Anasayfa

Valimiz Abdullah AYAZ’ın Başkanlığında, İl, İlçe ve Belde Belediye Başkanlarıyla COVİD-19 Değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.
30.10.2020
Cumhuriyetimizin kuruluşunun 97. Yılı kutlamaları İlçemiz Kaymakamlık bahçesinde başladı. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama programına; Kaymakamımız Sayın Mehmet KILIÇ, Belediye Başkanı Hasan Hüseyin KOZAN, İlçe Jandarma Komutanı Bayram ÇAKMAK, İl Genel Meclis Üyesi Mustafa ÖZTÜRK, kamu kurum temsilcileri, gazilerimiz, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
30.10.2020
Kaymakamlık bahçesinde düzenlenen Çelenk Sunma Törenine Kaymakamımız Sayın Mehmet KILIÇ, Belediye Başkanı Hasan Hüseyin KOZAN, İlçe Jandarma Komutanı Bayram ÇAKMAK ve daire amirleri katıldı.
30.10.2020
Mevlîd-i Nebî haftası münâsebetiyle Korgun İlçe Müftümüz Mahmut AY ile beraberindeki din görevlileri Belediyemizi ziyaret ettiler. Ziyaretlerinden dolayı teşekkür eder; İslam aleminin Mevlid kandilini kutlarız.
30.10.2020
İlçe Jandarma Komutanlığı ve yerleşim yerleri ile Kurşunlu Caddesi bağlantı yolu sıcak asfalt yapılarak hizmete açılmıştır. Hayırlı olsun. Asfalt yapımında katkısı olan kişi ve kurumlara sonsuz teşekkür ediyoruz.
08.10.2020
Gençliğimizi Türk sporuna teşvik etmek, halkımız ile gençlerimizin sporla meşgul olmaları, kötü alışkanlıklardan kötü ortamlardan uzak durmaları amacıyla ve Yeşil Korgun Belediye Spor Kulübümüzün resmi müsabakalarını oynayabileceği, yapım işi ihalesini gerçekleştirdiğimiz ilçemizde ki toprak futbol sahasının sentetik futbol sahasına dönüştürülmesi için yüklenici firmayla sözleşme imzalanmıştır.
08.10.2020
2020-2021 Eğitim-Öğretim yılının başlaması münasebetiyle ilçemizdeki eğitim kurumlarını ziyaret ederek; başarılar diledik. Öğrencilerimize, velilerimize, öğretmenlerimize yeni eğitim dönemi hayırlı olsun. En kısa sürede, sağlıklı günlere tekrar kavuşmayı, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizin sağlıklı bir şekilde eğitim öğretime devam etmelerini diliyoruz.
24.09.2020
Valimiz Sayın Abdullah AYAZ, ilçemize bağlı Ildızım Köyü sınırları içerisinde ki Demirçevre Göleti ve ilçe merkezin de bulunan; Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Gürmak Çelik Anonim Şirketin de incelemelerde bulundu.
24.09.2020
Koronavirüs hastalığından (covid-19)Geleceğimizin teminatı Çocuklarımızın sağlığı için ilçemizdeki okullara dezenfektan standı dağıttık.
23.09.2020
Çankırımızın medarı iftiharı Çankırı Sevdalısı Başkanımız Sn. İsmail Hakkı ESEN Beye ilçemiz için yaptığımız işlerde her zaman yanımızda olmasından desteğinden ve yardımlarından dolayı plaket takdim ettik. Desteklerini bizlerden esirgemeyen Başkanımıza sonsuz teşekkür ederiz.
18.09.2020
 2  ...

 

 

 

 

 İLÇEMİZDEN GÖRÜNTÜLER 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BAŞKANIMIZ
İMAR PLANI


SOKAK HAYVANLARI İHBARI