Anasayfa

Her Cuma günü olduğu gibi pazar yeri yıkanarak,dezenfekte yapılarak ilaçlama yapıldı ;satıcılara ve vatandaşlarımızın kullanımına hazır hale getirildi. Pazar giriş ve çıkışlarına sıvı dezenfektan standları yerleştirdi. Pazara gelen vatandaşlarımıza ve satıcılara ücretsiz maske,eldiven ve dezenfektan dağıtıldı. İlçe içerisinde ortak kullanım alanları titizlikle dezenfekte edildi. İlçemiz cadde sokakları OSB dezenfekte edilerek koronavirüse karşı ilçemizin dört bir yanında hijyen seferberliğimiz devam etmektedir.
18.09.2020
Yaylamızın ulaşımını sağlayan bugüne kadar yapılamayan stabilize yolun asfaltlama işi tamamlanmış olup, ulaşıma açılmıştır. Yayla yolumuzu asfaltlamamızda ki amacımız üretici olan hayvancılığı teşvik etmektir. Yayla yolunun asfaltlama yapımında Çankırımızın medarı iftiharı Çankırı Sevdalısı Başkanımız Sn. İsmail Hakkı ESEN beye, özverili ve gayretle çalışan ekibine, ayrıca katkısı olan kurumlara sonsuz teşekkür ediyoruz. İlçemize ve yaylacılarımıza hayırlı olsun.
18.09.2020
İlçemiz Kaymakamlığına vekaleten görevlendirilen Sayın Kaymakamımız Mehmet KILIÇ'ı makamında ziyaret ettik. Sayın Kaymakamımıza misafirperverliği için teşekkür ediyor, yeni görevinde ve çalışmalarında kolaylıklar diliyoruz.
17.09.2020
Sanayi caddesinin sıcak asfalt yapımı tamamlanmıştır. Halkımıza ve sanayicimize hayırlı olsun. Asfalt yapımını üstlenen Çankırımızın medarı iftiharı Çankırı Sevdalısı Başkanımız Sn. İsmail Hakkı ESEN beye, Başkan Yardımcısı İhsan BOSTAN'a, Fen İşleri Müdürü Serdar BAHÇECİ'ye özveri ve gayretle çalışan ekibine ve personelimize sonsuz teşekkür ediyoruz.
17.09.2020
Öğrencilerimizin güvenliğini sağlamak amacıyla okul önüne yaya geçitleri çizildi.
17.09.2020
Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN, İlçe Jandarma Komutanı Bayram ÇAKMAK, İlçe Emniyet Amir V. Taner YILDIZ ve diğer birim amirlerinin katıldığı denetimde marketler, lokantalar, kafe, manav, kahvehane, kuaför, kasap ve ekmek fırını denetlendi. Denetimlerde vatandaşlara pandemi sürecinde alınması gereken tedbirlerin kararlılıkla sürdürülmesi hakkında uyarılarda bulunuldu.
11.08.2020
Hem işçi kardeşlerimizi hemde Belediyemizi düşünerek yapılan Toplu İş Sözleşmesini Belediye-İş Sendikası Çorum Şube Başkanı Mehmet ŞEN ve Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN imzaladı. Sözleşmenin her iki tarafa da hayırlı uğurlu olması temennisinde bulunuyoruz.
29.07.2020
Kurban Bayramı nedeniyle, Belediyemizce TOKİ ve diğer yerleşim yerlerine yapılan şehiriçi otobüs seferlerimiz, 31.07.2020 - 03.08.2020 tarihleri arasında aşağıda olduğu gibi yeniden düzenlenmiştir. Halkımıza duyrulur.
29.07.2020
Valimiz Sayın Abdullah AYAZ, İlçemizde gezi ve incelemelerde bulunarak, ilçe hakkında brifing aldı. Belediyemizi, Sevgi Evlerini , Farika Fabrikasını, Alpsarı Göletini ve Karatekin Köyünde ikamet eden Şehit Er Latif AŞIKMUSLU’nun ailesini de ziyaret etti. Anlamlı ve nazik ziyaretleri için Sayın Abdullah AYAZ valimize teşekkür ederiz.
11.07.2020
Temmuz ayı Olağan meclis toplantısı Coronavirüs tedbirleri kapsamında Belediyemiz Düğün Salonunda sosyal mesafe kurallarına uygun bir şekilde gerçekleştirildi. Alınan kararların Ülkemize,Milletimize, İlçemize ve halkımıza hayırlı olmasını dileriz.
06.07.2020
 3  ...

 

 

 

 

 İLÇEMİZDEN GÖRÜNTÜLER 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BAŞKANIMIZ
İMAR PLANI


SOKAK HAYVANLARI İHBARI