Anasayfa

Yıllardır yapılamayan Organize sanayi ulaşım yolumuz 02.08.2019 Cuma günü salt asfalt yapımı Karayolları 15. Bölge Müdürlüğü tarafından tamamlanmıştır. Sanayicimize yatırımcımıza ve Korgunumuza hayırlı olsun. Sanayi yolu yapımında bizlere destek veren ve emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ederiz.
03.08.2019
Belediye Meclis Üyemiz Mustafa AYDENİZ ve Çakmak ailesinin nikahlarını kıydık. Aysu ve Selim AYDENİZ çiftine mutluluklar dileriz.
02.08.2019
Mezarlık girişindeki binanın merdivenleri ile etrafına andezit taşı döşeme, abdestlik yapımı, pencerelerinin PVC yapımı, içerisindeki odaların bakımı onarımı yapım çalışmaları başladı.
22.07.2019
Kaymakamimiz Sayin Göksel YÜKSEL ile beraber esnaf ziyaretinde bulunarak; esnafımızın cumalarını kutlayip talep ve isteklerini dinledik.
20.07.2019
İlçemiz Mezarlığında Sundurma Alanının çevresine andezit taşından ihata duvarı yapım çalışmaları başlamıştır.
19.07.2019
Belediyemiz hizmet binası girişine Atatürk Köşesi yapıldı.
18.07.2019
Etkinliklere İlçe Kaymakamımız Sayın Göksel YÜKSEL, Belediye Başkanı Hasan Hüseyin KOZAN, İlçe Jandarma Komutanı Bayram ÇAKMAK, İlçe Emniyet Amiri V. Taner YILDIZ daire amirleri, STK temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
17.07.2019
Ertuğrul Gazi Camii ve Hayme Hatun Kur'an Kursumuz 12 Temmuz Cuma günü Diyanet İşleri Başkan Yardımcımız Dr. Burhan İŞLİYEN'in katılımlarıyla, dualarla açıldı. Açılış törenine Çankırı Vali Yardımcısı Mustafa Emre KILIÇ, Ilgaz Kaymakamı / Korgun Kaymakam Vekili Muhammed GÜRBÜZ, Çankırı İl Müftüsü Bürhan KELEŞ, Belediye Başkanı Hasan Hüseyin KOZAN, İl Müdürleri, İlçe Müdürleri, İlçe Müftüleri, Siyasi Parti Temsilcileri, Sendika Temsilcileri, Din görevlileri ve çok sayıda vatandaşımız katıldı. Dr. Burhan İŞLİYEN konuşmalarının ardından Erturul Gazi Yaptırma ve Yaşatma Derneği başkanı Osman KARADENİZ'e gayretlerinden dolayı teşekkür ederek plaket takdim etti.
13.07.2019
Korgun Müftülüğü Yaz Kur'an Kursları Açılış Programı Belediye Başkanı Hasan Hüseyin KOZAN, İlçe Daire Amirleri öğrencilerimiz ve halkımızın katılımıyla gerçekleşti.
22.06.2019
Kılınan öğle namazı ve yağmur duası namazının ardından tüm cemaat ellerini semaya açarak, yağan yağmurlar için şükür ve önümüzdeki zaman diliminde yağmur yağması için dua etti. Yapılan duaların ardından çok sayıda vatandaşımızın katılımlarıyla pazaryerinde etli bulgur pilavı dağıtıldı.
13.06.2019
... 32 ...

 

 

 

 

 İLÇEMİZDEN GÖRÜNTÜLER 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BAŞKANIMIZ
İMAR PLANI


KAMU HİZMET STANDARTLARI

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI AYDINLATMA METNİ
SOKAK HAYVANLARI İHBARI