Anasayfa

Hayvan sulama göleti olarak kullanılan Kavaklıgöle istenilen kadar su dolmadığı için her yıl olduğu gibi derede gelen su bitmeden talebe istinaden motorla su verilmeye başlanmıştır. Hayvancılıkla uğraşanlara destek imkanlar dahilinde devam edecektir.
14.04.2021
İl Genel Meclis Başkanlığı görevine yeniden seçilen Sayın Mustafa ÇIBIK’a Belediye Başkanımız Sayın Hasan Hüseyin KOZAN ve Milliyetçi Hareket Partisi Korgun İlçe Başkanı Serhat GÖNÜLTAŞ ile beraber tebrik ziyaretinde bulunuldu. Görevlerinde başarılar diliyoruz.
13.04.2021
İlçe Hıfzıssıhha Kurulunun 30.03.2021 tarih ve 8 nolu kararı gereği Cumartesi ve Pazar günü sokağa çıkma yasağı nedeniyle Korgun-Çankırı arası servis yapan özel otobüsler çalışmayacaktır. Halkımıza Duyurulur. 02.04.2021
02.04.2021
Covid-19 salgını dolayısıyla, İçişleri Bakanlığımız tarafından 81 il valiliğine gönderilen "DİNAMİK DENETİM SÜRECİ" genelgesi kapsamında, ilçe Kaymakamımız Sayın İbrahim İŞLEYEN, İlçe Jandarma Komutanı Bayram ÇAKMAK, İlçe Emniyet Amiri Orhan YILMAZ, Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Dr. Aslı Burcu ÇEPER ve diğer görevliler ile birlikte ilçe ve pazar esnafımızı denetledik. Pazar yeri, resmi kurumlar, otobüsler vb. yerleri dezenfekte ettik. Vatandaşlarımızı maske, sosyal mesafe ve hijyen konusunda bilgilendirdik.
02.04.2021
Covid-19 tedbirleri kapsamında basın toplantısı ve taleplerin sorulduğu 2. Halk Günü programımızı Belediye Düğün Salonunda gerçekleştirdik. Katılımlarından dolayı Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanımıza, il Genel Meclis üyelerimize Belediye Meclis üyelerimize, Siyasi Parti Temsilcilerine, katılın sağlayan köy Muhtarlarımıza değerli basın mensuplarına, kamu çalışanlarına, vatandaşlarımıza günümüzde yalnız bırakmadıkları için teşekkür ederiz. Sesimize ses gücümüze güç oldular.
02.04.2021
İçişleri Bakan Yardımcımız Sayın İsmail Çataklı'ya makamında nezaket ziyaretinde bulunduk. İlçemize yaptığımız ve yapılacak yatırımlar hakkında bilgi vererek değerlendirmelerde bulundum. Fikir ve önerilerini bizlere iletti. Misafirperverliği için kendilerine şükranlarımızı sunar, teşekkür ederiz.
26.03.2021
Hemsehrimiz Funda SUFAN'a yeni kurmuş olduğu işyerinde Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN ve Milliyetçi Hareket Partisi Korgun İlçe Başkanı Serhat GÖNÜLTAŞ ile hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Ankara Batıkent 'te Korgunlu Hemsehrimiz Funda Sufan 'ın ( Osman Zeynep Sufan 'ın kızı, İsmail Sufan'ın Yegeni) Organik Ürünler ve Toptan Gıda işinde bol ve bereketli kazançlar dileriz.
19.03.2021
AK Parti Grup Başkanvekili ve Çankırı Milletvekilimiz Sayın Muhammet Emin AKBAŞOĞLU nu Milletvekili Özlük İşlemleri Başkan Yardımcımız Sayın İsmail SUFAN, İlçe Başkanımız Sayın Serhat Kürşat GÖNÜLTAŞ ile beraber Gazi Mecliste ziyaret ederek, ilçemiz hakkında çeşitli konularda istişarelerde bulunduk. Göstermiş olduğu ilgi ve alakaya teşekkür ediyoruz. Çalışmalarında başarılar diliyoruz.
19.03.2021
Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı (TÜRKAV) Çankırı İl Başkanlığı tarafından bu sene 10’uncusu düzenlenen Geleneksel İstiklal Marşı Güzel okuma yarışması ödül törenine katıldık. Ödül alan pırıl pırıl çocuklarımızı, gençlerimizi ve ailelerini tebrik ederiz.
18.03.2021
12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü münasebetiyle Kaymakamımız Sayın İbrahim İŞLEYEN, İlçe Jandarma Komutanı Bayram ÇAKMAK, İlçe Emniyet Amiri Orhan YILMAZ, daire amirleri ve kamu görevlileri tarafından Belediye anons sisteminden çalınan istiklal marşına eşlik edildi.
12.03.2021
... 15 ...

 

 

 

 

 İLÇEMİZDEN GÖRÜNTÜLER 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BAŞKANIMIZ
İMAR PLANI


KAMU HİZMET STANDARTLARI

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI AYDINLATMA METNİ
SOKAK HAYVANLARI İHBARI