KURBAN BAYRAMI AREFESİ KABRİSTAN ZİYARETİ YAPILDI. ![]() İlçemizde geleneksel hale gelen Dini Bayramlar Arefesi gününde gerçekleştirilen Kabristan Ziyareti, Kurban Bayramı Arefesi olan 14.10.2013 Pazartesi günü İkindi Namazını müteakip gerçekleştirildi. İlçemizde görev yapan din görevlileri Yasin-i Şerif ve Kuran- Kerim okuyup, rahmetli olan hemşehrilerimiz için dua etmişlerdir. İlçemiz halkı büyük bir kalabalık oluşturarak bu etkinliğe katılmışlardır. Fotoğraflar için lütfen tıklayınız. |
2839 kez okundu
YorumlarHenüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın |