Anasayfa

Belediyemiz zabıta birimlerince, marketlerde raf ve kasa etiket fiyatları karşılaştırılırken değerli hemşerilerimizin kaliteli ürüne ulaşmaları için son tüketim tarihleri kontrol edildi. Denetimler ara vermeden devam edecektir.
29.03.2023
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 108. Yıldönümü münasebetiyle 18 Mart 2023 günü ilk olarak Hükümet Konağı önünde bulunan Atatürk Anıtına Kaymakamlık Makamı ve Belediye Başkanlığınca çelenk koyma töreni ile başlandı. Ardından Kaymakamımız Sayın Durdu Yavuz ÖĞÜT, Belediye Başkan Vekili Kadir AKÇAY, birim amirleri Şehit Başkomiser Veysel ÇİRİŞLİOĞLU'nun kabri ziyaret edilerek dualar eşliğinde karanfiller bırakıldı.
29.03.2023
İlçemiz Çok Programlı Anadolu Lisesi tarafından hazırlan “12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif ERSOY´u Anma Günü Etkinlikleri” Belediyemiz Düğün salonunda gerçekleştirdi. Hazırlanan programa Kaymakamımız Sayın Durdu Yavuz ÖĞÜT, Belediye Başkanımız Sayın Hasan Hüseyin KOZAN, daire amirleri, öğretmenler, öğrenciler, veliler ve vatandaşlarımız katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan program günün anlam ve önemini belirten konuşma, şiirlerin okunması ile sona erdi.
29.03.2023
Sosyal belediyecilik anlayışı ile her yıl olduğu gibi bu yılda Halkımız ve Belediyemiz işbirliğiyle Ramazan ayı süresince Büyük Cami bahçesine ramazan çadırı kurulacak olup; ayrıca yaşlı bakıma muhtaç çadıra gelemeyen halkımızın evlerine iftar yemeği gönderilecektir.
29.03.2023
Üretken belediyecilik anlayışıyla ovamızı ikiye bölen toplamda 7 km'lik Öz çayına iki taraflı temin edilen kavak fidanlarının dikimine başlanmıştır. İlçemize hayırlı olsun.
29.03.2023
İlçemizde misafir ettiğimiz depremzede kardeşlerimizi ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerimizi ilettik, kandillerini kutladık. Talep ve isteklerini aldık. Tüm desteğimizle yanlarında oluyoruz. Dayanışmada, yardımlaşmada tüm dünyaya örnek olan necip milletimize Rabbim zeval vermesin. Allah bu mübarek geceler yüzü suyu hürmetine bir daha böyle günleri yaşatmasın.
29.03.2023
Korgun Belediyesi olarak enkaz çalışmalarına katılmak üzere Adıyaman deprem bölgesine 2 personelimizi ve 1 adet iş makinamızı gönderdik. Ülkemize milletimize geçmiş olsun. Başımız sağolsun . Allah bir daha böyle felaketleri göstermesin. Tüm görev yapanların Allah yardımcıları olsun. Personelimizin de yolu açık olsun.
29.03.2023
Kaymakamlıkla birlikte organize ettiğimiz deprem bölgesine gönderilmek üzere gıda, battaniye, kıyafet ve sayısız ihtiyaç malzemesi kamyonlara yüklenip bölgeye doğru yola çıktı. Yapılan çağrılara duyarsız kalmayan, elindeki tüm imkanları seferber eden tüm halkımıza teşekkür ediyoruz. Yolu açık, yaralara şifa olsun inşallah. Rabbim bütün afetlerden milletimizi ve ülkemizi korusun.
29.03.2023
Belediye Meclis Üyemiz Cevdet KAYMAK vefat etmiştir. Başta ailesine, KAYMAK ailesine ve sevenlerine sabırlar diliyoruz. Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun.
03.02.2023
Kadına Yönelik Şiddetle Mücadelede broşür ve bilgiler
21.12.2022
 2  ...

 

 

 

 

 İLÇEMİZDEN GÖRÜNTÜLER 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BAŞKANIMIZ
İMAR PLANI


KAMU HİZMET STANDARTLARI

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI AYDINLATMA METNİ
SOKAK HAYVANLARI İHBARI