29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI ÇELENK SUNMA TÖRENİ DÜZENLENDİ. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 97. Yıl Dönümü Kutlamaları kapsamında Çelenk Sunma Törenine katıldı. ![]() ![]() Kaymakamlık bahçesinde düzenlenen Çelenk Sunma Törenine Kaymakamımız Sayın Mehmet KILIÇ, Belediye Başkanı Hasan Hüseyin KOZAN, İlçe Jandarma Komutanı Bayram ÇAKMAK ve daire amirleri katıldı. ![]() ![]() ![]() Kaymakamımız Sayın Mehmet KILIÇ ve Belediye Başkanı Hasan Hüseyin KOZAN’ın Atatürk anıtına çelenk sunumlarının ardından Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okumasından sonra tören sona erdi. |
487 kez okundu
YorumlarHenüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın |