İlçemiz Çok Programlı Anadolu Lisesi tarafından hazırlan “12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif ERSOY´u Anma Günü Etkinlikleri” Belediyemiz Düğün salonunda gerçekleştirdi.
Hazırlanan programa Kaymakamımız Sayın Durdu Yavuz ÖĞÜT, Belediye Başkanımız Sayın Hasan Hüseyin KOZAN, daire amirleri, öğretmenler, öğrenciler, veliler ve vatandaşlarımız katıldı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan program günün anlam ve önemini belirten konuşma, şiirlerin okunması ile sona erdi. |