MAKİNE PARKINA KAZANDIRILAN HİZMET ARAÇLARI İÇİN KURBAN KESİLDİ. İlçemiz halkına daha iyi ve kaliteli hizmet vermek için makine parkımıza kazandırdığımız hizmet araçlarımız için İlçe Müftümüz Mahmut Ay, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Serhat GÖNÜLTAŞ, Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı Hüseyin DEMİRELLİ, meclis üyelerimiz, belediye çalışanlarımız ve halkımızın katılımlarıyla dualar eşliğinde kurban kestik. ![]() ![]() ![]() Belediye hizmetlerinde kullanacağımız yeni araçlarımız Korgunumuza hayırlı uğurlu olsun. Ekiplerimize kazasız belasız çalışmalar diliyorum. Allah hayırlı hizmetlerde kullanmayı nasip etsin. ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
252 kez okundu
YorumlarHenüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın |