VALİMİZ SAYIN HAMDİ BİLGE AKTAŞ İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ.
      Valimiz Hamdi Bilge AKTAŞ, ilçemizdeki programları çerçevesinde protokol mensupları ile birlikte İlçe Belediye Başkanlığımızı ziyaret etti.
       Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin KOZAN’dan ilçenin genel durumu hakkında bilgi alan Valimiz AKTAŞ, Belediye Başkanı Hasan Hüseyin  KOZAN’a çalışmalarında başarılar diledi.


         Vali Hamdi Bilge AKTAŞ, Korgun ilçemizde, Sevgi Evleri’nde kalan çocukları ile Korgun Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyette bulunan fabrikaları ziyaret ederek, incelemelerde bulundu. 

         Beraberinde Vali Yardımcısı Abdullah ASLANER, Korgun Kaymakamı Göksel YÜKSEL, İl Emniyet Müdür Vekili Yüksel YAZICI, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Hıdır AYÇİÇEK, Belediye Başkanı Hasan Hüseyin KOZAN ile birlikte çocuklarla bir araya gelen Valimiz AKTAŞ, çocuklarla yakından ilgilenerek hediyeler verdi.           Vali AKTAŞ ve beraberindekiler Sevi Evleri ziyareti ve incelemelerin ardından Korgun Organize Sanayi Bölgesi’ndeki Lotus Döküm Makine Fabrikası ile Özka Güneş Paneli Üretim Tesislerini ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Valimiz AKTAŞ, LOTUS Döküm Fabrikası’nı gezerek Yönetim Kurulu Başkanı Ersin ÇİFTÇİ’den bilgi aldı. Özka Güneş Paneli Üretim Tesisi işletmecileri Cem YETİŞTİREN ve Emel KAPICI’dan da ayrıntılı bilgi alarak Organize Sanayi Bölgesi’nden ayrıldı.
  
530 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKANIMIZ
İMAR PLANI


KAMU HİZMET STANDARTLARI

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI AYDINLATMA METNİ
SOKAK HAYVANLARI İHBARI