Ankara Atatürk Kültür Merkezinde 26-29 Mayıs 2016 tarihleri arasında düzenlenen Çankırı Tanıtım Günlerinin ikincisinde Belediye Başkanlığı olarak ilçemizin tanıtımı için stant açtık.
18-21 Eylül 2014 tarihleri arasında İstanbul' da Feshanede Çankırı Tanıtım Günleri yapıldı. Belediye Başkanlığı olarak ilçemizin tanıtımı için sahnenin önünde stant açtık.
Toplu Konut İdaresi ve Belediyemiz işbirliğiyle yapılmış olan, 182 dairelik 2. Etap TOKi konutlarından satışı yapılmayan dairelerin tamamı 21.03.2014 tarihi itibariyle satılmıştır.