29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI İLÇEMİZDE KUTLANDI. Cumhuriyetimizin kuruluşunun 97. Yılı kutlamaları İlçemiz Kaymakamlık bahçesinde başladı. ![]() ![]() 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama programına; Kaymakamımız Sayın Mehmet KILIÇ, Belediye Başkanı Hasan Hüseyin KOZAN, İlçe Jandarma Komutanı Bayram ÇAKMAK, İl Genel Meclis Üyesi Mustafa ÖZTÜRK, kamu kurum temsilcileri, gazilerimiz, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. ![]() ![]() Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’mızın okunmasıyla başlayan etkinlikte; İlçe Kaymakamımız Sayın Mehmet KILIÇ tarafından günün anlam ve önemini belirten konuşma gerçekleştirildi. ![]() Programın devamında; İlçe Kaymakamımız Sayın Mehmet KILIÇ ve Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN öğrencilerin ve halkımızın bayramını kutladılar. ![]() ![]() ![]() Kutlama programı resmi tören geçişi ile sona erdi. |
388 kez okundu
YorumlarHenüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın |