebiyle yaylacılarımız ve belediyemiz işbirliğiyle yaylamızdaki Kurucagöl’ün bent tutulma çalışmaları tamamlanmıştır. Yaylacılarımıza hayırlı olsun.
08.11.2020
Hayvancılarımızın talebi üzerine yaylamız mantarlık mevkiine yeni göl yapılması halkımız ve belediyemiz dayanışma ve işbirliğiyle özverili bir şekilde çalışılarak tamamlanmıştır. Hayvancılarımıza hayırlı olsun.
08.11.2020
Türk Ocakları Çankırı Şube Başkanlığınca, Fikri Demirok Hatıra Ormanı fidan dikim törenine katılıdık. Törende Valimiz Abdullah AYAZ Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı ESEN, Korgun Kaymakam V. Mehmet KILIÇ, Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN daire amirleri ve vatandaşlar katıldı. Yapılan duanın ardından protokol üyelerince fidanların toprakla buluşturulmasından sonra program sona erdi.
06.11.2020
Valimiz Abdullah AYAZ’ın Başkanlığında, İl, İlçe ve Belde Belediye Başkanlarıyla COVİD-19 Değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.
30.10.2020
Cumhuriyetimizin kuruluşunun 97. Yılı kutlamaları İlçemiz Kaymakamlık bahçesinde başladı. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama programına; Kaymakamımız Sayın Mehmet KILIÇ, Belediye Başkanı Hasan Hüseyin KOZAN, İlçe Jandarma Komutanı Bayram ÇAKMAK, İl Genel Meclis Üyesi Mustafa ÖZTÜRK, kamu kurum temsilcileri, gazilerimiz, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
30.10.2020
Kaymakamlık bahçesinde düzenlenen Çelenk Sunma Törenine Kaymakamımız Sayın Mehmet KILIÇ, Belediye Başkanı Hasan Hüseyin KOZAN, İlçe Jandarma Komutanı Bayram ÇAKMAK ve daire amirleri katıldı.
30.10.2020
Mevlîd-i Nebî haftası münâsebetiyle Korgun İlçe Müftümüz Mahmut AY ile beraberindeki din görevlileri Belediyemizi ziyaret ettiler. Ziyaretlerinden dolayı teşekkür eder; İslam aleminin Mevlid kandilini kutlarız.
30.10.2020
İlçe Jandarma Komutanlığı ve yerleşim yerleri ile Kurşunlu Caddesi bağlantı yolu sıcak asfalt yapılarak hizmete açılmıştır. Hayırlı olsun. Asfalt yapımında katkısı olan kişi ve kurumlara sonsuz teşekkür ediyoruz.
08.10.2020
... 11 ...

 

 

 

 

 İLÇEMİZDEN GÖRÜNTÜLER 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BAŞKANIMIZ
İMAR PLANI


SOKAK HAYVANLARI İHBARI