Belediyemiz tarafından düzenlenen fidan dikim etkinliğine İlçe Kaymakamımız Sayın Göksel YÜKSEL, Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN ve ilçemiz halkının da katıldığı etkinlikte 200 adet çam ağacı fidan dikimi yapıldı.
04.04.2019 Perşembe günü ilçe seçim kurulundan mazbatasını alan Başkan Hasan Hüseyin KOZAN’a, eski Belediye Başkanı Halil ÖZ, belediye hizmet binası önünde düzenlenen devir teslim töreniyle görevini teslim etti.
12.10.2018 tarihinde 1.800.000,00 TL bedelle yüklenici ÇAKIROĞLU Mad.İnş.San.Ltd.Şti. ile sözleşmesi gerçekleşen Kapalı Spor Salonu yapım inşaatına başlandı.
Belediyemiz tarafından yapılan Kapalı Pazar Alanımızın alt tarafına inşası başlayan Spor Salonu 300 gün içerisinde tamamlanacak.
İlçemiz Uludağ Mahallesi Kızılenli mevkiinde, İmar Kanununa göre 18. madde (parselasyon) uygulaması yapılmış ve ilgililerin kontrolü ve incelemesi açısından Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü'nde 26.11.2018 tarihinden itibaren 26.12.2018 tarihi itibariyle askı süreci bitmiş olup; tescil işlemlerine başlanmıştır.