Anasayfa

Ertuğrul Gazi Camii ve Hayme Hatun Kur'an Kursumuz 12 Temmuz Cuma günü Diyanet İşleri Başkan Yardımcımız Dr. Burhan İŞLİYEN'in katılımlarıyla, dualarla açıldı. Açılış törenine Çankırı Vali Yardımcısı Mustafa Emre KILIÇ, Ilgaz Kaymakamı / Korgun Kaymakam Vekili Muhammed GÜRBÜZ, Çankırı İl Müftüsü Bürhan KELEŞ, Belediye Başkanı Hasan Hüseyin KOZAN, İl Müdürleri, İlçe Müdürleri, İlçe Müftüleri, Siyasi Parti Temsilcileri, Sendika Temsilcileri, Din görevlileri ve çok sayıda vatandaşımız katıldı. Dr. Burhan İŞLİYEN konuşmalarının ardından Erturul Gazi Yaptırma ve Yaşatma Derneği başkanı Osman KARADENİZ'e gayretlerinden dolayı teşekkür ederek plaket takdim etti.
13.07.2019
Korgun Müftülüğü Yaz Kur'an Kursları Açılış Programı Belediye Başkanı Hasan Hüseyin KOZAN, İlçe Daire Amirleri öğrencilerimiz ve halkımızın katılımıyla gerçekleşti.
22.06.2019
Kılınan öğle namazı ve yağmur duası namazının ardından tüm cemaat ellerini semaya açarak, yağan yağmurlar için şükür ve önümüzdeki zaman diliminde yağmur yağması için dua etti. Yapılan duaların ardından çok sayıda vatandaşımızın katılımlarıyla pazaryerinde etli bulgur pilavı dağıtıldı.
13.06.2019
İlçemizde ve şehir dışında vefat eden merhum / merhume'nin Yıkama - Kefen - Mezar Kazma - Yemek gibi hizmetleri belediyemiz tarafından karşılacaktır.
07.06.2019
İlçemiz girişindeki "İLÇEMİZE HOŞ GELDİNİZ", "GÜLE GÜLE" ve LOGOMUZUN ışıklandırma çalışmaları tamamlandı.
04.06.2019
Havaların ısınmasıyla birlikte çiçek dikimine ağırlık verdi. Mevsimsel olarak bu dönemde dikilen çiçekler, Belediye girişi park ve yol kenarlarını süslemeye başladı.
03.06.2019
Masa ve sandalyelerden gelin ve damat masasına kadar bütün dekorlar yenilendi Sese duyarlı ışıklandırma sistemi yapıldı.
03.06.2019
İlçemizin girişine çeşme yapıldı. İncik Deresi ve Çirçir mevkilerine yeni Oluklar inşa edildi. Mevcut çeşme ve olukların bakım ve tamiratları yapılarak; zemine beton döküldü.
03.06.2019
Havuz düzenlemesi ve ışıklandırma sistemleri ile Korgun İlçemizin Girişi artık ışıl ışıl...
30.05.2019
Belediye önü Okul caddesi ve İlçemizin girişi farklı renklerde ağaç fenerleri ile donatıldı.
30.05.2019
... 28 ...

 

 

 

 

 İLÇEMİZDEN GÖRÜNTÜLER 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BAŞKANIMIZ
İMAR PLANI


KAMU HİZMET STANDARTLARI

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI AYDINLATMA METNİ
SOKAK HAYVANLARI İHBARI