Anasayfa

Ovamızı ikiye bölen Öz Çayı adıyla bilenen dere eski köprüden Alavı köprüsüne kadar, Alavı Köprüsünden Değirmenönü deresi toplam yaklaşık 6 km Devlet Su İşleri 52. Şube Müdürlüğü ile müşterek temizliği yapılmıştır.
06.07.2021
İlçemize yeni kaymakam atanmasından dolayı; görevden ayrılacak Kaymakamımız Sayın İbrahim İŞLEYEN belediyemize veda ziyaretinde bulundu. Belediye Başkanımız Sayın Hasan Hüseyin KOZAN ve halkımızla vedalaşan kaymakamımıza nazik ziyaretinden ve ilçemize yapmış olduğu güzel hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki görevinde de başarılar diliyoruz.
25.06.2021
Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN ve Korgun Organize Sanayi Bölgesi Yönetimi, Karatekin Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Harun ÇİFTÇİ ’yi makamında ziyaret ederek hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Sayın Rektörümüze göstermiş olduğu misafirperverlikten dolayı teşekkür eder, çalışmalarında kolaylıklar ve başarılar dileriz.
03.06.2021
Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil KARAİSMAİLOĞLU belediyemizi ziyaret etti. Belediyemize yapmış oldukları bu nazik ve anlamlı ziyarette ilçemizin proje ile yatırım programlarıyla ilgili bilgiler verdik. İhtiyaçlarımızı ve taleplerimizi ilettik. Olumlu cevaplar aldık. Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil KARAİSMAİLOĞLU ve beraberindeki heyete nazik ziyaretleri için teşekkür eder, çalışmalarında kolaylıklar, başarılar dileriz.
27.05.2021
Maruf Köyümüzde vefat eden Kore Gazisi Fevzi AKBAŞ için askeri tören düzenlendi. Askeri törene Kaymakamımız Sayın İbrahim İŞLEYEN, Belediye Başkanımız Sayın Hasan Hüseyin KOZAN, İlçe Jandarma Komutanı Bayram ÇAKMAK ve halkımız katılmıştır. Merhuma Allah'tan rahmet kederli ailesine başsağlığı ve sabır dileriz.
16.05.2021
Birlik, beraberlik ve dayanışmanın simgesi Ramazan ayında ihtiyaç sahibi aileleri yalnız bırakmayarak; gıda kolisi dağıtımı yapıldı. Kuru gıda paketlerinin yer aldığı yardım kolileri, belediyemiz çalışanları tarafından kapı kapı dolaşılarak yardıma muhtaç ailelerin adreslerine teslim edildi.
05.05.2021
Koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında hükümetimizce yeni alınan kararlar doğrultusunda 30.04.2021 tarihinden itibaren Korgun-Çankırı ve Çankırı-Korgun arası otobüs seferleri yeniden düzenlenmiştir.
29.04.2021
Şehit Komiser Veysel ÇİRİŞLİOĞLU İlköğretim okulumuza, öğrencilerimizin ihtiyacı olarak görülen 5 adet 60 gözlü şahsi malzeme dolabı yaptırılarak teslimi yapılmıştır. Dolapların yapılmasında desteğini esirgemeyen Değerli Belediye Başkanımız İsmail Hakkı ESEN beye öğrencilerimiz adına teşekkür ediyoruz. Okulumuzda eğitim gören öğrencilerimiz güle güle kullansınlar. Hayırlı olsun.
21.04.2021
Göreve geldiğimizde başlatılan toplu iftar yemeği etkinliği, Covid-19 salgını nedeniyle geçen sene olduğu gibi bu sene de ihtiyaç sahiplerinin evlerine iftar yemeği dağıtılmasına başlandı. Toplam 61 kişiye covid-19 tedbirleri kapsamında maske, mesafe ve hijyen kurallarına dikkat ederek tek tek evlerine iftar yemekleri dağıtılıyor.
21.04.2021
Buğay çayından Değirmen önündeki kanala sulama suyu getirme çalışmalarımız tamamlandı. Kapalı boru sistemi ile yaklaşık 1 km uzunluğunda 300’lük ve 400’lük koruge borular döşeme işçiliği tamamlandı. Kanala suyu vererek su akmaya başladı. Ovamızdaki Sulama suyuna büyük katkı sağlayacaktır. Ovamızda tarımla uğraşan halkımıza hayırlı olsun.
14.04.2021
... 14 ...

 

 

 

 

 İLÇEMİZDEN GÖRÜNTÜLER 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BAŞKANIMIZ
İMAR PLANI


KAMU HİZMET STANDARTLARI

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI AYDINLATMA METNİ
SOKAK HAYVANLARI İHBARI