Anasayfa

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çankırı Milletvekilimiz Sayın Muhammet Emin AKBAŞOĞLU nu Milletvekili Özlük İşlemleri Başkan Yardımcımız Sayın İsmail SUFAN, İlçe Başkanımız Sayın Serhat Kürşat GÖNÜLTAŞ ile beraber Gazi Mecliste ziyaret ederek, ilçemiz hakkında çeşitli konularda istişarelerde bulunduk. Göstermiş olduğu ilgi ve alakaya teşekkür ediyoruz. Çalışmalarında başarılar diliyoruz.
19.03.2021
Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı (TÜRKAV) Çankırı İl Başkanlığı tarafından bu sene 10’uncusu düzenlenen Geleneksel İstiklal Marşı Güzel okuma yarışması ödül törenine katıldık. Ödül alan pırıl pırıl çocuklarımızı, gençlerimizi ve ailelerini tebrik ederiz.
18.03.2021
12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü münasebetiyle Kaymakamımız Sayın İbrahim İŞLEYEN, İlçe Jandarma Komutanı Bayram ÇAKMAK, İlçe Emniyet Amiri Orhan YILMAZ, daire amirleri ve kamu görevlileri tarafından Belediye anons sisteminden çalınan istiklal marşına eşlik edildi.
12.03.2021
Kaymakamımız Sayın İbrahim İŞLEYEN ve Belediye Başkanımız Hasan hüseyin KOZAN pazaryerinde covid-19 sebebiyle maske, mesafe ve hijyen denetimi yaparak pazarcılarımız ve vatandaşlarımıza Covid-19 tedbirleri kapsamında alınan tedbirlere uyulmasını istedik.
12.03.2021
Covid-19 tedbirleri kapsamında; yüz yüze eğitime ara verilmişti. Kısıtlamaların kaldırılması ile yüz yüze eğitime tekrar başlanması sebebiyle okullarımızı ziyarette bulunarak, hayırlı olması dileklerimizi ilettik. Ayrıca öğrencilerimizin sağlığı için maske ve dezenfektan dağıtımı yapıldı.
12.03.2021
8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle ilçemizde ki çalışan kadınlarımıza karanfil dağıttık Belediyemiz her zaman olduğu gibi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde de kadınları unutmadı. Tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyoruz. Kadınlar sadece bir gün değil her gün başımızın tacıdır. Ayrıca 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebeti ile Belediyemizde çalışan kadın personellerimiz idari izinli sayılmıştır.
09.03.2021
Öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin sağlığı bizim için çok önemli. İlçemizde ki bütün okulları özenle dezenfekte ettik. Yeni eğitim öğretim yılında tüm öğrencilerimize başarılar diliyoruz.
04.03.2021
Koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında hükümetimizce yeni alınan kararlar doğrultusunda 03.03.2021 tarihinden itibaren Korgun-Çankırı ve Çankırı-Korgun arası otobüs seferleri aşağıda olduğu gibi yeniden düzenlenmiştir.
02.03.2021
Ak Parti Çankırı İl Başkanı Sayın Abdulkadir ÇELİK’e Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN ve Milliyetçi Hareket Partisi Korgun İlçe Başkanı Serhat GÖNÜLTAŞ ile hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Misafirperverliği için teşekkür ediyor, yeni görevinde ve çalışmalarında kolaylıklar diliyoruz.
15.02.2021
“SAĞLIK İÇİN HEPİMİZ İÇİN” mottosu ile İçişleri Bakanlığımızın talimatları doğrultusunda “Covid-19 Tedbirleri Kapsamında 13-14 Şubat 2021 tarihinde İlçemizin yaşam alanları, market ve esnaflarımız denetlenmiştir.
15.02.2021
... 17 ...

 

 

 

 

 İLÇEMİZDEN GÖRÜNTÜLER 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BAŞKANIMIZ
İMAR PLANI


KAMU HİZMET STANDARTLARI

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI AYDINLATMA METNİ
SOKAK HAYVANLARI İHBARI