Anasayfa

Sayın Kaymakamımız Göksel YÜKSEL'in de katılımlarıyla Kasım ayı Olağan Meclis toplantımızda tarihi bir karar olarak gördüğümüz, Barış Pınar Harekatına destek bildirisi kararı alındı.
01.11.2019
Girişimlerimiz neticesinde Şehit Komiser Veysel ÇİRİŞLİOĞLU’nun Korgun İlkokuluna isminin verilmesinde, İl Milli Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Sevgin kalbimizde, ismin gelecek nesiller sayesinde sonsuza dek yaşayacak. Şehidimizin ruhu şad olsun…
01.11.2019
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama programı 28 Ekim Pazartesi günü Kaymakamlık önünde, Atatürk Anıtı'na çelenklerin konulması, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Günün anlam ve önemini belirten konuşmalar yapıldıktan sonra Kaymakamlık Makamında Sayın Kaymakamımız Göksel YÜKSEL ve Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN tebrikleri kabul etti. 29 Ekim Salı günü Korgun İlkokulu bahçesinde düzenlenen etkinliklerle 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkuyla kutlandı.
29.10.2019
Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ beyin teşrifleriyle Siyaset ve Liderlik Okulu 15.dönem Eğitim - Öğretim yılı 26.Ekim.2019 Cumartesi günü saat 13.00 de Genel Merkezimizde coşkulu bir törenle açılmıştır.Bizde törene katılım sağlayarak siyaset okuluna katılanlara başarılar diledik. Liderimize de geçmiş olsun ziyaretinde bulunduk. Sağlığının ve neşesinin yerinde olması bizleri ayrıca mutlu etmiştir.
26.10.2019
Çankırı'da Kurtuluş Savaşı'nda mermi ve cephe gerisine gerekli malzemelerin götürülmesi için kullanılan İstiklal Yolu'nda "10. İstiklal Yolu Yürüyüşü" düzenlendi. 5 kilometrelik yürüyüşte Kurtuluş Savaşı'nın sembollerinden birisi olan kağnı da yer aldı.
20.10.2019
Korgun Mesire Alanı ve Millet Bahçesi Yapım İşi tüm hızıyla devam ediyor.
18.10.2019
İlçemiz doğal içme su kaynağı olan civeleğin deredeki drenajların yenileme çalışmaları tamamlanmış olup; toplanan su şebekeye verildi.
18.10.2019
İlçemiz Düğün Salonu çatısının dere oluk tenekeleri yenilenerek, kiremit tamiratları yapıldı.
14.10.2019
Korgun Mesire Alanı ve Millet Bahçesi Yapım İşi tüm hızıyla devam ediyor.
12.10.2019
D U Y U R U Aldığımız duyumlara göre “TOKİ müracaatı başlamıştır.” söylentileri halk arasında konuşulmaktadır. Belediye olarak TOKİ’ye başvuru yapmak için henüz yeni evrakları tamamlamış bulunmaktayız. TOKİ müracaatları başladığında ilçemizdeki ve gurbetteki hemşerilerimize Belediye İlan Panosundan, İlan cihazından ve belediyemiz sitesinden duyurulacaktır.
11.10.2019
... 27 ...

 

 

 

 

 İLÇEMİZDEN GÖRÜNTÜLER 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BAŞKANIMIZ
İMAR PLANI


KAMU HİZMET STANDARTLARI

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI AYDINLATMA METNİ
SOKAK HAYVANLARI İHBARI