Anasayfa

24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle Belediye Düğün Salonunda program düzenlendi. Programda çeşitli spor branşlarında dereceye giren kamu çalışanlarına, öğretmenlere ve öğrencilere ödülleri verildi. Ayrıca kompozisyon, şiir ve resim dalında dereceye giren öğrencilere de ödüller verilerek program sona erdi.
29.11.2019
24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Korgun'da çalışan öğretmenlerimize Koç Otelde program tertip ettik.
26.11.2019
Uludağ Mahallesi Yayla Mevkinde ki hayvan sulama göletlerinin temizlik çalışmalarına başlandı.
23.11.2019
Fatih Cami çevre düzenlemesine başlandı. Cami bahçesinin etrafına ihata duvarı yapım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.
17.11.2019
İlk defa düzenlenen; yaptığımız, yapamadıklarımızı değerlendirdiğimiz ve halkımızın görüşlerini aldığımız Halk Günü Toplantısını gerçekleştirdik. Katılımlarından dolayı Sayın Kaymakamımız Göksel YÜKSEL'e, İl Genel Meclis Üyelerimize, MHP İl Başkanımıza, Belediye Meclis üyelerimize, Siyasi Parti Temsilcilerine, daire amirlerine kamu çalışanlarına, mahalle-köy muhtarlarımıza ve vatandaşlarımıza sonsuz teşekkür ediyoruz.
15.11.2019
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan In Başlatmış Olduğu "Geleceğe Nefes" Kampanyası Kapsamında İlçemiz Mezarlığına 11 Kasım 2019 Tarihinde 1000 Adet Karaçam 1000 Adet Sedir 500 Adet Servi Ağacı Dikimi Gerçekleştirilmiştir. Fidan Dikimine İlçe Kaymakamımız Sayın Göksel Yüksel, Resmi Daire Müdürleri Ve Çalışanları,Şehit Komiser Veysel Çirişlioğlu İlkokulu, Korgun Çok Proğramlı Anadolu Lisesi İdareci Ve Öğrencileri, Çankırı Yıldıztepe Koleji Müdürü Serkan Öcal Hocamız Ve Öğrencileri, Korgun Halkımız Ve Belediye Personelimiz Katılmışlardır.
14.11.2019
Cumhuriyetimizin kurucusu, bağımsızlığımızın mimarı, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü aramızdan ayrılışının 81. yıl dönümünde saygı ile andık. Anma Programına Sayın Kaymakamımız Göksel YÜKSEL, Daire Amirleri, Kamu Kurum ve kuruluşları çalışanları, Öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlarımız katıldı.
14.11.2019
Korgun Müftülüğü tarafından Belediye Düğün Salonunda düzenlenen MEVLİD-İ NEBİ haftası programına katıldık.
14.11.2019
İlçe merkezimizde ki eski duraklarımız yenilenmiş olup; ihtiyaç duyulan bölgelere de yeni duraklar monte edilmiştir. Bir adedinin sponsoru Ünal Era Yatırım Holdinge, 1 adetinin bir kısmına destek olan Korgun Keskin inşaata bu süreçte desteklerini esirgemeyen A.Kadir URSAVAŞ beye de teşekkür ediyoruz. 4 adet otobüs durağı ilçemize hayırlı olsun.
07.11.2019
İlçemiz Uludağ Mahallesi Kızılenli mevkiinde, İmar Kanununa göre 18. madde (parselasyon) uygulaması yapılmış olup; tescil işlemlerinin bitmesiyle tapular Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğünde dağıtılmaya başlanmıştır.
05.11.2019
... 26 ...

 

 

 

 

 İLÇEMİZDEN GÖRÜNTÜLER 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BAŞKANIMIZ
İMAR PLANI


KAMU HİZMET STANDARTLARI

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI AYDINLATMA METNİ
SOKAK HAYVANLARI İHBARI