Anasayfa

Valimiz Hamdi Bilge AKTAŞ beraberinde İlimiz Milletvekili Salim ÇİVİTÇİOĞLU,Kaymakamımız Göksel YÜKSEL,İl Sağlık Müdürümüz Hüseyin SARIKAYA ve Sanayi ve Ticaret odası Başkanımız HayrettinÇELİKTEN Çankırı Korgun Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren yeni tip koronavirüs (COVID-19) önlemleri kapsamında 3 katlı cerrahi maske üretimine başlayan Farika Giyim Sanayi ve Dış Tic. Ltd. Şti.'niziyaret ederek incelemelerde bulunarak,cerrahi maskesi üretiminde emeği gecen herkese Sayın Valimiz Hamdi Bilge AKTAŞ teşekkür etti.Fabrika IşletmecisiRidvan CEYLAN ile Organize Bölgesi Müdürü Harun ŞAHİN'E ilgi,alaka ve misafirperverliklerine teşekkür ederiz.
19.04.2020
Buğay köyü muhtarından gelen talep değerlendirilerek; Koronavirüs mücadelesi kapsamında sokaklar, meydanlar, camiler ve köy odaları dezenfekte ve ilaçlama çalışması yapıldı.
19.04.2020
Korgun Kapalı Pazar yerinde her Cuma olduğu gibi pazar yeri yıkanarak,dezenfekte yapılarak ilaçlamada yapıldı ;satıcılara ve vatandaşlarımızın kullanımına hazır hale getirildi. Belediye zabıta ekiplerimizce hijyen ve ateş kontrolü yapılarak, pazar giriş ve çıkışlarına sıvı dezenfektan standları yerleştirdi. Pazara gelen vatandaşlarımıza ve satıcılara ücretsiz maske,eldiven ve dezenfektan dağıtıldı. İlçe içerisinde ortak kullanım alanları titizlikle dezenfekte edilerek; Koronavirüse karşı ilçemizin dört bir yanında hijyen seferberliğimiz devam etmektedir.
11.04.2020
Türk Polis Teşkilatının 175. Yıl Dönümü nedeni ile İlçe Emniyet Amiri Taner YILDIZ'ı makamında ziyaret ederek Polis Haftasını kutladık.
11.04.2020
Maruf köyümüzden gelen talep değerlendirilerek; Koronavirüs mücadelesi kapsamında sokaklar, meydanlar, camiler ve köy odaları dezenfekte ve ilaçlama yapıldı.
04.04.2020
Koronavirüs sebebiyle halkımızın sağlığı için cuma pazarımızda belediyemiz tarafından kapsamlı tedbirler alınmıştır. Giriş ve çıkışlar farklı yerlerden olup; el dezenfektan standları konulmuştur. Ayrıca zabıta ekiplerimiz ateş ölçümleri yapmakta ve maske ile eldiven dagitimi yapılmaktadir
04.04.2020
Hıfzısıhha Kurulunun kararı gereğince, Koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında 30.03.2020 tarihinden itibaren, ikinci bir talimata kadar; Toki Şehir İçi Servis seferleri yeniden düzenlenmiştir.
21.03.2020
Hıfzısıhha Kurulunun kararı gereğince, Koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında 30.03.2020 tarihinden itibaren, ikinci bir talimata kadar; Korgun-ÇANKIRI ve ÇANKIRI-Korgun arası otobüs seferleri yeniden düzenlenmiştir.
20.03.2020
Belediyemiz düğün salonu ve belediye hizmet binasındaki çalışma odalarında eksik olan Atatürk posterleri tamamlandı.
20.03.2020
18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü sebebiyle Şehidimiz Komiser Veysel ÇİRİŞLİOĞLU'nun mezarı Kaymakamımız Sayın Göksel YÜKSEL, Belediye Başkanı Hasan Hüseyin KOZAN, İlçe Jandarma Komutanı Bayram ÇAKMAK, İlçe Emniyet Amir Vekili Taner YILDIZ, İlçe Müftüsü Mahmut AY, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin KANTAŞ tarafından ziyaret edildi.
20.03.2020
 2  ...

 

 

 

 

 İLÇEMİZDEN GÖRÜNTÜLER 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BAŞKANIMIZ
İMAR PLANI


SOKAK HAYVANLARI İHBARI