VALİMİZ SAYIN ABDULLAH AYAZ İLÇEMİZDE GEZİ VE İNCELEMELERDE BULUNDU. KARATEKİN KÖYÜNDE Kİ ŞEHİT AİLEMİZİ ZİYARET ETTİ.
Valimiz Sayın Abdullah AYAZ, İlçemizde gezi ve incelemelerde bulunarak, ilçe hakkında brifing aldı. Kurşunlu’daki incelemelerin ardından Korgun’a geçen Valimiz AYAZ, ilk olarak Korgun Kaymakamlığını ziyaret etti.


Kaymakamımız Sayın Göksel YÜKSEL ve diğer yetkililer tarafından karşılanan AYAZ, Kaymakam YÜKSEL ile ilçedeki kurum amirlerinden ilçe hakkında detaylı brifing aldı.

Brifingin ardından Valimiz Abdullah AYAZ, Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN’ı ziyaret etti.


Belediyemiz ziyaretinden sonra İlçemizde ki Çocuk Evlerinde incelemelerde bulundu.Daha sonra Korgun Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Farika Giyim Fabrikasını da gezen Valimiz AYAZ, maske üretiminde sorumluluk alan fabrika çalışanlarına teşekkür ederek, fabrika hakkında yetkililerden bilgi aldı. Valimiz Abdullah AYAZ, son olarak ilimizin en uğrak mesire alanlarından biri olan Alpsarı Göletinde detaylı incelemelerde bulundu.
 ,

Karatekin Köyünde ikamet eden Şehit Er Latif AŞIKMUSLU’nun ailesini de ziyaret eden Valimiz Abdullah AYAZ, şehidimizin ailesiyle yakından ilgilendi. Ziyaretlerde şehitlerimiz için Kur’an okunarak, ruhlarına dualar edildi.
  
374 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKANIMIZ
İMAR PLANI


KAMU HİZMET STANDARTLARI

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI AYDINLATMA METNİ
SOKAK HAYVANLARI İHBARI