Anasayfa

Sentetik futbol sahası, 2’li soyunma odası yapımı tamamlanarak tesisimiz halkımızın hizmetine sunulmuştur. Yürüyüş yapmak isteyenler için yürüyüş alanı, Futbol vb. aktiviteler için spor sahası ve rahatlamak-dinlenmek isteyenler için soyunma odaları ile tüm halkımızın hizmetindedir. İlçemize hayırlı olsun. Sağlıklı günlerde kullanmak dileğiyle...
28.07.2022
İlkini gerçekleştirdiğimiz 1. Korgun Kültür Sanat ve Hayvancılık festivalimiz halkımızın olağanüstü yoğun katılımlarıyla tamamlanmıştır. Hemşerilerimizin buluşması, özlem gidermesi, kaynaşması amacıyla yapılan festivalimiz tam manasıyla amacına katbekat ulaşmıştır.
28.07.2022
Festivalimizin ilk gününde Mitik Camisi Muhammed Fahri Türbesi önünde kurbanımızı kestik. Kurban kesimine Korgun Dernekler Birliği Başkanı İsmail KILIÇARSLAN, Büyük Mahalle Muhtarı Osman KARATEKİN, Uludağ Mahalle Muhtarı Murat YILDIZ, din görevlilerimiz ve halkımız katıldı. Büyük Camide Cuma namazı öncesi Mevlid-i Şerif okundu. Festivalimizin hayırlara vesile olmasını dileriz. Kesilen kurban ve okunan Mevlid-i Şerifleri Allah kabul etsin İnşallah. Yarınki programlarımıza tüm hemşerilerimizi bekleriz.
28.07.2022
Belediyemizin mali imkânları, gelir ve giderleri ile bütçe imkânları değerlendirilerek çalışanlar arasındaki ücret dengesini sağlamak amacıyla işçilerimizi mağdur etmeyecek şekilde ücret ve sosyal haklarda BELEDİYE-İŞ SENDİKASI ile kadrolu işçilerimizi kapsayan 3 yıllık sözleşme yapılmıştır. Çalışanlarımıza hayırlı olsun.
28.07.2022
Belediyemize ait "Korgun Belediyesi Halı Sahası" ismi "KORGUN BELEDİYESİ 15 TEMMUZ ŞEHİTLER HALI SAHASI" olarak değiştirildi. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Gününe ilk olarak Kaymakamımız Sayın Abdulkadir IŞIK, Belediye Başkanı Hasan Hüseyin KOZAN, İlçe Jandarma Komutanı Bayram ÇAKMAK, İlçe Emniyet Amiri İlhan KAYAN, İlçe Müftümüz Mahmut AY ve daire amirlerinin katılımlarıyla Şehit Komiser Veysel ÇİRİŞLİOĞLU'nun mezarlık ziyareti ile başlanarak Kuran-ı Kerim tilaveti ve dualar okundu.
28.07.2022
Köylerimizde düzenlenen festivallerin sonuncusu olan Çukurören Köyü Kalkınma ve Yardımlaşma Derneği'nin düzenlemiş olduğu "16. Koru Şenliklerine" Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Serhat GÖNÜLTAŞ ile beraber katılım sağladı. Nazik davetlerinden dolayı Dernek Başkanı İsmail GÜVENÇ'e, Muhtarımız Mustafa SEZER'e, Şenlik Ağası Eyüp ÜNAL'a ve programda emeği geçen, katkısı olan herkese teşekkür ederiz.
28.07.2022
Maruf Köyü Kültür ve Yardımlaşma Derneği'nin düzenlemiş olduğu "Geleneksel 31. Kültür ve Sanat Festivaline" Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Sayın Ahmet KURT, Korgun Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN, İlçe Başkanı Serhat GÖNÜLTAŞ ve Belediye Meclis Üyelerimiz Salim ÖZEN, Mustafa KARADENİZ, Mustafa AYDENİZ ile beraber katılım sağladık. Nazik davetlerinden dolayı Dernek Başkanı Mustafa ÖZDEMİR'e, Muhtarımız İlhami ERCAN'a, Festival Ağası Ersin YILDIRIM'a ve programda emeği geçen, katkısı olan herkese teşekkür ederiz.
28.07.2022
Buğay Köyü Sosyal Yardımlaşma Derneği'nin düzenlemiş olduğu "Geleneksel 19. Dut ve Kültür Festivaline" Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Sayın Ahmet KURT, Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN, İlçe Başkanı Serhat GÖNÜLTAŞ ve Belediye Meclis Üyelerimiz Salim ÖZEN, Mustafa KARADENİZ, Mustafa AYDENİZ ile beraber katılım sağladık. Nazik davetlerinden dolayı Dernek Başkanı Selahattin AKTAŞ'a, Muhtarımız Yaşar BAŞ'a, Hanım Ağa Mine BAŞ'a ve programda emeği geçen, katkısı olan herkese teşekkür ederiz.
28.07.2022
Karatekin Köyü 10. Çimen Şenliği Festivaline, Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Serhat GÖNÜLTAŞ ve Belediye Meclis Üyesi Salim ÖZEN ile beraber katılım sağladı. Nazik davetlerinden dolayı Dernek Başkanı İsmail DEMİRALAY'a, Muhtarımız İsmail YERLİ'ye, Çimen şenlik ağası İrfan DEMİRALAY'a ve programda emeği geçen, katkısı olan herkese teşekkür ederiz.
28.07.2022
Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN, Pandemi nedeniyle uzun süredir yapılamayan Dikenli Köyü Kalkındırma Derneğinin düzenlemiş olduğu "Dikenli Köyü Birlik ve Beraberlik Gecesine" katıldık. Nazik davetlerinden dolayı Yönetim Kurulu Başkanı Doğan ERDOĞAN'a ve programda emeği geçen, katkısı olan herkese teşekkür ederiz.
28.07.2022
 3  ...

 

 

 

 

 İLÇEMİZDEN GÖRÜNTÜLER 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BAŞKANIMIZ
İMAR PLANI


KAMU HİZMET STANDARTLARI

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI AYDINLATMA METNİ
SOKAK HAYVANLARI İHBARI