Anasayfa

Sosyal belediyecilik anlayışıyla yürüttüğümüz çalışmalarımız kapsamında; Covid-19 önlem kurallarına uyulması şartıyla yakınlarını kaybeden vatandaşlarımızın taziyelerini rahat bir ortamda kabul etmesi için taziye çadırı hizmetini halkımıza sunduk. Ortalama 50 kişilik olan taziye çadırımız ile Vatandaşlarımızın sadece iyi günlerinde değil, kötü günlerinde de yanlarında oluyoruz.
26.08.2021
Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN, Korgun Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Murat FİLİZ, OSB Müdürü Harun ŞAHİN ve Kuzka İl Kordinatörü Mahmut Oral TAŞCI ile birlikte 1993-1995 yılları arasında ilçemizde kaymakam olarak görev yapmış olan ve şuan Kocaeli Valimiz Sayın Seddar YAVUZ' u makamında ziyaret ettik. Korgun Organize Sanayi Bölgemizin geliştirilmesi, yeni yatırımlar yapılması, ilçemiz ve OSB’nin tanıtımı, yatırım ortamı hakkında bilgilendirme ve ilimizdeki sanayicilerin tedarik zincirini geliştirmesi için ilçemizin ihtiyaç ve taleplerini valimize ilettik. İlgi alaka ve samimi misafirperverliklerinden dolayı sayın valimize şükranlarımı arz ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.
18.08.2021
Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN, Korgun Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Murat FİLİZ, OSB Müdürü Harun ŞAHİN ve Kuzka İl Kordinatörü Mahmut Oral TAŞCI ile birlikte 1.Gün Çankırı Vakfı Başkanlığı, Çankırı Dernekler Federasyonu Başkanlığı, İkitelli OSB Müdürlüğü ve Bölgemiz işletmesi Gürmak Demiryolu firma sahibini, 2. Gün Çorap Sanayicileri Derneğini ziyaret ederek; Korgun Organize Sanayi Bölgemizin geliştirilmesi, yeni yatırımlar yapılması, ilçemiz ve OSB’nin tanıtımı, yatırım ortamı hakkında bilgilendirme ve ilimizdeki sanayicilerin tedarik zincirini geliştirmesi için fikir alışverişinde bulunmuşlardır.
18.08.2021
Adalet ve Kalkınma Partisi Grup Başkanvekili ve Çankırı Milletvekilimiz Sayın Muhammed Emin AKBAŞOĞLU, Çankırı Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanı Abdulkadir ÇELİK, İl Genel Meclis Başkanı Mustafa ÇIBIK ve beraberindeki heyet belediyemizi ziyaret etmişlerdir. Anlamlı bir görüşme olup; ilçemize yapılacak yatırımlar hakkında bilgi verilmiştir. Anlamlı ve nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.
18.08.2021
Kastamonu Bozkurt ilçesinde meydana gelen afet sonrasında bölgeye destek olmak amacıyla Korgun Belediyesi olarak iş makinemiz ile yola çıktık. Afetten etkilenen vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.
12.08.2021
HERŞEY SEVDAMIZ KORGUNUMUZ İÇİN... Az konuşup kararlılıkla hizmete devam ederek, Makina Parkına kazandırdığımız aracımızı Allah hayırlı hizmetlerde kullanmayı nasip etsin. Korgunumuza hayırlı olsun.
30.07.2021
ÇALIŞMALARIMIZA HIZ VERMEDEN DEVAM EDİYORUZ. Belediyemiz tarafından yayla camimizin etrafına panel demir kapı yapılarak; tel örgü ile çevrildi.
20.07.2021
Kamu Binaları, Kapalı Pazar Yeri, Özel Halk Otobüsü, Pazar Servisi, Otobüs Durakları, Bütün Camiler, Çocuk Oyun Parkları, Mezarlık, Esnaflarımızın dükkanları, Mesire Alanı büyük bir titizlikle dezenfekte edildi. Bütün Camilere gül suyu sıkılarak, maske dağıtıldı. Pazaryerinde zabıtalarımızla birlikte her hafta olduğu gibi tarafımızca denetimler taviz vermeden aralıksız devam ediyoruz. Tedbiri elden bırakmıyoruz.
19.07.2021
Aziz milletimizin ve kahraman güvenlik güçlerimizin hain darbe girişimi karşısında gösterdiği onurlu duruşun ve demokrasi zaferinin beşinci yıl dönümü tüm yurtta olduğu gibi ilçemizde de coşkuyla kutlandı. 15 Temmuz gecesi şehit olan başta Ömer HALİSDEMİR olmak üzere 251 şehidimizi ve ülke savunmasında bu zamana kadar hayatlarını feda etmiş tüm şehitlerimizi rahmetle ve minnetle anıyoruz. Gazilerimize sağlıklı yaşamlar diliyoruz.
18.07.2021
Çankırı-Kastamonu devlet karayolunun alt kısmından Ilıcakaşına ulaşımı sağlayan altgeçit salt asfalt yapılmıştır. Halkımıza hayırlı olsun.
13.07.2021
... 14 ...

 

 

 

 

 İLÇEMİZDEN GÖRÜNTÜLER 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BAŞKANIMIZ
İMAR PLANI


KAMU HİZMET STANDARTLARI

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI AYDINLATMA METNİ
SOKAK HAYVANLARI İHBARI