HALK GÜNÜ TOPLANTIMIZ ALINAN KORONAVİRÜS TEDBİRLERİ SEBEBİYLE NİSAN AYINA ERTELENMİŞTİR.
![](../FileUpload/ds134665/File/dss.jpg)
İlk defa geçen yıl Kasım ayında halkımıza hesap verme günü olarak düzenlenen yaptıklarımızı ve yapamadıklarımızı değerlendirdiğimiz “Halk Günü” toplantımız, son günlerde daha fazla yayılma eylemi görülen Covid-19 salgınından halkımızı korumak ve hükümetimizle alınan tedbirleri uygulamak amacıyla Nisan ayına ertelenmiştir.