İLÇEMİZDE CUMHURİYET BAYRAMI COSKUYLA KUTLANDI.
İlçemizde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kaymakamlık Binası önünde 28 Ekim saat 13.00 da Çelenk koyma töreni ile başladı. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 98’inci yıldönümü kutlama etkinlikleri, Kaymakamlık bahçesinde bulunan Atatürk Anıtına çelenk sunma töreni ile başladı. Törene İlçe Kaymakamımız Sayın Abdulkadir IŞIK, Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN, İlçe Jandarma Komutanı Bayram ÇAKMAK, İlçe Emniyet Amiri Orhan YILMAZ, daire Amirleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Kaymakamlık ve Belediyemiz adına Atatürk Anıtı’na çelenk sunulması ile başlayan tören, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’mızın okunmasıyla sona erdi.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları Kaymakamımız Sayın Abdulkadir IŞIK ile Belediye Başkanımız Hasan Hsüeyin KOZAN Kaymakamlık Makamında Sayın Kaymakamımızın tebrikleri kabul etmesiyle başlandı.Kutlama Programı İlçe Kaymakamımız Sayın Abdulkadir IŞIK, Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN İlçe Jandarma Komutan V. Mehmet YILANCI, İlçe Emniyet Amiri Orhan YILMAZ, kurum amirleri, öğretmenler, öğrenciler ve halkımızın katılımıyla 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları ilçemiz Şehit Komiser Veysel ÇİRİŞLİOĞLU İlkokulu bahçesinde kutlandı.

Cumhuriyetimizin ilanının 98. yıl dönümü vesilesiyle, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, vatanımızın aziz topraklarını canları pahasına savunan ve asil milletimizin küllerinden yeniden doğmasını sağlayan tüm şehit ve gazilerimizi rahmetle anıyor, Cumhuriyet Bayramınızı en içten dileklerimizle kutluyoruz.
  
198 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKANIMIZ
İMAR PLANI


KAMU HİZMET STANDARTLARI

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI AYDINLATMA METNİ
SOKAK HAYVANLARI İHBARI