İLÇEMİZDE 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ETKİNLİKLERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
      Etkinliklere İlçe Kaymakamımız Sayın Göksel YÜKSEL, Belediye Başkanı Hasan Hüseyin KOZAN, İlçe Jandarma Komutanı Bayram ÇAKMAK, İlçe Emniyet Amiri V.  Taner YILDIZ daire amirleri, STK temsilcileri ve vatandaş katıldı.
       Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü toplantı salonunda düzenenen programda ilçe Kaymakamımız Sayın Göksel YÜKSEL bir konuşma yaptı. 
        Sayın Kaymakamımız Konuşmasında;
      “15 Temmuz da ülkemiz tarihinin en karanlık, en acı günlerini yaşadı. Vatandaşlarımız bu darbe kalkışmasına canları pahasına devletin içine yerleşmiş vatan hainlerine geçit vermedi.
Devlette liyakat olduğu kadar sadakat ve bağlılık ta olmalı. Devletin değişik kademelerinde görev üstlenen devletimize bağlığı ve sadakati olmayanlar var.
        Söz konusu vatan, millet ve bayrak olduğunda ortak payda da bir araya gelmeliyiz. Hain darbe girişiminde halkımız bunun en canlı örneğini göstermiş ve canları pahasına hainlere geçit vermemiştir.
        Bu vesile ile aziz vatanımız uğruna Çanakkale Savaşında, Kurtuluş Savaşında ve 15 Temmuz hain darbe girişiminde canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize hayırlı mutlu ömürler diliyorum” dedi.
  
473 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKANIMIZ
İMAR PLANI


KAMU HİZMET STANDARTLARI

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI AYDINLATMA METNİ
SOKAK HAYVANLARI İHBARI